Drags Imun dračí krev

Obsahuje čistý latex z peruánské rostliny croton lechleri.

Drags Imun photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 ml
Vaše cena: 593 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Energy
 ks 

Při chřipkovém onemocnění se doporučuje k přípravku přidat ještě Vironal, Grepofit, který oslabuje viry, ale i bakterie a plísňové zárodky. Flavocel pak podpoří rychlost imunitních reakcí a dodá tolik potřebný vitamín C.

Užívání

Vnitřně užíváme maximálně 10 kapek 1–3krát denně po jídle. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Pro podporu detoxikace těla zvýšíme příjem tekutin.

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící matky.

Složení

100% přírodní pryskyřice z Crotonu lechleri. Bez konzervačních lá­tek.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 4 5 starší »
Vitalita

Bude třeba užívat víc přípravků … Grepofit nosol, Vironal a Drags Imun, oba 3×5 kapek .

30. 8. 2019 15:36 jakub

Dobrý den,
chci se zeptat, zda tyto kapky jsou vhodné k léčení chronického zánětu prostaty, případně infekcím močových cest. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Ano, Drags Imun je vhodný, jen bych přidala Renol 2×5 kapek.

2. 9. 2019 11:41 Martina

Dobrý den,

neustále se mi přemnožuje v tlustém střevě clostridium difficile a produkuje toxiny. Vždy naléčeno antb (vancomycin), vše v pořádku a do několika dnů až týdnů opět infekce zpět. Byl mi doporučen Grepofit a Drags Imun. Lze užívat při antb nebo až po nich? Mohu užívat oboje? Případně co by mohlo být účinnější? Léčím se navíc ještě s ulcerózní kolitidou, na kterou užívám biologickou léčbu Entyvio. Moc děkuji za odpověď. Martina

Vitalita

Ano, přípravky můžete současně s léky. A zeptejte se svého lékaře na fekální transplantaci.

5. 9. 2019 15:15 Bara

Dobry den, mám bolesti bricha, nafouknuté bricho, krece po jídle, někdy nonstop, někdy to mizí. Opakuje se mi to asi dva roky. Mohu zkusit Drag Imun? Díky!

Vitalita

Spíše doporučuji Regalen 2×5 kapek a Probiosan inovum 2×2 tbl.

12. 9. 2019 17:22 Blanka

Dobrý den,
Manžel má rakovinu plic s metastázami v plicích
a odoperovanou meta v mozku. Od pondělí bude chodit
na ozařování hlavy a současně dochází na chemoterapie
nádoru plic. Je pro něj vhodný přípravek Drags Imun?
Děkuji za odpoveď.

Vitalita

Ano, Drags imun je vhodný, ale přidal bych k němu Regalen.

19. 9. 2019 08:38 Lucie

Dobrý den,
v mých 22 letech se mi stále dělá akné, má kosmetička usoudila, že mám v těle nejspíš zánět a doporučila mi užívání Cytosan – již mám za sebou 3 týdny užívání, nyní týdenní pauza – a po něm Drags Imun – s ním jsem právě začala. Mohla bych se zeptat na Váš názor, zda je úspěšná možnost této léčby plus ještě, zda je možné Drags Imun do něcěho přimíchat, protože jeho chuť je příšerná… Moc děkuji za odpověď.

Vitalita

Drags Imun můžete rozpustit ve vodě, obvykle se uvádí 5 kapek do 0,2 l .

A jinak by možná nebylo ani špatné v budoucnu vyčistit si tělo kúrou, popřípadě i pokračující, se kterou mají zákazníci vynikající zkušenosti.

20. 9. 2019 21:09 Tereza

Dobry den, chci se zeptat, zda je pro mne vhodny drags imun pri diagnoze roztrousene sklerozy bez lecby? Nyni mam problemy se zaludkem. Dekuji

Vitalita

Ano, Drags je vhodný a ještě bych přidal Stimaral.

21. 9. 2019 15:43 Kamila

Dobrý den , mám časté záněty močových cest a záněty dutin .. nejčastěji z chladu a vlhka , mohu nasadit Renol a Vironal ? Ráda bych dlouhodobě , děkuji za Vaši radu.

