Vivomixx probiotikum (Pouze osobní odběr!)

Pro zvláštní lékařské účely.

Vivomixx photo
Balení: 10x 4,4 g
Cena: 480 Kč
Vaše cena: 449 Kč
Ušetříte: 31 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Mendes
 ks 

POZOR: Pouze osobní odběr na Zličíně! Přípravek se musí uchovávat v chladu a tak není zaslání možné!

Přípravek napomáhá řízení výživy pacientů s ulcerozní kolitidou, syndromem dráždivého tračníku, ileálním pouchem nebo průjmy různé etiologie (včetně průjmů po radioterapii).

Užívání

1–2 sáčky denně rozmíchejte v chladném neperlivém nápoji (např. ve vodě, jablečném džusu, jogurtovém nápoji) a ihned vypijte.

Složení

450 miliard bakterií (CFU) v jednom sáčku. Směs osmi různých kmenů bakterií mléčného kvašení a bifidobakterií (Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Lacotbacilus acidophilus, Lactobacilus delbrueckii subsp. bulgaricus, Lactobacillus paracasei, Lacotobacillus plantarum, Streprococus thermophilus).

POZOR: Pouze osobní odběr! Přípravek se musí uchovávat v chladu a tak není zaslání možné!

Vaše názory, zkušenosti:

19. 11. 2018 16:32 ivana Kyselková

Hezký večer,
mohu mít dotaz, jakou technologií jsou probiotické bakterie chráněna před kyselinou chlorovodíkovou v žaludku?

děkuji

6. 8. 2019 18:34 Růžena

Dobrý den,
mám bohužel syndrom dráždivého tračníku a zkouším všechno možné.
Chci se zeptat na přípravek Vivomixx.V balení je 10 sáčků, po využívání je třeba udělat nějakou pauzu, pokračovat v dalším balení, nebo už dál nebrat nějakou dobu?
Děkuji za odpověď.

Vitalita

Přípravek Vivomixx je řazen mezi potraviny pro zvláštní lékařské účely, a proto by měl být podáván na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. S těmito odborníky je tedy také vhodné přímo zkonzultovat zdravotní stav, dávkování a délku podávání přípravku. Obecně, bez znalosti konkrétního zdravotního stavu, je možné říci, že přípravek Vivomixx je při diagnóze dráždivého tračníku určen spíše pro dlouhodobější léčbu – například během období zhoršených obtíží – ale přesné instrukce k jeho užívání skutečně závisí na obtížích, které jsou v daném případě dráždivého tračníku vyjádřeny. V některých případech lze užívat přípravek Vivomixx nárazově – třeba pouze několik dnů, kdy dojde ke zvýšenému projevu obtíží. Jindy bývají dobré zkušenosti s „pulzní“ terapií – podáváním přípravku po období několika týdnů (4–8), následným přerušením podávání opět na obdobnou dobu (většinou individuálně podle obtíží) a opětovným nasazením přípravku: tyto cykly lze vícenásobně opakovat. Setkali jsme se i s případy dlouhodobého užívání (třeba většinu měsíců během roku). Škála dávkovacích možností je tedy dost rozsáhlá – od nárazového podání, přes cyklické podávání, až po podávání dlouhodobé – a nejvhodnější dávkování je nutné volit individuálně. Závěrem bych rád zdůraznil, že dráždivý tračník bývá chronické onemocnění a jeho léčba většinou musí být komplexní – přípravek Vivomixx rozhodně není léčbou dráždivého tračníku, pouze napomáhá při řízení výživy.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

ActiLac

ActiLac photo

Speciální kombince probiotických kmenů k obnově a udržení mikrobiální rovnováhy střev a zažívání.

Condurango

Condurango photo

Obsahuje výtažek z kůry popínavé tropické liány Marsdenia condurango.

Acidophilus KLAS 10 miliard

Acidophilus KLAS 10 miliard photo

Přispívá k rovnováze střevní mikroflóry, normálnímu vyměšování a potlačuje růst nežádoucích mikroorganismů v tlustém střevě.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)