Třezalka tečkovaná – tinktura z pupenů povzbuzuje nervový systém

Je vhodná na rehabilitaci po mozkových mrtvicích, pomáhá čistit cévy od usazenin.

Třezalka tečkovaná - tinktura z pupenů photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 149 Kč
Vaše cena: 133 Kč
Ušetříte: 16 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Odborná literatura uvádí tyto účinky: bylina mající protizánětlivé a protiekzematické účinky. Její hlavní místo je při nervových problémech, psychickém napětí a depresích, při sklerózách multiplex a při všech formách zánětů a nervových poruch, stimuluje obranné reakce při výskytu nežádoucích bakterií.

Užívání

Dle hmotnosti osoby.

Složení

Výtažek z pupenů, voda, ethanol 40%, glycerin.

Gemmoterapie

Metoda, která využívá zpracované výtažků z pupenů rostlin, klíčků a dalších zárodečných tkání. Pupeny ( lat. gemmon) obsahují mimořádně hodnotné látky, které se v jiné části rostliny nevyskytují. Výtažky z pupenů mají široké spektrum činnosti – zvyšují obranyschopnost, zlepšují činnost centrální nervové soustavy, posilují a omlazují organismus. Nemají nežádoucí účinky, nepoškozují organismus.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

12. 3. 2017 21:46 Markéta Klierová

Dobrý den! V srpnu jsem byla hospitalizována s klíšťovou encefalitidou. Zatím jsem stále na neschopence. Mám mírné potíže s pohybovým aparátem, ale na psychotestech mi zjistili, že došlo k organickému poškození některých center. (protože jsem povoláním učitelka, je to dost zásadní problém). Bylo mi řečeno, že už mám jen pár měsíců na nápravu, jinak mozek zůstane poškozen. Pilně se učím doma, trénuji pozornost a paměť, dojíždím na terapie. Chtěla bych vše ještě podpořit některou z Vašich bylinných tinktur, je tato vhodná? (již užívám Váš topol – borelioza).Děkuji za odpověď

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

topol T42, gotu – kola T10, bříza (25 ml) P2, bacopa P70, neurosan SV5

Dávkování – nejprve budete brát T42 + T10 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T42 a k T10 P70. Po vybrání P70 přidáte k T42 a k T10 SV5. Pokud Vám dojde T42 nebo T10, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

1. 3. 2018 10:29 anna

dobry den.

mohu pripravek pouzivat jakozto kojici matka?

Vitalita

Užíváte nějaké léky (např. andtidepresiva atd..)?

2. 3. 2018 12:04 anna

Ne. Jediné, co užívám jsou doplňky stravy (B12, D, …)

Vitalita

U užívání pupenové třezalky P47 při kojení bychom byli raději opatrní a proto Vám doporučujeme vyzkoušet lípu P28.

Doporučujeme Vám užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce (vždy vzadu na etiketě). Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

7. 8. 2019 11:11 Kateřina Majerová

Dobrý den, je možné Třezalka tečkovanou – tinkturu z pupenů přidat ke Kúře K24 (při borelioze)? Otec, u kterého dg. borelioza a v současné době má antibiotika Doxybene. Ráda bych podpořila léčbu kúrou K24, ale chtěla bych řešit i psychiku. V dubnu prodělal infark myokardu, užívá léky na tlak a srdce, ale s třezalkou by neměly vadit. Děkuji za Váš čas

Vitalita

Třezalku P47 si do kúry K24 můžete přidat. Zařaďte ji po využívání jalovce P15.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

SUPER LECITIN + E

SUPER LECITIN + E photo

Lecitin snižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje činnost srdce a oběhového systému, chrání a regeneruje játra, zlepšuje mozkové funkce, redukuje tuk, zabraňuje vypadávání vlasů. Má antioxidační účinek. Příznivě působí na celý organismus. Obsahuje fosfolipidy, vitamíny.

Reishi extra

Reishi extra photo

Posiluje imunitní systém.

Relaxin

Relaxin photo

Působí přednostně na dráhy srdce, tenkého střeva, perikardu, tří ohnišť a sleziny, dotýká se také dráhy plic a tlustého střeva.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)