Kategorie: Imunita

VILCACORA STAR k podpoře imunitního systému

Ideální pro podporu imunitního systému v období nachlazení a chřipek.

VILCACORA STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Akce: Doprava zdarma!
Cena: 687 Kč
Vaše cena: 627 Kč
Ušetříte: 60 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE
 ks 

Vilcacora

Podporuje imunitní systém člověka, zvláště v období nachlazení a chřipek i činnost kloubů a jejich pružnost.

Echinacea purpurea – třapatka nachová

Posiluje obranyschopnost zvláště dýchacích cest, její účinné látky jsou podporou při nachlazeních. Obsahuje látky podporující terapii horních cest dýchacích. Přináší zklidňující efekt v hrdle, hltanu i pro hlasivky. Odstraňuje šimrání v krku. Je přínosem v době rekonvalescence při znovu nabývání rovnováhy a tělesných sil.

Užívání

1 kapsle 2krát denně.

Složení

Kozinec blanitý 800 mg, vilcacora ( „kočičí dráp“) 600 mg, třapatka nachová 800 mg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

14. 12. 2009 17:59 Michaela Karafiatová

Máme zájem o léčbu Vilcacora preparát ?
Potřebovali bychom vědět dávkování a způsob léčby po proběhlé chemoterapii (1.4.09) nemocný klient má Ca rectosig.a metastáty v játrech a plicích, nutně potřebuje odbornou radu (dávkování a formu terapie).
Zda se bere v takto kritickém, stavu nějaká zvýšená dávka nebo existuje nějaké specifické dávkování Vilcacory?
S pozdravem M.Karafiátová

Vitalita.cz

V uvedeném velmi nepříjemně rozvinutém onemocnění bych doporučoval dávkování Vilcacora 3–3–3. Myslím však, že to nebude dostatečné, určitě by bylo vhodné rozšířit léčbu o další potravinové doplňky:

Uvedené dávkování je třeba dodržet, když již není žádná onkologická léčba, tj. ani chemotherapie, ani ozařování. V případě onkologické léčby je dávkování přibližně poloviční, v případě ozařování jen Carnosin 3–3–3, ostatní 2–0–2.

Také je potřeba si uvědomit, že jde o doplňkovou, podpůrnou léčbu, která v žádném případě nemůže nahradit léčbu klasickou, i když uvedené suplementy vykazují určitou chemotherapeutickou aktivitu dle mnoha studií.

Dr. Michael Kučera

14. 1. 2011 10:24 Martina Haulerová

Dobrý den, prosím mohou se tyto vitamíny používat v těhotenství, nebo v mém případě i při kojení??? A jaké vitamíny by byli ideální pro děti ve věku od čtyř do osmi let??
Předem děkuji za odpověď…
S pozdravem Martina Haulerová.

Vitalita

Doporučuji vysadit produkt VILCACORA STAR, neboť se nejedná o žádné vitamíny, ale extrakty bylin, jejichž užívání je v době těhotenství nebo kojení nevhodné.

Použití jakýchkoli doplňků stravy v období kojení či těhotenství zakazuje i zákon. Proto to musí být na každém doplňku uvedeno. V mnoha případech je tento zákaz nepochopitelný, vždyť mnohé z látek jsou běžnou součástí stravy jako např. Acidophilní bakterie, Omega 3 EPA – rybí tuk, a další mikroživiny ať už stopové prvky, vitamíny, aminokyseliny a samozřejmě i Coenzym Q 10, který je součástí každé naší buňky.

Jako kojící matka nemůžete žádné bylinné produkty ve větší koncentraci. Pokud máte nedobrý zdravotní stav, doporučuji jej řešit až po ukončení kojení. Jediné co nyní lze, je doplnit do organismu veškeré mikroživiny a zajistit dobrou regeneraci buněk, aby organismus měl dostatek všech látek a stavebních prvků. To samozřejmě nelze zajistit pouze ze stravy, takže doporučuji použít nějaký doplněk stravy alespoň v minimální dávce. Proto bych se přimlouval za produkt MULTI STAR v dávce 1–0–1 víčko před snídaní a večer před spaním.

