STAR PLUS minerální látky a antioxidanty

Přípravek z vitaminů a minerálních látek důležitých pro organismus se synergickým působením.

STAR PLUS photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 tablet
Akce: Doprava zdarma!
Vaše cena: 784 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE
 ks 
 • Vitamin A podporuje normální stav sliznic, pokožky, zraku a imunitního systému. Podílí se na procesu specializace buněk a metabolismu železa.
 • Vitamin C pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Dále podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a obranyschopnosti organismu. Jeho nezastupitelná funkce je ve zvyšování absorpce železa a podpoře normálního energetického metabolismu v těle. Vitamin C pomáhá snižovat únavu a vyčerpání a podílí se na regeneraci redukované formy vitaminu E.
 • Vitamin D je potřebný k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu a jeho využití v těle, pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi. Podporuje normální stav kostí a zubů, činnost svalů, funkce imunitního systému a proces dělení buněk
 • Vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem. Vitamin K je důležitý pro normální srážlivost krve a stav kostí.
 • Vitamin B1– thiamin pomáhá podporovat normální nervovou soustavu včetně psychické činnosti. Podílí se na normální srdeční funkci a energetickém metabolismu.
 • Vitamin B2 riboflavin podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, stav sliznic, udržení červených krvinek, stav pokožky, stav zraku a metabolismus železa. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a ke snižování únavy a vyčerpání.
 • Niacin je důležitý pro normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, psychickou činnost, stav sliznic a stav pokožky. Dovede snižovat míru únavy a vyčerpání.
 • Vitamin B6 podporuje normální syntézu cysteinu a jeho metabolismus, energetický metabolismus, metabolismus bílkovin a glykogenu, činnost nervové soustavy, psychickou činnost, tvorbu červených krvinek a funkce imunitního systému. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Podílí se na regulaci hormonální aktivity.
 • Foláty jsou nepostradatelné pro růst zárodečných tkání během těhotenství. Podílí se na normální syntéze aminokyselin, krvetvorby, metabolismu homocysteinu, psychické činnosti a imunitním systému. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.
 • Vitamin B12 podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, metabolismus homocysteinu, psychickou činnost, tvorbu červených krvinek a imunitní systém. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.
 • Biotin je potřebný k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismus makroživin, psychické činnosti, normálnímu stavu vlasů, sliznic a pokožky.
 • Kyselina pantothenová blahodárně působí na normální energetický metabolismus, syntézu a metabolismus steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů a mentální činnost. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.
 • Vápník napomáhá normální srážlivosti krve, podporuje normální energetický metabolismus, činnost svalů, funkci nervových přenosů, funkce trávicích enzymů a stav kostí a zubů. Podílí se na procesu dělení a specializaci buněk.
 • Železo přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, správnému energetickému metabolismu, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, přenosu kyslíku v těle a podporuje imunitní systém. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.
 • Jód je důležitý pro rozpoznávací funkce, energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, normální stav pokožky, tvorbu hormonů štítné žlázy a činnost štítné žlázy.
 • Hořčík se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání. Podporuje elektrolytickou rovnováhu a normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, činnost svalů, syntézu bílkovin, psychickou činnost, normální stav kostí a zubů. Přispívá k procesu dělení buněk.
 • Selen přispívá k normální spermatogenezi, podporuje normální stav vlasů, nehtů a imunitního systému a činnost štítné žlázy. Je nezbytný k ochraně buněk před oxidačním stresem.
 • Měď pomáhá udržovat normální stav pojivových tkání, energetického metabolismu, činnost nervové soustavy, pigmentace vlasů a pokožky, přenosu železa v těle a imunitního systému. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Zinek podporuje normální metabolismus kyselin a zásad, metabolismus sacharidů, rozpoznávací funkce, syntézu DNA, plodnost a reprodukci, metabolismus makroživin, metabolismus mastných kyselin, metabolismus vitaminu A, syntézu bílkovin, normální stav kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku a imunitní systém. Udržuje správnou hladinu testosteronu v krvi. Podílí se na procesu dělení buněk a jejich ochraně před oxidačním stresem. Mangan je důležitý pro normální energetický metabolismus, stav kostí, tvorbu pojivových tkání a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
 • Chróm podporuje normální metabolismus makroživin a pomáhá udržovat správnou hladinu glukózy v krvi. Molybden se podílí na normálním metabolismu sirných aminokyselin.

Užívání

1 tableta 2krát denně s jídlem. Děti od 12 let a těhotné ženy 1 tableta denně.

Složení

Vápník 162 mg (20,3 % DDD), fosfor 109 mg (15,6 % DDD), hořčík 100 mg (26,7 % DDD), draslík 80 mg (4 % DDD), chloridy (chlorid draselný) 72 mg (9 % DDD), vitamin C 60 mg (75 % DDD), vitamin E 27,3 mg (227,5 % DDD), niacin 20 mg (125 % DDD), kyselina pantothenová 10 mg (166,7 % DDD), železo 18 mg (128,6 % DDD), zinek 15 mg (150 % DDD), mangan 3,5 mg (175 % DDD), vitamin B6 2 mg (142,9 % DDD), měď 2 mg (200 % DDD), křemík 2 mg, vitamin B2 1,7 mg (121,4 % DDD), vitamin B1 1,5 mg (136,4 % DDD),vitamin A 750 µg (93,8 % DDD), foláty 400 µg (200 % DDD), molybden 160 µg (320 % DDD), jód 150 µg (100 % DDD), bór 150 µg, chróm 65 µg (162,5 % DDD), biotin 30 µg (60 % DDD), vitamin K 25 µg (33,3 % DDD), selen 20 µg (36,4 % DDD), vitamin D 10 µg (200 % DDD), vitamin B12 6 µg (240 % DDD).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Ocean 21

Ocean 21 photo

Obsahuje více než 200 cenných účinných látek (8 druhů mořských řas, léčivé rostliny, vitaminy, antioxidanty, 24 aminokyselin, enzymy).

HerbalMed hot drink při kašli

HerbalMed hot drink při kašli photo

Obsahuje kombinaci 20 extraktů z léčivých bylin, které jsou známy svým blahodárným účinkem na lidský organismus.

Shiitake KLAS

Shiitake KLAS photo

Napomáhá k normální hladině cholesterolu v krvi.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)