STAR PLUS minerální látky a antioxidanty

Přípravek z vitaminů a minerálních látek důležitých pro organismus se synergickým působením.

STAR PLUS photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 tablet
Cena: 784 Kč
Vaše cena: 472 Kč
za jednotku: 7,87 Kč
Ušetříte: 312 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE
 ks 
 • Vitamin A podporuje normální stav sliznic, pokožky, zraku a imunitního systému. Podílí se na procesu specializace buněk a metabolismu železa.
 • Vitamin C pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Dále podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a obranyschopnosti organismu. Jeho nezastupitelná funkce je ve zvyšování absorpce železa a podpoře normálního energetického metabolismu v těle. Vitamin C pomáhá snižovat únavu a vyčerpání a podílí se na regeneraci redukované formy vitaminu E.
 • Vitamin D je potřebný k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu a jeho využití v těle, pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi. Podporuje normální stav kostí a zubů, činnost svalů, funkce imunitního systému a proces dělení buněk
 • Vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem. Vitamin K je důležitý pro normální srážlivost krve a stav kostí.
 • Vitamin B1– thiamin pomáhá podporovat normální nervovou soustavu včetně psychické činnosti. Podílí se na normální srdeční funkci a energetickém metabolismu.
 • Vitamin B2 riboflavin podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, stav sliznic, udržení červených krvinek, stav pokožky, stav zraku a metabolismus železa. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a ke snižování únavy a vyčerpání.
 • Niacin je důležitý pro normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, psychickou činnost, stav sliznic a stav pokožky. Dovede snižovat míru únavy a vyčerpání.
 • Vitamin B6 podporuje normální syntézu cysteinu a jeho metabolismus, energetický metabolismus, metabolismus bílkovin a glykogenu, činnost nervové soustavy, psychickou činnost, tvorbu červených krvinek a funkce imunitního systému. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Podílí se na regulaci hormonální aktivity.
 • Foláty jsou nepostradatelné pro růst zárodečných tkání během těhotenství. Podílí se na normální syntéze aminokyselin, krvetvorby, metabolismu homocysteinu, psychické činnosti a imunitním systému. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.
 • Vitamin B12 podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, metabolismus homocysteinu, psychickou činnost, tvorbu červených krvinek a imunitní systém. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.
 • Biotin je potřebný k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismus makroživin, psychické činnosti, normálnímu stavu vlasů, sliznic a pokožky.
 • Kyselina pantothenová blahodárně působí na normální energetický metabolismus, syntézu a metabolismus steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů a mentální činnost. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.
 • Vápník napomáhá normální srážlivosti krve, podporuje normální energetický metabolismus, činnost svalů, funkci nervových přenosů, funkce trávicích enzymů a stav kostí a zubů. Podílí se na procesu dělení a specializaci buněk.
 • Železo přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, správnému energetickému metabolismu, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, přenosu kyslíku v těle a podporuje imunitní systém. Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání a procesu dělení buněk.
 • Jód je důležitý pro rozpoznávací funkce, energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, normální stav pokožky, tvorbu hormonů štítné žlázy a činnost štítné žlázy.
 • Hořčík se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání. Podporuje elektrolytickou rovnováhu a normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, činnost svalů, syntézu bílkovin, psychickou činnost, normální stav kostí a zubů. Přispívá k procesu dělení buněk.
 • Selen přispívá k normální spermatogenezi, podporuje normální stav vlasů, nehtů a imunitního systému a činnost štítné žlázy. Je nezbytný k ochraně buněk před oxidačním stresem.
 • Měď pomáhá udržovat normální stav pojivových tkání, energetického metabolismu, činnost nervové soustavy, pigmentace vlasů a pokožky, přenosu železa v těle a imunitního systému. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Zinek podporuje normální metabolismus kyselin a zásad, metabolismus sacharidů, rozpoznávací funkce, syntézu DNA, plodnost a reprodukci, metabolismus makroživin, metabolismus mastných kyselin, metabolismus vitaminu A, syntézu bílkovin, normální stav kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku a imunitní systém. Udržuje správnou hladinu testosteronu v krvi. Podílí se na procesu dělení buněk a jejich ochraně před oxidačním stresem. Mangan je důležitý pro normální energetický metabolismus, stav kostí, tvorbu pojivových tkání a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
 • Chróm podporuje normální metabolismus makroživin a pomáhá udržovat správnou hladinu glukózy v krvi. Molybden se podílí na normálním metabolismu sirných aminokyselin.

Užívání

1 tableta 2krát denně s jídlem. Děti od 12 let a těhotné ženy 1 tableta denně.

Složení

Vápník 162 mg (20,3 % DDD), fosfor 109 mg (15,6 % DDD), hořčík 100 mg (26,7 % DDD), draslík 80 mg (4 % DDD), chloridy (chlorid draselný) 72 mg (9 % DDD), vitamin C 60 mg (75 % DDD), vitamin E 27,3 mg (227,5 % DDD), niacin 20 mg (125 % DDD), kyselina pantothenová 10 mg (166,7 % DDD), železo 18 mg (128,6 % DDD), zinek 15 mg (150 % DDD), mangan 3,5 mg (175 % DDD), vitamin B6 2 mg (142,9 % DDD), měď 2 mg (200 % DDD), křemík 2 mg, vitamin B2 1,7 mg (121,4 % DDD), vitamin B1 1,5 mg (136,4 % DDD),vitamin A 750 µg (93,8 % DDD), foláty 400 µg (200 % DDD), molybden 160 µg (320 % DDD), jód 150 µg (100 % DDD), bór 150 µg, chróm 65 µg (162,5 % DDD), biotin 30 µg (60 % DDD), vitamin K 25 µg (33,3 % DDD), selen 20 µg (36,4 % DDD), vitamin D 10 µg (200 % DDD), vitamin B12 6 µg (240 % DDD).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Marťánci Imuno

Marťánci Imuno photo

Pomáhá udržovat vitalitu a celkový dobrý zdravotní stav dětí.

Průdušky a plíce Teekanne

Průdušky a plíce Teekanne photo

Bylinný čaj s léčivým účinkem v nálevových sáčcích.

Ryma Stop

Ryma Stop photo

Obsahuje unikátní kombinaci 10 standardizovaných bylinných extraktů - ERBALMEDIC™:

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.