Regalen detoxikace těla

Regalen photo

Ovlivňuje především dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci. Játra jsou důležitým orgánem pro detoxikaci těla. Filtrují krev od toxinů, kontrolují hladinu krevního cukru, přeměňují uhlohydráty, bílkoviny a tuky, vyrábějí enzymy a žluč, která je potřebná ke zpracování tuků ve střevě. Spolu se žlučníkem jsou dvojicí strážců, kteří hlídají čistotu našeho nitra.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 ml
Cena: 459 Kč
Vaše cena: 449 Kč
Ušetříte: 10 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Energy
 ks 

Regalen má díky komplexu výtažků z rostlin a informací silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky. Lze jej využít při léčbě poruch zažívání souvisejících buď se zhoršenou činností trávicích orgánů (např. nedostatečná tvorba trávicích šťáv), nebo špatnou životosprávou (přejídání, nepravidelná strava, množství tuku v potravě, …). Díky vysokému obsahu hořčin výrazně podporuje trávení a pomáhá tělu zbavovat se odpadních látek. Zároveň lze tento přípravek použít k důkladné celkové detoxikaci těla – krve, tkání i trávicího systému. Vzhledem k tomu, že Regalen stimuluje činnost orgánů, které souvisejí se zpracováním a odstraňováním toxických látek z těla (játra a střeva), je velmi vhodným přípravkem pro jarní očistné kúry. Zlepšením činnosti jater příznivě ovlivňuje i všechny ostatní fyziologické procesy v těle. Regalen je také velmi vhodný při řešení všech alergických stavů (kožní i systémové projevy), které jsou způsobené právě nedostatečnou funkcí jater a žlučníku a zhoršenou schopností těla zbavovat se škodlivých látek. Regalen napomáhá celkové regeneraci buněk a tkání prostřednictvím odstranění toxického zatížení organismu.

Přípravek je vhodný při

 • alergiích, ekzémech, lupénce, při nečisté pleti, astmatu a při chronických stavech těchto onemocnění
 • zažívacích obtížích, nechutenství
 • při funkčních poruchách žlučníku, žlučových kamenech
 • při nadýmání
 • celkových stavech vyčerpanosti
 • dále při regeneraci jater poškozených infekčními nemocemi jako jsou žloutenky, mononukleózy a podobně
 • dále je vhodný pro regeneraci a výživu chrupavek
 • bolestech vlasových kořínků
 • bolestech hlavy
 • detoxikaci a regeneraci buněk jako prevenci onkologických onemocnění
 • při celkové regeneraci těla

Dávkování

Pro dospělé 3–9 kapek 1–3× za den. Ve všech případech užití následuje po třech týdnech užívání jeden týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Před použitím nutno protřepat!

Upozornění

Doplněk stravy. Před upotřebením důkladně protřepejte. Dojde tím k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. U chronických stavů podáváme minimální dávky, u akutních maximální. Při případném přechodném zhoršení u chronických stavů a při celkové regeneraci snížíme dávky na minimum, případně podáváme sirup po kapkách, někdy i v delších intervalech než 1 den. Po zlepšení opět zvýšíme dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!!! Ve vážných případech doporučujeme předchozí konzultaci s lékařem.

V době těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem. Po 3 týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, u těžších případů pak více.

Vhodné i pro diabetiky.

Doporučujeme v kombinaci s krémem Protektin

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR pod HEM – 350–7.6.02/16224

Bylinné složení Regalenu

Řepík lékařský

Používá se při zánětech jater, žaludku, střev a žlučníku, při srdeční slabosti a únavě. Napomáhá při poruchách metabolismu a trávení.Vlašto­vičník větší: Osvědčuje se při těžkých nemocech jater a žlučníku, při ekzémech, alergiích, žlučových kamenech a astmatu. Uvolňuje křeče, tlumí průjmy a byly u něj prokázány protirakovinné a protiplísňové účinky.

Svízel syřišťový:

Kladně ovlivňuje lymfatický systém, činnost sleziny, jater a ledvin. Užívá se jako diuretikum a spasmolytikum.

Hořec žlutý

Podporuje tvorbu červených a bílých krvinek, užívá se při nadýmání, špatné činnosti žlučníku a jako neurostimulans a stomachikum.

Bedrník obecný

Podporuje trávení a tvorbu žaludečních šťáv, užívá se při bronchitidě, močových kamenech a při zánětu sliznic hrtanu.

