Super Bromelain + Papain

Výtečná kombinace dvou proteolytických enzymů z ananasu a papaji.

Super Bromelain + Papain photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
90 tablet 898 Kč
2x 90 tablet 1 599 Kč
Varianta: 90 tablet
Akce: Doprava zdarma!
Vaše cena: 898 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Klas
 ks 

Účinky hledejte v odborné literatuře, herbářích, atd. Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nesmíme žádné účinky uvádět.

Složení

Bromelain, nosič: fosforečnan vápenatý, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, pojivo: sorbitol, papain, nosič: ananasový prášek, látka protispékavá: stearan hořečnatý.

Průměrný obsah látek

  aktivita aktivita/tbl. množství prášku*mg/tbl.
Bromelain 2 500 GDU/g 1 250 GDU 500**
Papain 500 TU/mg 25 000 TU 50***
  • * enzym + maltodextrin
  • **max. obsah maltodextrinu 90%
  • ***max. obsah maltodextrinu 70%

Způsob použití

3 x denně 1 tableta na lačno!

Doporučení

Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Není učeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v such při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

17. 1. 2011 21:19 Renata

Dobrý den,
je přípravek vhodný i pro 9-ti leté dítě?
Děkuji

Vitalita

Milan Peterka, zdravotní poradce f. KLAS:

Přípravek Super Bromelain + Papain mohou děti užívat jen v určitých indikacích např. některé trávicí problémy či autoimunitní onemocnění. Napište mi prosím podrobnosti k případu dítěte.

20. 1. 2011 14:28 Renata

Syn je předčasně narozený, má dětskou mozkovou obrnu, občasné problémy s trávením a rýma. Byl nám doporučen Wobenzym, ale ten obsahuje i jiné přidané látky, které se mi nelíbí tak hledám něco přírodnějšího.
Děkuji za názor

Vitalita

Milan Peterka, zdravotní poradce f. KLAS:

Měl jsem na mysli podrobnější popis problémů. Např. problémy s trávením mohou způsobovat plynatost, nadýmání, zácpa, průjem, nechutenství, zvracení atd.

Prosím napište mi více a i léky, které užívá atd. Děkuji.

24. 1. 2011 22:21 Renata

Ano občas mívá zácpu, plynatost, zřídka zvracení, není to ale nijak pravidelné.
Léky žádné nebere, jen vitamín C a podporu mozku. Když tak mi napište na email, díky

13. 6. 2011 14:36 Andrea

Dobrý den,

chce se zeptat, jestli múžu užívat tenhle přípravek i když beru Oprazole na refluxní poruchu. A další otázka zní, zda se z tohodle přípravku chudne, lebo mám ideálni váhu a nerada bych schudla. Za vaše odpovědi vám dekuji.

Vitalita

Přírodní přípravek Super Bromelain + Papain můžete s lékem Omeprazol užívat bez obav. Pokud budete chtít můžete zařadit mezi oběma prostředky odstup jedné hodiny od užití.

Super Bromelain + Papain podporuje trávením tuků, bílkovin a cukrů. Není proto klasickým přípravkem, který snižuje váhu. Nicméně často se používá u obezity v kombinaci s jinými prostředky a to právě z důvodů jeho schopnosti ovlivnit pozitivně trávení. Takže nemusíte mít obavy, že zhubnete.

5. 1. 2013 22:44 Petra

Dobrý den,
mám dceru 9 let. Dcera má mirnou nedomykavost chlopně, bylo nám doporučeno zhubnout. přes úpravu jídelníčku a cvičení se mám stále nedaří váhu udržet. Našla jsem tento produkt, že pomáha k trávení a zlepšení pleti. Trpíme na alergie, chlor, prach, roztoče, pyl, kočky (dlouhodobě užíváme staloral) a atopický egzem. Od mala trpí plynatostí do dvou let trpěla na zácpu. Myslíte, že je to pro ni vhodné? děkuji

Vitalita

Super Bromelain + Papain je pro vaši dceru vhodný. Nevidím žádný důvod proč by ho neměla užívat. Doporučuji užívat půl tabletu za den nalačno. Po měsíci užívání udělat týden pauzu a pak postup užívání opakovat.

16. 1. 2013 23:54 Jana

Dobrý den. Mám už 3 roky neustálé se vracejíci gynekologické záněty, chtěla jsem se zeptat jestli tento přípravek je vhodný. Děkuji za odpověd.

Vitalita

Při vašich gynekologických zdravotních problémech je vhodné začít detoxikací organismu. Díky vyčištění se zbavíte nadměrné zátěže škodlivin a nastartujete mnohé regenerační a metabolické pochody organismu.

Z jídelníčku vyřaďte mléčné výrobky, které zahleňují a jsou chladné, tropické ovoce, cukroviny, smažená a tučná jídla, bílou mouku a kořeněná jídla. Také popíjejte minimálně 3 litry tekutin za den a to nejlépe vodu rozmraženou nebo vodu kojeneckou. Obarvené limonády, perlivé vody a alkohol nepijte vůbec.

