Drags Imun dračí krev

Drags Imun photo

Obsahuje čistý latex z peruánské rostliny croton lechleri.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 ml
Vaše cena: 566 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Energy
 ks 

Při chřipkovém onemocnění se doporučuje k přípravku přidat ještě Vironal, Grepofit, který oslabuje viry, ale i bakterie a plísňové zárodky. Flavocel pak podpoří rychlost imunitních reakcí a dodá tolik potřebný vitamín C.

Užívání

Vnitřně užíváme maximálně 10 kapek 1–3krát denně, zapíjíme vodou. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Pro podporu detoxikace těla zvýšíme příjem tekutin.

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící matky.

Složení

100% přírodní pryskyřice z Crotonu lechleri. Bez konzervačních lá­tek.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 starší »
Vitalita

Ano, v tomto případě Drags Imun funguje výborně 3× denně 10 kapek do sklenice vody cca půl hodiny po jídle. Vynikající je kombinace s krémem Artrin, který působí protizánětlivě a nanáší se nad místa postižená zánětem a jejich okolí.

Protože se zmiňujete o dlouhodobém užívání ATB, je důležité připomenout, že tato zlikvidují střevní mikroflóru, a to rapidně sníží imunitu. Proto je nutné důkladně doplnit probiotika, např. produktem Probiosan Inovum Caps 1–1–1.

4. 5. 2017 19:09 Lucie

Dobrý den,chci se zeptat jestli mohu uzivat soucasne gynex a drags imun. Jsem po operaci slepeho streva a následnou revizi (ileus).Dekuji

Vitalita

Ideální je vyřešit nejprve akutní problém, tzn. brát pouze Drags Imun v dávkování 3× denně 10 kapek do sklenice vody cca půl hodiny po jídle. Když něco přidávat, pak výborně Vám poslouží Vironal 3–3–3 cca půl hodiny před jídlem.
Po doléčení by pak přišel na řadu Gynex.

10. 5. 2017 14:22 Lenka

Dobrý den, synovi (24let) se v dásni vytvořil zapouzdřený zánět. Je vidět jako červená bulka na tváři. Je objednaný na operaci v červnu, kdy mu tuto bulku chtějí vyřezat. Stále se zvětšuje. Kamarádka mi doporučila Dračí krev na výplach, ale možná by ho mohl užívat i vnitřně. případně i něco dalšího.
Děkuji za odpověď
Lenka

Vitalita

Ano, Drags Imun bude výborný jak na výplach dutina ústní, tak na vnitřní užívání – 3× denně 10 kapek do sklenice vody cca půl hodiny po jídle. Zevně na tvář léčbu podpoří krém Artrin nanášený v silnější vrstvě 3× denně na 20 minut na bulku a její širší okolí.

22. 5. 2017 22:30 Jan Grundza

Dobry den jsou vhodne draci kapky take na mnohocetne abcesy diky

Vitalita

Absces je zánětlivé onemocnění a Drags Imun zde působí výborně. Dávkování 3 x denně 10 kapek do sklenice vody cca půl hodiny po jídle. Zevně se s Drags Imunem doporučuje protižánětlivý krém Artrin, který se nanáší nad místo uložení abscesů a jeho širší okolí.

28. 5. 2017 13:43 Marie H.

Dobrý den, byla jsem za 3 měšíce 3× nemocná a postihlo to moje dýchací cesty, že tam zůstala chronicka infekce a nějaké bakterie. Užívám jenom 1× denně 3 kapky, protože jsem na bylinky hodně choulostivá a musím opatrně. Teď se mi zhoršilo dýchaní (dušnost) při námaze, když je horko, ale někdy i večer, když jdu spát. Mohlo by to být tím Drugs Imunem, nebo je možné, že se mi z dětství vrátilo astma, když byly moje dýchací cesty tak zatížené. Moc Děkuji.

