Sibiřská jedle olej ze sibiřské jedle bělokoré

Má antiseptický účinek.

Sibiřská jedle photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 275 Kč
Vaše cena: 199 Kč
Ušetříte: 76 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Pharma Activ
 ks 

Olej pocházející z mladých výhonků sibiřské jedle bělokoré, která roste pouze na ekologicky čistém území Sibiře. Tento olej se získává výhradně přírodní metodou, která je založena na destilaci vodní parou, a díky tomu jsou v něm zachovány všechny cenné léčivé složky, včetně fytoncidů. Tento olej má navíc nejvyšší třídu čistoty „A” a největší obsah bornylacetátu – 38% (složka oleje, jejíž množství určuje kvalitu přípravku). Proto je jedlový olej uváděn mezi nejkvalitnějšími přírodními přípravky na českém trhu.

Doporučujeme užívat při

nachlazení, chřipka, zánět průdušek, krční záněty, zápal plic a angína, chronický kašel nebo rýma, chrapot (rovněž v případě choroby z povolání), zahlenění dýchacích cest, zánět sliznic ústní dutiny, kůže, kloubů, záněty nervů, neuralgie, artritida, revmatismus, popáleniny, omrzliny, proleženiny, bakteriální kožní infekce ekzémového typu, lišeje, obtížně se hojící rány, mykóza na chodidlech, akné, vrásky, zápach z úst, zápach nohou, svědění konečníku, ledvinové kameny, celkové znečištění a oslabení organismu, zvýšený stres, nespavost, slabé prokrvení končetin

Dávkování

Denní dávka je 5 kapek na lžičce šťávy nebo medu.

Jedlový olej lze používat i zevně na kůži, přidávat do krémů, šampónů, balzámů a užívat k inhalaci, obkladům a aromatickým koupelím.

Uklidňující a regenerační koupele – zmírňují stres a uvolňují svalové napětí

Asi 7 až 10 kapek přidejte do vany s horkou vodou. Tato koupel usnadňuje usínání, podporuje regeneraci a uvolnění organismu. Navíc má pozitivní vliv na pokožku a pročišťuje dýchací cesty.

Inhalace – při infekci dýchacích cest, angíny, kašle

Nakapejte 2 až 3 kapky do misky s horkou vodu, vdechujte asi 10 minut. Jedlový olej je možné používat rovněž v aromaterapii – v aromalampách. Éterické jedlové sloučeniny, které se tímto způsobem uvolní, čistí dýchací cesty a podporují likvidaci bacilů ve vzduchu.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

U některých osob se může objevit mírná alergická reakce – nepatrné zčervenání kůže, které po 2 dnech vymizí.

Složení

Jedlový olej obsahuje velké množství éterických fytoncidů obsažených především v bornylacetátu (nejdůležitější složka jedlového oleje) – 38% celého extraktu, dává oleji charakteristickou jedlovou vůni. Je také bohatý na terpeny, mezi které patří kafr, A-pinen, borneol, limonen, bisabolen, kadinen, humulen (A-kariofilen) a jiné.

FYTONCIDY jsou látky podporující antibakteriální, antimykotické a antivirové procesy, pomáhají posilovat imunitní a oběhový systém a zmírňují zánětlivé stavy.

TERPENY obecně usnadňují vykašlávání, způsobují lepší prokrvení pokožky a dezinfikují průdušky.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Femigel

Femigel photo

Zabraňuje přemnožení patogenních bakterií, posiluje obranyschopnost poševního prostředí.

Methionin

Methionin photo

Methionin je nejméně zastoupená esenciální bílkovinotvorná aminokyselina v organismu.

Kúra K49 - alergie

Kúra K49 - alergie photo

Pomáhá tělu v odolnosti vůči biologickým podnětům.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)