Kategorie: Literatura

Páter František Ferda – experimenty, recepty, životní osudy Rejdák Zdeněk

Farář František Ferda je jednou z nejpopulárnějších postav našeho lidového léčitelství. V této knize se dočtete o experimentech, receptech a životních osudech tohoto známého léčitele.

Páter František Ferda - experimenty, recepty, životní osudy photo
Balení: 1 kniha
Cena: 300 Kč
Vaše cena: 182 Kč
Ušetříte: 118 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: knihy
 ks 

František Ferda

Muž, který dokáže stanovit diagnosu pacienta i na vzdálenost stovky kilometrů…

Tento jasnovidný kněz z Česka je středem zájmu vědců již několik let. V Moskvě jej prověřovala celá skupina vědců, před nimiž uskutečnil podivuhodné pokusy.

„Stanovil jsem tisíce diagnos na dálku“ říká Ferda "a nevěřím, že jsem se spletl, byť v jednom případě. Jsem římskokatolický kněz. Narodil jsem se 31. 3. 1915 a můj životopis je jednoduchý. Navštěvoval jsem normální školy, pak jsem se rozhodl pro universitní fakultu. Zapsal jsem se na teologii, protože jsem se cítil být povolán knězem.

První odvětví medicíny, v němž jsem zjistil, že mám dílčí schopností, byla iridoskopie, metoda, která se snaží zjistit pomocí zkoušek sídlo a druh narušení organizmu, nacházejících se v rozličných částech lidského těla. Vypracoval jsem svou osobní metodu, jejíž pomocí se mi podařilo dosáhnout nejlepších výsledků. Kromě jiného jsem studoval bylinkářství, shromažďoval jsem recepty ze starých knih a rozvíjel je podle hledisek vlastních.

V roce 1964 jsem dostal dopis od jedné paní, která bydlela asi 50 km od místa mého bydliště. Byla velmi nemocná a žádala mě o pomoc. Napsala mi, protože se nemohla pohybovat. Dopis oné paní jsem dal na psací stůl a položil na něj ruku. Pak jsem se plně soustředil a čekal jsem, co bude následovat. Asi za dvě minuty se místnost začala točit dokola, zdálo se mi, že jdu, že scházím z cesty a že se propadám do bažiny. Nebál jsem se a zůstal jsem soustředěný. Vstoupil jsem do jakéhosi transu. Měl jsem pocit, že sedím proti ženě, která mi psala a že dokonale znám její fyzický stav. Tato žena se v dopise zmiňovala o poruše ledvin.

V těchto okamžicích jsem měl pocit, že přesně vím, že v její levé ledvině je velký kámen v pravé pak plno malých kamínků, jakoby písku. Napsal jsem jí dopis, jak a co má užívat a ona mi později napsala, že se uzdravila. Kolik diagnos jsem určil na dálku bych ani nespočítal."

„Seznámil jsem se s Ferdou při kongresu v Moskvě“ říká ing. Steinhiler. „Dnes ráno jsem hospitalizoval 75letého pacienta. Podrobujeme ho zkouškám a analýzám“. Říká, „byla to nesnadná operace, kterou musel podstoupit, zákrok se podařil, ale nepodařilo se zastavit krvácení. Bojím se nejhoršího“, říká ing. Steinhiler. F. Ferda okamžitě zasahuje. „Váš pacient má velký nedostatek tromhoplasů a ultrombinů“, řekl také co je třeba udělat aby se krvácení zastavilo. Profesor mu uvěřil, ihned ordinoval, co mu Ferda navrhnul a za několik dní potom se dal doprovodit do našeho hotelu, aby poděkoval člověku, který mu zachránil život.

"Je nějaké vysvětlení těchto výsledků?

Věřím, že Ferdovi se podařilo podřídit si i částečně využít svou mysl. Tajemství spočívá v mysli. Náš mozek má nesmírnou kapacitu, kterou nevyužíváme. Lidský mozek může dosáhnout 1 miliardu bitů za sekundu. Celý zbytek bitů spí, je to nevyužitá energie. F. Ferda je člověk, který toto umí využít."

Vaše názory, zkušenosti:

26. 10. 2012 12:39 Iva Wirkerová

S panem farářem jsem měla tu čest, se potkat zprostředkovaně dvakrát. I toto setkání na dálku mne tak poznamenalo, že z něco dodnes čerpám. Nastartovalo ve mne cestu ke Stvořiteli a hledání čistých cest a vztahů. Fotografii pana faráře mám na pracovním stole. Obracím se na něho s prosbou i poděkováním. Iva Wirkerová

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Tao sexu - Benjamin Kuras

Tao sexu - Benjamin Kuras photo

Autor s obvyklým humorem a spikleneckým pomrkáváním na znalce a laskavou shovívavostí k neznalcům zábavně, srozumitelně a svižně nastiňuje obnovení tradic staročínských taoistických sexuálních technik a taoistické životní filosofie.

Herbář léčivých rostlin 6

Herbář léčivých rostlin 6 photo

Díl je věnován bylinám, které jsou méně známé nebo se na našem trhu objevily teprve nedávno.

Herbář léčivých rostlin 3

Herbář léčivých rostlin 3 photo

Text ke každé rostlině je doplněn barevným vyobrazením.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)