Vitalita

Dušnost při námaze je způsobená zánětem, který snížil kapacitu plic. Sám Drags Imun působí protizánětlivě a tedy hojivě. Nicméně, jak píšete, jste citlivá na bylinky a proto můžete zkusit dávkování ne 1× denně 3 kapky, ale 3× denně 1 kapku do sklenice vody cca půl hodiny po jídle.
Spolu s Drags Imunem by Vám také prospěla 1 lžička oleje Organic Sancha Inchi ráno nalačno. Časem lze zvýšit na 2 až 3 lžičky denně.

27. 7. 2017 10:42 Jana S.

Dobrý den,
prosím o radu ohledně mých zdrav.potíží. Mám kalcifikaci v levém rameni (měla jsem i v pravém, ale podařilo se odstranit), tenisový loket na pravé ruce a od něho opakující se zánět šlach na pr.předloktí. Dostala jsem již dva opichy, ale bolest lokte a záněty se opět vrátily. Dále trpím dlouhodobě chronickou vaginální mykozou a již mi nezabírají léky klasické medicíny (macmiror). K tomu mívám střevní potíže (dlouhodobé průjmy-léčím dietní stravou a bylinnými čaji). Také trpím nadměrným vypadáváním vlasů a špatnou kvalitou pokožky (suchá s hnisavými drobnými vřídky). Domnívám se, že příčinou jsou plísně v těle a nedostatečná funkce jater. Snažím se o alternativní léčbu, ale nemám se s kým poradit, jaké přípravky a v jakém dávkování by byly nejvhodnější. Velice děkuji za pomoc!

Vitalita

Váš odhad situace je správný. Je třeba detoxikovat tělo, regenerovat játra a zbavit se plísní. Existuje léty prověřená kombinace 3 produktů, které Vám s tímto pomohou. Užívejte:

S tím, že Cytosan se odděluje od ostatních produktů (a případně užívaných léků) asi jednou hodinou. Například lze brát Regalen a Probiosan Inovum caps cca půl hodiny před jídlem a Cytosan cca půl hodiny po jídle. Možné jsou i jiné varianty.

Aby detoxikace neprobíhala moc zprudka, je lepší začít dávkování Regalenu 1–1–1 a postupně se propracovat k dávkování 3–3–3. U Cytosanu lze první týden brát 0–0–1, druhý týden 1–0–1 a třetí týden již 1–1–1.

Po 3 týdnech užívání je vždy 1 týden pauza. Je třeba pít dostatek čisté vody bez bublinek.

Při zánětech šlach je výborným pomocníkem krém Protektin.

Na vaginální mykózu jsou výborné výplachy Drags Imunem. Stačí 5 kapek do 0,5 litru vody. Aplikátor na výplach lze koupit v lékárně.

14. 8. 2017 23:15 Pavla

Dobry den, lezim se synem (7 let – 22 kg) v nemocnici s boreliozou k cemu se pridala i Bellova obrna. Dostava nitrozilne atb na 21 dni. Je mozne mu potom podavat draci krev? Dekuji moc za odpoved

Vitalita

Ano, možné to je a dávkování Drags Imunu bude v tomto případě 3× denně 2 kapky do sklenice vody cca půl hodiny po jídle.

16. 10. 2017 08:26 Agáta

Dobrý den,prosím o radu, co užívat – dlouhodobé problémy s nosními dutinami, polypy, průběžně ztráta čichu, rýma často přechází v hnisavou. V r. 2011 operace nosních polypů, od té doby cca 3× ročně kůra kortikoidů, na rýmu často ATB kapky, nyní hrozí opět operační řešení. Děkuji!

Vitalita

Užívejte Drags Imun v dávkování 3× denně 10 kapek do sklenice vody cca půl hodiny po jídle a Vitamarin 2–2–1 přibližně půl hodiny před jídlem. Eventuálně můžete Vitamarin užívat současně s jídlem. Po 3 týdnech užívání je vždy 1 týden pauza.

Přímo do nosu je vhodný Grepofit Nosol Aqua.