Z našich přípravků doporučuji na detoxikaci užívat LKVB6 v dávce 1–1–1 tbl. před jídlem, Super Acidophilus Klas 10 miliard v dávce 1–1–1 cps. vycucat nalačno a Česnek s petrželí v dávce 1–1–1 tbl. před jídlem.

Díky úpravě jídelníčku, pitnému režimu a přírodním přípravkům se Vám vyčistí játra, střeva, slezina, lymfa, cévní systém, kožní systém a ledviny.

Z počátku detoxikace můžete pozorovat různé příznaky – únava, malátnost, větší bolest kloubů, kožní problémy, ekzém, průjem, zácpu, pocení apd. Tyto očistné příznaky detoxikaci ve většině případů provázejí a nejsou důvodem přerušení léčby.

Detoxikace by měla probíhat tři měsíce. Již při samotné detoxikaci můžete pozorovat změny k lepšímu.

1. 3. 2013 10:31 MARCELA ČIVRNÁ

Dobrý den. Je tento lék vhodný při nadměrném nadýmání,hlavně večer. Myslím si,že mám i alergii na mléko..poslední dobou mi bývá po mléčných výrobcích velmi těžko a bolí mne břicho v oblasti žaludku…večer nemohu usnout,ale do rána se to většinou sklidní..mívám také velmi často bakterie v moči. Děkuji za odpověď. Marsi

Vitalita

Přírodní přípravek Super Bromelain + Papain je při vašich problémech vhodný. Doporučuji 2× až 3× denně tabletu s jídlem nebo po jídle.

7. 2. 2014 14:13 Věra

Pomáhá také na divertikly na tlustém střevě? V prosinci jsem měla velký zánět a od té doby mám velké problémy se zažíváním. Pamáhá mi Pankreolan forte.

Vitalita

Super Bromelain + Papain můžete užívat i při těchto problémech.

4. 6. 2014 21:32 Petra

Dobrý den.
Mám žilní nedostatečnost (beru Detralex),sledovaná a léčená 12let na imunologii (nyní bez léků) na plicní chlamydie.
Často trpím na onem. dých. cest, nadýmavost, žaludeční neurózu a potřebuji pár kilo dolů. Často beru léky na bolesti zad. Mám již 2r. zvýšenou sedimentaci. Myslíte, že je pro mně vhodný? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Super Bromelain + papain mohu doporučit. Dávkování 2× denně jednu tabletu 45 min. před jídlem. Účinky se projeví zejména v oblasti imunitní. Co se týče bolestí zad, tak zde pomůže cílená rehabilitace a co se týče nadváhy, tak na tomto místě budete muset upravit svou životosprávu. K tomu Vám žádná tabletka nepomůže.

11. 6. 2014 20:49 Jana

Dobrý den,

trpím cystinurií zajímalo by mě jestli při tomto onemocnění mohu užívat tento přípravek? Především kvůli redukci hmotnosti. Děkuji

Vitalita

Přírodní přípravek Super Bromelain + Papain můžete užívat při problémech, které popisujete. Doporučuji dávkovat 2× denně tabletu po jídle.

13. 10. 2014 11:36 Štěpánka

Dobrý den,
pomůže přípravek i na candidu? Mohli byste prosím navrhnout nějakou kombinaci? Děkuji.

Vitalita

Obvykle tento přípravek na tyto problémy nevyužíváme. Mohu spíše doporučit osvědčenou kombinaci Česnek s petrželí v dávce 1–1–1 tbl. před jídlem, LKVB6 v dávce 1–1–1 tbl. před jídlem a Super Acidophilus plus 10 miliard v dávce 1–0–1 tbl. vycucat.

Obvykle tato kúra trvá tři měsíce. Je nutné upravit stravu a to významně omezit cukr.

Vitalita

Vaše problémy nemůžete řešit přes email neosobní cestou. Doporučuji Vám navštivte lékaře a domluvte se s ním přesně na postupu. Zatím jakékoliv léky či přírodní přípravky nedoporučuji užívat. Děkuji za pochopení.

31. 1. 2015 15:09 Majka

Dobrý den, mohl by jste mi prosím poradit,zda mohu použít nějaký enzym,když mám podrážděnou slinivku a jím jen malinko,zatím to moc nejde,mám ale moc deprese,moc děkuji

Vitalita

Můžete užívat Super Bromelain + Papain v dávce 1× denně jednu tabletu s jídlem nebo po jídle a nebo si můžete nechat naordinovat u lékaře např. lék Pancreolan. Nutností je rovněž dodržovat dietní opatření.

12. 2. 2015 09:37 Jarda

Kde nohu koupit Super Bromelain + Papain Díky za zprávu

Vitalita

Prodejnu máme v Praze na Zličíně (https://www.vitalita.cz/kontakt) a nebo rozesíláme balíčky.

