Kúra K24A – borelióza – pokračovací pomoc při detoxikaci s protiparazi­tálními účinky

Kúra pomůže dál podporovat a překonávat potíže spojené s doléčením po prodělané borelióze. Zaměřuje se dále na očistu od borelií a také i na následky s tímto spojené.

Kúra K24A - borelióza - pokračovací photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 5 lahviček - 250 ml
Cena: 720 Kč
Vaše cena: 689 Kč
Ušetříte: 31 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Obsahuje jednotlivé lahvičky bylinných a pupenových výtažků:

Současně užívat topol a bělotrn, po využití bělotrnu vezmete olši a pokračujete v užívání s topolem, pokud vám dojde tak pokračujete bez něho. Po využití lahvičky olše vezmete rozmarýn a po využití rozmarýnu nakonec ořešák a vše doužívat.

Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat nebo napište aktuální stav, případné změny či reakce a podle toho vám paní magistra stanoví další postup. Napsat lze i na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

26. 8. 2014 07:00 lenka

Dobry den,pošlete mi prosím užívání K24 pro 7leté dítě po borelioze .Děkuji za odpověd Tobolová

Vitalita

Kúra se užívá stejně u dětí jako u dospělých. Jen se liší počet kapek. Ty jsou u každé tinktury jinak počítané.

18. 9. 2016 06:08 Vlasta

Dobry den,pošlete mi prosím užívání K24 pro 7leté dítě po borelioze. Vnuk váží 22 kg. Děkuji za odpověd.

Vitalita

Posilám informace ke kúře K24 – Břízu moc dětem nedoporučujeme užívat kvůli alergiím a borovice a s jalovcem obsahují terpeny. Pokud je možno je u dětí nahradit jinými bylinkami, tak je to lepší.

Paní Podhorná Vašemu vnukovi doporučuje tyto bylinné výtažky:

topol T42 + žito P50

Z každé lahvičky 7 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

2. 2. 2018 16:03 Michal

Dobrý den, borelioza zachycena včas, dobrané antibiotika, po očistě břízou a teď dobírám druhou lahvičku topolu. Jak dlouho mám či mohu užívat topol? Díky za odpověď. M.

Vitalita

Máte nějaké zdravotní problémy (únava, bolesti kloubů atd..)?

Obecně platí – můžete po sobě využívat 2 lahvičky stejné bylinky a pak by měla následovat pauza min. 1–2 týdny a pak ji můžete znovu nasadit.

6. 2. 2018 22:04 Michal

Děkuji moc za radu a cítím se skvěle, nic mě nebolí. Akorát mě při užívání topolu chvilkově svědí kůže. Je to možný příznak? Díky M.

Vitalita

Pokud tedy nemáte již žádné problémy, tak si po využívání dvou lahviček topolu udělejte pauzu min. 1–2 týdny a pak si preventivně 2 lahvičky topolu T42 ještě nasaďte.

Může se jednat o čistící reakci.

12. 6. 2018 11:08 vranova

Dobrý deň,
po zistení boreliozy som bola preliečená Doxyhexal 15 dní, potom som brala kúru K 24 a vlani som pokračovala s kúrou L24A. V tomto roku som mala prestávku, ale znova by som chcela organizmus prečistiť , lebo vždy maniečo štipne. Prosím môžem znova začať s užívaním K 24 alebo prejsť B24
S pozdravom ďakujem

31. 7. 2018 14:25 Vlčková D

Dobrý den,
dcera 4roky, 15kg, letos měla asi 15 klíšťat, přitahuje hodně i další hmyz – komáry, lojnice… Žádnou skvrnu po klíštěti jsem nezaznamenala, přesto bych jí preventivně chtěla nasadit nějakou čistící kúru, kdyby náhodou tu boreliozu měla. Prosím o konkrétní radu, děkuji.

Vitalita

Vaší dcerce doporučuje tyto bylinné tinktury: topol, žito.

Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

27. 10. 2018 14:00 Kateřina Megelová

Dobrý den,
byla jsem u mě zjištěna borelioza v srpnu 2017, byla jsem přeléčena antibiotiky, ale nezabraly, dále se léčba opakovala v březnu 2018 a v září 2018. Ve všech třech případech mi byly zjištěny hraniční hodnoty. Po posledním přeléčení se zase dostavila velká slabost, zvýšená teplota, zapomínání, celková vyčerpanost. Ráda bych se zeptala, zda je pro mě vhodná kúra číslo K24?
Děkuji .
S přáním hezkého dne.
Megelová K.

Vitalita

Kúra K24 je pro Vás vhodná. Můžete ji vyzkoušet.

29. 1. 2019 13:50 Lucie Maláčová

Dobrý den, právě dokončuji kúru K24 a nyní jsem si objednala pokračovací kúru K24A. Jak dlouho po dobrání pokračovací kúry mohu otěhotnět? Děkuji za odpověď.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Kopřiva dvoudomá - tinktura z pupenů

Kopřiva dvoudomá - tinktura z pupenů photo

Vynikající prostředek pro povzbuzení činnosti jater.

DetoxActive

DetoxActive photo

Přípravek obsahuje unikátní kombinaci 8 přírodních látek, které napomáhají k očistě těla od toxinů.

Yucca Premium

Yucca Premium photo

Velmi výhodná pro střední a starší generaci.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)