Vitalita

To je dobrá volba, RenolVironal.

22. 9. 2019 15:12 Alena Pavlikova

Dobry den mam astma a opakovane zanety prudusek nasadila jsem draci krev je to tak spravne 5 kapek 3×denne dekuji

Vitalita

Výborně.

23. 9. 2019 14:24 Johanka

Dobrý den , prosím o radu co na opakované bolesti v krku a dutin a na snadné prochladnutí , které se pak projeví i bolestivostí močového měchýře a teplotami .Děkuji J.

Vitalita

Spíše Vironal a Grepofit, až se dostanete z nejhoršího, tak Renol.

29. 9. 2019 12:26 Lenka

Dobrý den, prosím o radu co by mohlo zabrat na opakovaný návrat genit. bradavice. Mám doma Energy mýdla, jen nevím, které je nejvhodnější, dále vitaflorin, gynex a fytomineral. Prosím tedy o doporučení i jakéhokoliv jiného přípravku nebo vhodné kombinace. Děkuji

Vitalita

Z mýdel určitě Drags Imun, Drags imun také užívejte 3×5 kapek a ještě Grepofit 5×2 tbl.

2. 10. 2019 18:34 Pavka

Dobrý den, prosím kolik kapiček kolikrát denně mohu dát mé dceři, má 6m s lehkou virozou. Děkuji.

Vitalita

Tak 3× denně 3 kapky.

10. 10. 2019 08:54 Jan

Prosím o info, zda užívat Drags Imun před nebo po jídle.

Vitalita

Kapky rozpustit ve sklenici vody po jídle.

10. 10. 2019 14:50 Johanka

Dobrý den, užívám Vironal,Renol a Grepofit …po týdnu jsem začala mít zimnice a nyní to jde do angíny …je to v pořádku tento průběh ? Mám opakovaně záněty dutin, středouší a močové cesty .. děkuji za odpověď

Vitalita

Snižte dávku Renolu na 2×1 kapku.

12. 10. 2019 20:19 Katarína

Dobrý den, prosím co na druhé až třetí stadium boreliózy? Bolest hlavy, klouby, teploty, pocení , podráždost a únavu .. děkuji K

Vitalita

Paní Pdhorná doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru: topol T42, plasmofit SV1, jasan P16, ořešák americký P38, bělotrn P52, jalovec P15.

Dávkování – nejprve budete brát T42 +SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P38 . Po vybrání P38 přidáte k T42 a k T1 P52. Po vybrání P52 přidáte k T42 a k SV1 P15. Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

21. 10. 2019 09:08 Šárka

Dobrý den, prosím o radu, kolik těchto kapek kolikrát denně mohu dát své dceři ( stáří 8 měsíců) při viróze nebo nachlazení. Někde píšou maximálně 1 kapku za den, jinde zase 2–3 kapsy 3× denně. Děkuji za objasnění a přeji krásný den. Šárka

Vitalita

Dávala bych spíše Vironal, 3×1 kapku max, Drags pouze u vyšší teploty – nad 38 st, ve stejné dávce.

25. 10. 2019 16:01 Ivana Miskaříková

Hezký den, syn 3 roky opakovane rýmy, sem tam to přejde i v kašel. Na obličeji ekzém který se vždy zhorší v období toho nachlazení. Je možné podávat mu Drags imun a Vironal pri nachlazení současně ?

Vitalita

Ano, určitě.

30. 10. 2019 07:08 Lenka Fichtnerová

Dobrý den,
mám anémii. Je vhodný dračí krev?
Děkuji Lenka

Vitalita

Nevím její důvod, tak jen orientačně. Spíše Stimaral a Maca a Fytominerál.

22. 11. 2019 13:33 Jitka

Dobrý den, tchán má rakovinu močového měchýře a prostaty, je draci krev vhodná a kolik? Dekuji

Vitalita

Ano, přípravek je vhodný – 3×7 kapek.