Pokud mi budete důvěřovat, že u těchto přípravků se jedná o jakýsi „administrativní nedostatek“, který vyřazuje běžné látky z možnosti užívání těhotnými a kojícími ženami. Bohužel, administrativa (hlavní hygienik atd.) nařizuje, aby tento text o nevhodnosti užívání byl na všech doplňcích stravy (i těch, které obsahují běžné mikroživiny, které jsou obsaženy ve stravě), takže je nutno posoudit odborníkem, zda je daný doplněk vhodný pro užívání kojící matkou nebo ne a záleží na rozhodnutí každého člověka, zda jej i přes nedoporučení v návodu bude či nebude užívat.

Na druhou stranu je třeba vás upozornit, abyste nic jiného po dobu kojení (příp. dalšího těhotenství) neužívala, zejména ne žádné byliny a bylinné přípravky na bylinné bázi.

Pro těhotné ženy a kojící matky je skutečně výběr doplňků stravy významně omezen. Doporučuje se hlídat si stravu a pokud tedy nepředepíše váš lékař nějaký soubor mikroživin (já doporučuji MULTI STAR 1 víčko-0–0 s FOLIC ACID – 1 tableta ráno), tak je zcela správné, že se zajímáte o jejich komplexní doplnění a tím zajištění správného vývoje plodu a zároveň tak předejdete pozdějším komplikacím a nepříjemným stavům po porodu, jako je zvýšená kazivost a rozpad zubů, únavy, slabosti, vypadávání vlasů apod. Zdůrazňuji, že základem je zdravá strava, doporučuji v tomto směru prostudovat publikace našeho vynikajícího dietologa pana RNDr. Petra Fořta, např. jeho poslední publikaci s názvem „Tak co mám jíst“.

Rovněž dohlédněte na pitný režim a vypijte nejméně 2–2,5 litru kvalitní vody denně. Jinak samozřejmě žádné byliny, bylinné čaje ani přípravky neužívejte. V těhotenství a při kojení je to skutečně nevhodné. Nicméně vám v souvislosti s tímto musím vysvětlit ještě jednu věc.

I na MULTI STARU je samozřejmě uvedeno, že je nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Jedná se však o směs velmi důležitých látek, které ze stravy zcela jistě nedoplníte, ale měla byste je ve stravě alespoň v malých dávkách mít. Jsou to zejména stopové prvky, jichž je potřeba sice nepatrné množství, ale široký rozsah. Doporučuji tedy alespoň 1 víčko denně s jídlem, je jedno jestli se snídaní, nebo s večeří, záleží, jak vám to bude vyhovovat.

I v tomto případě se skutečně jedná o spíše administrativní opatření. U některých výrobků by to muselo projít schválení Českou pediatrickou společností, aby se dalo uvést např. Vhodné pro těhotné a kojící a pro děti od 6 měsíců apod., ale je to všechno legislativní záležitost, která je drahá i pro bohaté firmy. Takže pokud mi budete důvěřovat, že se nejedná o žádné nebezpečné látky, můžete si jej nasadit.

U dětí bude stačit půl víčka denně, ale pravidelně dlouhodobě, protože se vyvíjí mladý organismus a ten zcela jistě bude potřebovat veškeré mikroživiny a zdravou stravu. Rovněž velmi vhodné a potřebné by byl pro děti produkt ACEROLA STAR v dávce dle uvážení a chuti, asi tak 2–3 cucací tablety rozpustit přes den v ústech. Spolu s tímto produktem se jim určitě bude líbit i produkt LACTO-ACIDO STAR, který se také rozpustí v ústech alespoň 2 x denně. Velmi bych se přimlouval za užívání produktu OMEGA 3 EPA v dávce 1–0–0 denně pro děti a pro vás 2–0–0 dlouhodobě až napořád, tento produkt můžete užívat i při kojení.

Zdeněk Říha – odborný poradce společnosti STARLIFE

16. 1. 2012 11:10 Dagmar Činčerová

dobrý den, mám manžela po operaci velkého nádoru mozku, kdy tam ještě asi 5 nádorů zůstalo, s tím že jsou zhoubné a neoperovatelné, doporučili mu ozařování a chemoterapii od 23.1.2012, teď ho budu mí týden doma a potřebovala bych vědět co nejlépe užívat a v jakém dávkování, chtěla bych samozřejmě rakoviné buňky zahubit, podpořit imunitní systém, vím, že chemoterapie je velmi zničující na organismum, ale zároveň nevím zda se tyto přípravky slušují s chemoterpií a ozařováním, připadá mi vhodná VILCACORA a INOCEL /mohou se dávat zároveŇ?/, nebo myslíte že je nějaká lepší varianta, prosím pomozte, nevím co mám dělat, děkuji za rychlou odpověď, Činčerová

15. 4. 2015 14:15 jana veverková

prosím mám dotaz.užívám lék sectral 1 tabletu a pul tablety hypotylin k léčbě vysokého krevního tlaku,dále lék na snížebí cholesterolu a metformin k léčbě cukrovky 2.typu.mužu bez obav použít vilcacoru v tabletách a v jakém dávkování?děkuji za zodpovězení dotazu.

