Kategorie: Imunita

GRAVIOLA STAR imunita

Obsahuje složky s významem pro naše zdraví.

GRAVIOLA STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 500 ml
Vaše cena: 1 882 Kč
Dostupnost:
do 24 hodin
Značka: STARLIFE
 ks 

Aloe vera

Je zdroj přirozeně se vyskytujících antioxidantů, které pomáhají chránit buňky a tkáně před volnými radikály, napomáhá posilovat antioxidační kapacitu a tak se podílí na obranyschopnosti organismu. Přispívá k udržení normální funkce střev, jejich pohybu, podporuje zdravé trávení a pravidelnost stolice. Podílí se na odolnosti vůči psychické zátěži a má příznivý vliv při únavě. Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Podporuje zdravý vzhled pokožky, regulaci správné hladiny cukru v krvi a napomáhá detoxikaci organismu. Je prospěšná pro fyzickou i psychickou kondici a imunitní systém.

Nopál

Podporuje metabolismus tuků a glukózy, tím se podílí na kontrole tělesné hmotnosti. Je zajímavostí, že blahodárně působí při kocovině.

Gravilola

Listnatý strom domovem v teplých krajích Jižní a Severní Ameriky. V domorodé lidové medicíně se odedávna s úspěchem používají listy, kůra a plody. Příznivé účinky gravioly jsou v současné době brány celým světem na vědomí.

Mangostan

Má původ v Indonésii, ale dnes je rozšířen do většiny tropických zemí na všech kontinentech. Pěstuje se pro ovoce vynikající chuti. Také je velmi oblíben v tradiční asijské medicíně.

Užívání

2krát denně 15 ml. Není určeno pro děti do 3 let.

Složení

Ve 30 ml – extrakt z Aloe Vera 30 mg, extrakt z nopálu (Opuntiaficus-indica) 30 mg, pyré z Gravioly (Annona muricata) 5 000 mg, z Mangostany (Garcinia mangostana) 1150 mg, čištěná voda, rostlinný glycerin, guma guar, kyselina askorbová 150 mg, pektin z citrusové vlákniny 60 mg, sorbát draselný, steviol-glykosid, přírodní graviola aroma.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

CELL GUARD STAR

CELL GUARD STAR photo

Pomáhá zlepšovat fyzickou výkonnost, působí příznivě na sluch, zrak, čich, napomáhá potlačovat projevy stárnutí pokožky.

Gotu kola - bylinná tinktura

Gotu kola - bylinná tinktura photo

Stimuluje celkově organismus.

Polyporus

Polyporus photo

Houba Polyporus neboli choroš oříš (Polyporus umbellatus) je používána v tradiční čínské medicíně TCM jako přírodní antibiotikum již více než 1.000 let.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)