Elasti-Q Kyselina listová 800 pro zdravý průběh těhotenství

Doporučuje se užívat 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím (prevence vývojových vad plodu), v těhotenství a po narození dítěte.

Elasti-Q Kyselina listová 800 photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 180 tablet
Cena: 330 Kč
Vaše cena: 244 Kč
za jednotku: 1,36 Kč
Ušetříte: 86 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Simply You
 ks 

Elasti-Q Kyselina listová 800 je doplněk stravy pro zdravý průběh těhotenství. Doporučuje se užívat kyselinu listovou 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím, pro zdravý průběh těhotenství, při ranních nevolnostech v průběhu těhotenství, po porodu a v době kojení. Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu.

Folát přispívá k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk. Přispívá také k růstu zárodečných tkání během těhotenství.

Pyridoxin (vitamin B6) přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Pyridoxin přispívá k normální funkci imunitního systému.

Dávkování a způsob užití

  • doporučené dávkování: Užívejte 2× denně 1 tabletu po jídle

Složení

Denní dávka (2 tablety) obsahuje: kyselinu listovou (acidum folicum) 800 mcg (400%*), vitamín B6 (pyridoxin) 4 mg (286%*), inulin 464 mg.

Tableta obsahuje: inulin, plnidlo mikrokrystalickou celulózu, zahušťovadlo hypromelózu, protispékavou látku stearan hořečnatý, pyridoxin hydrochlorid, stabilizátor polydextrózu, odpěňovač polyethylenglykol, protispékavou látku talek, středně řetězcové triglyceridy, kyselinu pteroylglutámovou, aroma jahodové, přírodně identické.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Elasti-Q Vitamins and Minerals

Elasti-Q Vitamins and Minerals photo

Doplněk stravy, který obsahuje kyselinu listovou, vitaminy B6, B12, C, D, zinek a železo.

Kyselina listová 400 mcg

Kyselina listová 400 mcg photo

Snižuje riziko vývojových vad plodu. Významné je i podávání uživatelkám hormonální antikoncepce, osobám se zvýšeným rizikem onemocnění srdce a cév.

Kyselina listová forte

Kyselina listová forte photo

Pro zdravý vývoj a růst plodu v těhotenství.

Kyselina listová MedPharma

Kyselina listová MedPharma photo

Nepostradatelná pro tvorbu červených krvinek a syntézu nukleových kyselin, které umožňují bezchybné dělení buněk a reprodukci.

Kyselina listová Plus

Kyselina listová Plus photo

Vhodné doplňovat již před plánovaným početím.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.