Pokud Vám je nyní nabízena operace, protože jsou již vytvořeny nové velké polypy, svěřte se do rukou lékařů a jděte odvážně do ní.

18. 10. 2017 22:45 Jana

Dobrý den,
trpím letitou chronickou vaginální mykozou, opakovaně každý měsíc, poslední odběr pro kultivaci vykázal opět „masivní mykozu“, mám zřejmě i poškozenou sliznici (mykozy jsou provázeny lehce krvácivým výtokem). Gynekolog mi nyní předepsal 14-denní léčbu Betadine (čípky), poté vag.tablety Clotrimazol a měsíční léčbu tabl.Flukonazol po 1 týdnu. Podobnou léčbu jsem již absolvovala několikrát, ovšem neúspěšně. Resp.s krátkodobým účinkem. Navíc je, pokud vím, Flukonazol velmi zatěžující pro játra. Zajímalo by mě, zda je možné provádět vagin.výplachy (nikoli pouze koupele) dračí krví pro léčbu poškozené sliznice a i samotné mykozy. Pokud ano, v jakém dávkování. Děkuji mnohokrát za odpověď!

Vitalita

Drags Imun je na vaginální výplachy při mykóze velice vhodný. Stačí 10 kapek do půl litru vody a výplach udělat 3× týdně.

Problém s mykózou je ten, že ložisko bývá v tlustém střevě. Pokud se toto nevyřeší, tak se mykóza bude stále vracet. Řešením je užívat Gynex v dávkování 5–5–5, Probiosan Inovum Caps 1–1–1 a Cytosan 1–1–1. S tím, že Cytosan se od ostatních dvou produktů (a případně užívaných léků) odděluje cca 1 hodinou.

Po 3 týdnech užívání je vždy 1 týden pauza. Je třeba pít dostatek čisté vody bez bublinek. A snížit příjem cukru na absolutní minimum.

5. 11. 2017 08:44 Milena Hamerníková

Dobrý den, léčím se revmatoidní artritidou,beru Prednison denně 5mg a Metotrexat 15mg týdně, Acidum folicum1×týdně +caltrate 1× denně. Chodím k dr. čínské medicíny, bylo mi doporučeno brát Drags Imun, Regalen a Cytosan. Mohu toto kombinovat s kortikoidy ? Kolegyně v práci mi tvrdí, že toto s kortikoidy nelze brát současně.Děkuji mockrát za odpověď.

Vitalita

Zde je namístě poradit se s ošetřujícím lékařem.

11. 11. 2017 15:48 Jiřina Pártlová

Dobrý den,
mám už 2 měsíce problémy s ústy. Nejdříve mě pálil jazyk, později se přidalo neustále slinění a sladký pocit v ústech, jako kdybych měla ve slinách krev.
Cukrovku nemám, cukr jsem si měřila a mám 5,2. Poslední týden jsem měla dost velkou psychickou zátěž v zaměstnání, mám velice suché rty a okolo rtů se mi udělal lišej. Užívám Vitamarin a Grepofit. Myslím si, že mám oslabenou slinivku. Mohu užívat také Drag Imun? Děkuji za radu.
Pártlová

Vitalita

Ano, Drags Imun užívat můžete v dávkování 3× denně 10 kapek do sklenice vody cca půl hodiny po jídle.

13. 11. 2017 21:14 Simona

Dobry den, dcera trpi opakovane kazdy rok zanetem dutin, od zari do brezna je neustale nemocna s pruduskami, ma zelenou rymu, kasel skoro nepretrzite a ucpany nos take. Zacala jsem davkovat 2× denne 4 kapky (ma 36 kg, 9 let), Drags imun bere 6 dni, nejdrive kasel i ryma ustoupily, ted se vraci, kasle zas. Ma druha dcera (21 kg, 5 let) trpi take na kasel, rymu a prudusky jako starsi dcera. Davam ji Drags imun 2× denne 2 kapky, zlepsila se. Mam spravne davkovani?Co byste mi prosim poradil?Dekuji Dvorakova

Vitalita

Přidejte k Drags Imunu ještě Vironal 1–1–1. Vironal je na budování imunity u dětí ideální.