13. 2. 2015 19:19 iva

Dobrý večer.Můžu používat přípravek na autoimunitní one.štítně žlázy,mám problémy se zažíváním nadýmání,škrundání ve střevech,řídkou stolici,chronický zanět středouší,gyne­kologické problémy,dále moje 8letá dcera často trpí na kašel který má pak dlouhodbý.Děku­ji Iva

1. 6. 2015 14:57 Iva

Dobrý den,
zajímalo by mě jestli mohu používat Super Bromelain na onemocnění dnou.Užívám Concor 5 na vysoký tlak.
Děkuji Iva

Vitalita

Super Bromelain + Papain můžete užívat při tomto onemocnění. Dlouhodobě doporučuji podávat Super Bromelain + Papain v dávce 2× denně jedna tableta 45 min. před jídlem. V akutní fázi dny pak můžete využít dávkování x denně 2 tablety 45 min. před jídlem a užívat do odeznění akutního stavu. Super Bromelain + Papain lze také kombinovat s běžně předepisovaný­mi léky.

Doporučuji rovněž dodržovat dietu a další opatření, která plynou se zdravého způsobu života.

23. 8. 2015 15:11 Martin

Dobrý den,
Aktivně posiluji ve fitness a tento přípravek mi byl doporučen právě pro možnost lepšího štěpení bílkovin.
Teoreticky by mělo tělo být schopno zpracovat až 30g bílkoviny za hodinu, někde jsem však četl, že s tímto přípravkem by se hodnota mohla zvýšit až na 50g bílkovin za hodinu. Mohu poprosit o objasnění, co je na tom pravdy a zda má smysl tento přípravek využívat pro efektivní nárůst svalové hmoty?

Předem moc děkuji za odpověď.

Vitalita

Přípravek Super Bromelain + Papain můžete používat na zlepšení vstřebatelnosti proteinových přípravků (snížíte tak trávicí obtíže, které někdy nastávají) a rovněž na rychlejší regeneraci organismu při sportu a po tréninku.

8. 1. 2016 14:28 Julie

Dobrý den, může ten přípravek nahradit zčásti nebo zcela Wobenzym? Vycházím z toho, že oba přípravky obsahují enzymy. Užívám Wobenzym na migrény ze špatného trávení, pomáhá mi, tak přemýšlím o tom, jestli by bylo vhodné ho nahradit Vašim přípravkem, který mi připadá přírodnější.
Předem děkuji za odpověď, Julie

Vitalita

Ano, můžete vyzkoušet přejít s Wobenzymu na Super Bromelain. Uvidíte sama zda Vám bude přípravek vyhovovat. Pro srovnání Vám zasílám složení našeho přípravku.

Průměrný obsah látek v 1tbl.: Bromelain (1200GDU) 500 mg, Papain 50 mg
Složení: bromelain, papain, ananasový prášek.
Pomocné látky: nosič: fosforečnan vápenatý, látka protispékavá: stearan hořečnatý,plnidlo: mikrokrystalická celulóza, pojidlo: sorbitol, potah tablety: hydroxypropylmethyl celulóza.

12. 10. 2016 10:47 lenka

dobrý den, je přípravek vhodný na sníženou funkci slinivky břišní? děkuji Lenka Buchtova

Vitalita

Super Bromelain + Papain můžete užívat při problémech s trávením a jelikož nemám podrobné informace o vašem zdravotním stavu, tak se o vhodnosti použití můžete poradit s lékařem.

10. 1. 2018 01:51 Dana

Dobrý den, prosím beru různé léky, na tlak, na prokrvení mozku-roztažení cév, deprese, atd, pak beru vitamíny Omegu, Vit. D, Vit.A Hořčík a nějaký přípravek na klouby. Mohu k tomu brát i váš přípravek – Super Bromelain 500 mg + Papain 90 tbl. , Jo a ještě ráno na lačno užívám Aloe, nyní obj. u vás, kterou jsem ještě neměla. Děkuji.

Vitalita

Na váš dotaz nelze odpovědět, protože mi uniká podstata věci. Specifikujte prosím svoje problémy, léky a důvod proč chcete užívat Super Bromelain. Děkuji

20. 4. 2018 09:46 Vladimír

Dobrý den, poslední dobou trpím bolesti kloubů, což může být zapříčiněno nalezem v krvy, který naznačuje, že bych mohl mít revma. Jsem objednaný na revmatologii, ale až koncem června a jelikož jsem mladý člověk a rád sportuju, rozhodl jsem se prozatímně řešit bolest kloubů sám a to kloubní výživou barnys triple blender extra silný a rád bych se zeptal, zdali je vhodné k této kloubní výživě užívat bromelain. Předem děkuji za odpověď.

Vitalita

Bohužel, nemám vyzkoušeno. Kombinaci s Bromelainem si osobně myslím, že nic nebrání. Takže zkuste oba dva přípravky užívat, určitě to bude ku prospěchu.

Související produkty:

Alfalfa 600 mg

Alfalfa 600 mg photo

Přispívá ke vstřebávání a využití cukrů, bílkovin, vápníku, železa a jiných stopových prvků.

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus photo

Používá se při celkové vyčerpanosti, zánětech, těžkostech žaludku a trávicího traktu, udržuje správnou hladinu cholesterolu.

ActiLac

ActiLac photo

Speciální kombince probiotických kmenů k obnově a udržení mikrobiální rovnováhy střev a zažívání.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)