4. 1. 2020 04:31 Gábina

Dobrý den, trpím opakovanými infekce mi horních a dolních cest dýchacích, mám sníženou imunitu. Pracuji ve škole, kde jsou děti stále infekční. Z imunologie lék Luivac na 2 měsíce nasazení už v srpnu, kozí kolostrum stále, také využívano 1 bál. Vironal, přidána v prosinci dračí krev 5kap. 2× / den, protože začaly potíže, rýma , nachlazení, stejně jsem onemocněla vleklým zánětem průdušek, který přešel i do laryngitidy, lékařem ATB, také nyní
přidán Predison na týden s upraveným dávkováním na splasknutí otoků a ztrátu hlasů, od poradkyně přidán nynz Autoimun 10k/2× den. Poraďte prosím, co kromě dračí krve užívat, aby došlo k regeneraci organismu a zabránilo se stále opakujícím infarktům. Děkuji

Vitalita

To asi bude jinak. Pokud by šlo jen o zánět HCD, Vironal a Drags by pomohli. Asi jste celkově unavená víc, než organismus zvládne. Proto doporučuji Stimaral a Tribulus, oba 2×5 kapek, a teprve potom znovuVironal, 2×7 jako prevenci.

6. 1. 2020 23:21 Denisa

Dobrý den, mám ulcerozní kolitidu. Jako doplněk k léčbě bych chtěla brát drags imun, trpím také na nedostatek železa, je lepší ho zkombinovat s fytomineralem, nebo s vitamarinem? Moc děkuji za odpověď Denisa

Vitalita

Doporučuji s Fytominerálem a doporučuji i Cytosan Inovum , pokud nejste v akutním zhoršení.

31. 1. 2020 05:23 Daniela Šmerdova

Dobrý den. Manžel má CHOPN. Jsou vhodné kapky Drags. Děkuji.

Vitalita

Drags sníží horkost – zánět, a podpoří imunitu.

17. 2. 2020 18:59 Petra

Dobrý den. Synovi se na noze udělalo asi před měsícem kuří oko. Dělají se mu ale další a další. Teď už si nejsem jistá, zda se jedná o kuří oka nebo o bradavice. Je vhodné potírat Drugs Imunem nebo raději zvolit jiný produkt?
Děkuji.

Vitalita

Kuří oka jsou v podstatě otlaky. Pokud je malý, jsou nepravděpodobná a píše půjde o bradavice. Potírejte Drags imunem.

18. 2. 2020 10:52 Lucie

Dobrý den,
Přítel po operaci hemoroidů trpí chronickou fisurou, která při zátěži praskne, krvácí a je dosti bolestivá. Chtěla bych se zeptat, jestli se dá Drags Imun použít jako roztok pro sedací koupel? Popřípadě jak naředit?
Děkuji za odpověď

Vitalita

Kapejte neředěný rovnou do fissury.

2. 3. 2020 08:11 Romana

Dobrý den,mám fibromyalgicky syndrom a užívám dračí krev..trochu mi při mých potížích pomohla.Prosim o radu,co by jste mi k ni prosím dále doporučil na únavu..Dekuji.

4. 3. 2020 19:47 Pavlína

Dobrý den, mám 10ti letého syna s PAS, velmi vyčerpávající. Mám 6 týdnů stěhovavé bolesti po celém těle (bolest v krku, v pravém podpaždí, tlaky v podžebří). Diagnostikovány chronický zánět žlučníku jinak vše v normě. Dnes jsem byla u psychiatra, který predepsal antidepresiva. Začala jsem užívat Regalen 2×5. Mám k tomu přidat i Drags imun? Děkuji za odpověď. Případně jak se připravit na Coronavirus:) Hezký den.

Vitalita

Ano, to je dobrá volba.

« novější 1 2 3 4 5 starší »

Související produkty:

Drags Imun

Drags Imun photo

Obsahuje čistý latex z peruánské rostliny croton lechleri.

Spiron spray

Spiron spray photo

Obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a bioinformací. Je sestaven podle poznatků aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonance. Ovlivňuje zejména dráhu plic, srdce, žlučníku, ale do určité míry i další energetické dráhy.

Shiitake KLAS

Shiitake KLAS photo

Napomáhá k normální hladině cholesterolu v krvi.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)