Drags Imun podobně jako Grepofit má využití zejména v akutních stavech.

4. 12. 2017 19:13 Markéta

Dobry den, dcera 9 let, byla vzdy zdrava, ovsem od konce zari, kdy probehla lehka viroza s bolenim ucha, ji zustal kasel, ktereho se nemuze zbavit. Dle vysledku krve neni alergicka, nema astma, ovsem ma RS virus a mame pry pockat, az to samo odezni, ovsem dcera stekave kasle temer nonstop jiz temer 3 mesice. Davam ji 14 dni Vironal, zlepseni zatim zadne, mam jeste neco pridat?? Drags Imun, Grepofit nebo neco jineho?Dekuji moc za pomoc.

Vitalita

Vironal dáváte správně. Přidejte 1× denně Flavocel a kašel by měl do dvou týdnů odeznít.

13. 12. 2017 18:17 Darina

Dobrý den,

syn má zadní rýmu, v nose mu našli Branhamellu catarhalis a Str. pneumoniae. Můžete mi prosím doporučit něco z přípravků energy, co by mu mohlo pomoci imunitu posílit, aby mu tyto bakterie nezpůsobovaly zadní rýmu? Děkuji moc

Vitalita

Pro Vašeho syna bude vhodný vnitřně Vironal + Vitamarin a do nosu pak Grepofit Nosal Aqua.

21. 1. 2018 19:48 Monika

Dobrý den,mám problém s trhlinami v konečníku,pořád mi to praská a zanicuje se,operaci se vyhýbám co se dá.Mohu dračí kapky vkapavat do konečníku?Nějak ředěné,nebo čisté?Trhliny mám vevnitř,vím že při hemeroidech se dává na vatičku a na konečník,ale když je to vevnitř?A něco na posílení sliznice prosím?Děkuji

2. 2. 2018 18:34 Simona

Dobrý den, dcerka (1 rok) již 3 měsíce bojuje se zelenou rýmou a kašlem – nyní nám po 3 výtěrech byl zjištěn Hemofilus B v krku. Mohu jí podávat dračí kapky popř. něco obdobného a v jakém ředění? ATB nám zatím předepsána nebyla…Velmi děkuji.

1. 3. 2018 22:45 Ludmila Vobrová

Prosím, mohu užívat DRAGS IMUN, při léčbě warfarinem?…děkuji

23. 3. 2018 22:22 Jana Vahylova

Dobrý den, prosím pěkně obracím se na Vás s prosbou o radu. Dcera 3 roky 4 měsíce, trpí chronicky na záněty stredousi, pravý bubínek trvale perforovaný, ve třech letech adenoktomie. Od ledna dosud má třetí antibiotika. Léčba Ribomunylem nebyla úspěšná. Prosím o radu, jak mohu přírodně podpořit imunitu dcery, aby netrpěla na záněty? Děkuji moc.

Vitalita

Dobrý den, musím ji vidět, předpokládám celkové oslabení. Zkusit na dálku by se dal Renol 2× 2 kapky a při potížích s ouškem Audiron.

8. 4. 2018 16:04 Mirka

Dobrý den,můžu užívat Drags imun současně s ATB při léčbě
bakterii v žaludku ??

Vitalita

Můžete užívat bez problémů.

16. 5. 2018 23:06 Ivana

Dobry den, jake davkovani Drags Imun dat psovi o vaze 30 kg?

Vitalita

2× 5 kapek.

1. 6. 2018 09:43 magda

Dobrý den,mému pejskovi bylo diagnistikováno IBD-nespecifické střevní záněty,chtěla bych se zeptat, který produkt by byl pro něj vhodný a jaké by mělo být dávkování.Pejsek má 8let a 15kg.Děkuji.