Vitalita

Potřebovala bych vědět, z jakého důvodu chcete užívat produkt VILCACORA STAR, kolik je Vám let, kolik vážíte kg a jestli nemáte nějaké alergie.

16. 4. 2015 15:08 jana veverková

děkuji za odpověd.vilcacoru jsem chtěla brát proto,že pusobí celkově příznivě na organismus,posiluje imunitu a je proti zánětum.já mívám často cystu na pravém vaječníku,která zmizí a zase se tam vytvoří,mám málo energie,bolí mě nohy atd.v říjnu mi bude 50 let.alergii mám na včelí bodnutí.synovi je 20 let,má alergii na zvířata jako jsou psy a kočky,jinak je zdravý.muže vilcacoru také užívat?já vážím 90 kg,tedy i zhubnout by to chtělo.dále mám ve žlučníku kámen.děkuji za odpověd.

Vitalita

Čistě teoreticky produkt VILCACORA STAR můžete užívat, nedoporučuji však dlouhodobé užívání.

Já osobně bych ve vašem případě preferovala dlouhodobé užívání produktu CORDYCEPS STAR, jednak posiluje imunitu, i tu protinádorovou, má antialergické účinky, snižuje krevní tlak i cholesterol, zvyšuje odolnost proti stresu, chrání nás před radiačním smogem z počítačů, mobilů, odstraňuje únavu, zvyšuje vitalitu, upravuje hladinu hormonů a příznivě ovlivňuje stav gynekologických orgánů. Preventivně užívejte 1–1–1, neberte před spaním.

Vzhledem k věku i cukrovce by bylo vhodné ho kombinovat s doplňkem stravy RED CLOVER, opět má imunostimulační účinky, chrání i před rakovinou prsu, patří mezi fytoestrogeny, má protizánětlivé účinky, pomáhá regulovat hladinu cukru v těle a má příznivý vliv i na oběhový systém. RED CLOVER užívejte 1–0–1.

Doporučovala bych Vám také MULTI STAR pro obsah mikroživin, které dnes bohužel nejsou dostatečně zastoupeny v naší stravě a přitom tělo je nezbytně nutně potřebuje.

COENZYSTAR Q10 nebo CARSICO STAR 2× 30 mg denně, kterého už po padesátce nemáme nikdo dostatek, přitom je nezbytný pro produkci energie v buněčných systémech.

Na kámen ve žlučníku by mohl pomoci PROTECT LIVER, užívat kolem 21 – 22 hodiny.
Žlučník často souvisí i s našimi emocemi, naštvaností, stejně tak veškeré ostatní nemoci jsou způsobeny stresem, našimi nemocnými vztahy.

Pro syna na alergie bych opět preferovala produkt CORDYCEPS STAR, v úvodu je někdy vhodné ho kombinovat s doplňkem stravy PERILLYL STAR.

9. 10. 2016 22:07 Martina

Dobry den. Muzete doporucit uzivani Vilcacory pri myomech na deloze? Dekuji za odpoved.

Vitalita

Ano, můžu doporučit. Dávkování produktu VILCACORA STAR 2–0–2. Ještě bych přidal produkt
MAI-REI SHIITAKE STAR 2–0–2.

A dále bych přidal i produkt EFFECTIVE STAR BASIC nebo MEDIUM, navlhčit tampón a zavést na cca 15–20 min.