Vitalita

Doporučuji kontaktovat poradnu pro zvířátka firmy Energy:
Poradna je k dispozici každý čtvrtek od 9.00 do 12.00 kromě svátků. Číslo je 733 120 472.

27. 6. 2018 17:26 Klára

Dobrý den,
nějakou dobu už užívám Gynex na akné a vaginální problémy. (asi 4 měsíce, vypadá to, že úspěch se pomalu dostavuje). Chtěla bych začít užívat něco na imunitu (klasické virové a bakteriální, respirační infekce), také mám menší chronické problémy s trávením a hypotyreózu. Je pro mě Drags Imun vhodný, popřípadě v jakých dávkách? A lze užívat současně s Gynex? Předem děkuji.

Vitalita

Ano, kombinace je možná a smysluplná. Přidal bych ještě Fytominerál a Vitamarin hypothyreóza ). Dávkování 2×7.

3. 7. 2018 20:39 Xenie

Prosim o davkovani drags imun pro 10 kg psa.
Dekuji.
Malirova

Vitalita

Na 10 kg bych dala 5 kapek 1× denně.

3. 7. 2018 20:45 Xenie

Jak dlouho lze uzivat drags imun u psa (10kg)? Mame co pul roku zanety kuze, ktere musime prelecit antibiotiky convenie.
Malirova

Vitalita

Klidně 3 měsíce.

30. 7. 2018 13:59 Eva

Dobrý den. Je možné užívat přípravek dlouhodobě? Mám psa, kterému byla
v březnu diagnostikována rakovina a hned jsem mimo jiné nasadila Drags Imun(týdenní přestávky dodržují).Děkuji za odpověď

31. 7. 2018 15:02 Eva

Dobrý den. Je možné užívat přípravek dlouhodobě? Mám psa, kterému byla
v březnu diagnostikována rakovina a hned jsem mimo jiné nasadila Drags Imun(týdenní přestávky dodržují).Děkuji za odpověď

22. 8. 2018 07:12 Alena

Dobry den, byl mi doporucel drags imun. Na podzim nastupuji do prace, kde se budu kazdy den setkavat s nemocnymi lidmi. Proto bych kapky rada vyuzila jako posileni imunity. Jake je, prosim, davkovani? A uzivat se ma 3 tydny a pak 1 tyden prestavka? A pokud bych chtela davat na imunitu i ctyrlete dceri, nastupuje do skolky, u bu bude jake davkovani? Dekuji predem za odpoved. Alena

Vitalita

Pro prevenci doporučuji spíše Vironal – pro vás 2× 5, pro dceru 2× 2 kapky.

5. 9. 2018 10:45 Veronika Trojanová

Dobrý den, je tento přípravek vhodný pro 10ti letou dceru v případě kožního postižení zlatým stafylokokem? Dě­kuji

6. 9. 2018 21:10 Martina Stanovská

Dobrý den, dospělý syn má ATB přeléčenou boreliózu v 1. stadiu, nakažen byl klíštětem cca v polovině července. Byl mu doporučen Drags Imun 2× 6 kapek a krém Ruticelit na mazání páteře. Je toto dávkování dostatečné? Děkuji

« novější 1 2 3 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Lactomax Double

Lactomax Double photo

Lactomax® Double je vylepšeným produktem s vyšším, dvojnásobným obsahem laktobacilů a bifidobakterií v kapslích, které jsou vyrobeny speciální technologií Vcaps®. Tato technologie tvoří kapsle pouze z rostlinné celulózy bez želatiny, tedy jsou vhodné i pro vegetariány.

Nisita - mast

Nisita - mast photo

Vhodná při suché nosní sliznici.

Gynerol

Gynerol photo

Doplněk stravy s unikátní kombinací látek Oxalicum a kyseliny listové, jejichž jedinečné spojení pozitivně přispívá k normální funkci imunitního systému. GYNEROL zaručuje nejvyšší kvalitu a díky svému speciálnímu technologickému zpracování také optimální vstřebatelnost v organismu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)