21. 1. 2018 11:20 Vodička jaroslav

Dobrý den lecim se dlouhodobě s generalizovanou uzkostnou poruchou.Beru tyto léky na vysoký tlak triplixan 10/2.5/5mg a nebilet5mg půl tablety.Dale antidepresiva citalec 20mg všechno ráno .Bylo mi doporučeno užívat přípravky vilcacora star a life star.Chtel jsem poprosit jestli můžu bez obav užívat tyto doplňky na tyto léky
Byl mi na fyziodiagnostice diagnostikovan zánět mezi tlustém a tenkym středem.pry to souvisí s mou poruchou za odpověď moc dekuji

Vitalita

Bylo by dobré vědět, jak se to vše projevuje. Jestli nemáte například křeče, mravenčení nebo noční pocení. Mám pocit, že váš problém je mimo jiné asi v nedostatku magnesia v krvi. Doporučuji tyto produkty:

25. 1. 2018 14:58 Vodička jaroslav

Dobrý den ano má porucha se projevovala a projevuje brněním panickymi stavy to pocení už jen někdy.ale dočetl jsem se že vilcacora není vhodná pro lidi co berou léky na vysoký tlak.Horcik užívám už téměř rok mognosolv a krevní testy na hořčík mám v pořádku.To samé jsem se dočetl o ostropestrec mariansky že není vhodný pro lidi s vysokým tlakem chtěl bych vědět vás názor moc dekuji

Vitalita

Takže tetanie se u vás vyskytuje. Krevní rozbory na stanovení hořčíku jsou celkem k ničemu, objektivní je až EMG. Je rozdíl mezi hořčíkem v krvi a na buněčné bázi.

Nic to nemění na mém doporučení produktů z minula. Škoda že jste neuvedl jak je ten tlak vysoký.

9. 2. 2018 22:30 Juraj Jánošík

Proboha lidi.Přestaňte už konečně poslouchat ty doktorský žvásty které jsou tady pouhých 200 Let a začněte používat mozek a přírodu.Kočičí dráp mě za den max dva je schopen dostat z těžké chřipky!Bez brufenu,paralenu a svinstef co tady do nás farmacie cpe!

7. 7. 2018 23:00 Jana

Dobrý den, je vhodné užívání Vilcacory při myomech?(problém můj)A při cystách? (problém dcery).

Děkuji za odpověď.

Vitalita

VILCACORA STAR je velmi dobrý produkt hlavně na podporu imunitního systému. Obávám se však, že na myomy moc účinný nebude. Tam bych doporučil spíše anti-parasite 2–0–2 a inosital 2–0–2.

Na cysty bych doporučil: bounty 2–0–1, chlamynyl 2–0–2, beta glucan 2–0–1.

24. 1. 2020 13:00 Kateřina

Dobrý den, už jsem si četla vaši odpověď týkající se užívání tohoto přípravku při kojení. Platí to, i když má dcera má 19 měsíců a kojím ji jen v noci? Tzn. není již kojena plně? Lékař mi diagnostikoval myom na děloze. Sice malý a nemám žádné příznaky, ale chtěla bych zamezit jeho růstu a nebo docílit toho, aby zcela zmizel.

Děkuji moc za odpověď.

Vitalita

Používání produktů, ať už VILCACORA STAR nebo jiných je velmi individuální. Myslím, že ve vašem případě VILCACORA STAR není úplně vhodná. Možná, že po ukončení kojení to bude možné, ale nzní raději ne.

15. 3. 2020 18:41 Lukáš

Dobrý den vám přeji, jmenuji se Lukáš a jsem velmi zoufalý a nevím, na koho jiného se obrátit. Není to tak dávno, co jsem se dozvěděl o rostlině jménem Vilcacora a důkladně jsem si o ní něco pročetl. Vzbudilo to ve mě velké naděje. Ne kvůli rakovině, ale kvůli mému psychickému stavu, který se mi nedaří zvládat a to beru několikery antidepresiva. Trpím na anxiozně depresivní poruchu s anomální neodolnou osobností se záchvaty paniky. Ty stavy jsou opravdu hrozné. Chci se zeptat, je možné použít vilcacoru jako podpůrný prostředek na deprese? Nebo jaká kůra by byla pro mě vhodná, jestli stačí samotná vilcacora, anebo současně s ní užívat i něco jiného? Děkuju velmi pěkně za případnou odpověd, Lukáš

Související produkty:

White Willow Bark

White Willow Bark photo

Přírodní aspirin - zmírňuje bolesti, snižuje horečku.

PM Propolis Echinacea

PM Propolis Echinacea photo

Pro podporu normální funkce imunitního systému.

Coriolus

Coriolus photo

Coriolus Versicolor (outkovka pestrá, Yunzhi) v překladu z angličtiny (turkey tail) znamená krocaní ocas, a to pro svůj vzhled. Byl také nazýván trávou říše nebes. Coriolus roste na trouchnivějících kmenech v mírném podnebném pásu v Evropě, Asii a Severní Ameriky.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)