Jitrocel kopinatý

Užívá se při nemocech jater, při žloutence, žlučových kamenech, zácpě nebo při chronickém kataru průdušek. Urychluje hojení. Obsahuje germanium, které působí proti plísním.

Mochna nátržní

Je vhodná při zánětu žaludku, tenkého střeva, při průjmech a vnitřním krvácení. Rozpouští žlučníkové a ledvinové kameny, podporuje činnost jater, působí antibakteriálně a antivirově.

Silymarin z ostropestřece mariánského

Silymarin je směs flavonoidů s vynikajícím účinkem při léčbě téměř všech chorob jater. Regeneruje a ochraňuje jaterní buňky proti průniku některých jaterních jedů.

Pampeliška lékařská

Aplikuje se při chorobách jater, slinivky, žlučníku a ledvin. Čistí krev a střeva, podporuje trávení. Je velmi účinná při cukrovce, žloutence a kožních nemocech. Obsahuje betaglukany s protirakovinným účinkem.

Rozrazil lékařský

Je účinné diuretikum, čistí krev, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, užívá se při chorobách jater, ledvin a sleziny, blahodárně působí na ekzémy.

Lomikámen zrnatý

Užívá se při kamenech žlučníku a ledvin, při plísních, akné, regeneraci buněk, při narušeném metabolismu a nemocech jater, sleziny a kůže. Působí diureticky.

Jablečník obecný

Je účinný při vnitřních hnisavých procesech, při peptickém vředu, srdeční arytmii, při zácpě, onemocněních dýchacích cest, žlučníku a jater.

Pelyněk brotan

Podporuje vylučování žaludečních šťáv, zlepšuje metabolismus, činnost jater a je účinný při horečkách, plísních a onemocněních srdce.

Zanthoxylum piperitum (fagara)

Rostlina z čeledi routovitých se širokým spektrem působení, zejména na oblast jater, plic, sleziny, slinivky a CNS. Má tonizační, antimikrobiální, antivirové účinky, působí proti parazitům ve střevech.

Regalen dále obsahuje éterické oleje (např. kardamomový, skořicový a geraniový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. malachitu a bizmutu).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

30. 3. 2015 08:56 Bedřich Hájek

Nemohu si ho vynachválit – dostal jsem ho na doporučení paní Lenky z Bylinky – Diamant z Dobříše.
Měl jsem ukrutánské bolesti v žalůdku a na Gastru mi nic nenašli. Nemohl jsem nic jíst a když jsem se přemohl – vyzvracel jsem to. Po použití Regalenu vše přešlo a já mohl opět jíst jako každý člověk. Mám ho v lekárničce – DODNES :-)

5. 10. 2016 21:42 Lucie

Dobrý den mohu užívat oučasně s kapičkami od naděje? Lichořeřišnice, tužebník a ořešák?

Vitalita

Doporučuji raději užívat jeden a pak druhé.

7. 12. 2016 21:19 Ivana

Dobrý večer,
mohu užívat Regalen a současně další bylinkové čaje,např. šalvějový? Nebo 100%ní šťávu Goji (kustovnice)? Díky za odpověď.

19. 12. 2016 19:46 Pavlína Dočkalová

Da se Regalen požívat s Gynex dohromady? Snažímě se o miminko, ale zároveň sem trpěla bolesti břicha a žlučník mám vyoperovany. Nedávno jsme měla kolíků a hodně vysoké hodnoty jater.

6. 1. 2017 17:43 marie

Dobry den.mohu poizivat vas pripravek na zaety tlusteho streva.divertikly a srusty pooperacni.dekiji

4. 2. 2017 00:54 Katka

Mam za sebou první tři tydny užívání. Od sameho začátku jsem začala slabě krvacet. Je to normalní nebo ne? Nemam už regalen užívat? Mužete mi prosím poradit? Děkuji

Vitalita

Regalen působí na játra, která uskladňují krev a mají mimo jiné vliv na mensruaci apod. Z tohoto pohledu by mohlo být slabé krvácení odléčovací reakcí, kdy pomáhá snížit si dávkování.
Více nelze říct, neboť by bylo třeba vědět, jaké dávkování jste nasadila, zda berete nějaké léky, proč jste začala užívat Regalen atd. atd. Zkrátka uvést všechny podrobnosti.

23. 7. 2017 10:56 Dagmar Podzemná

Dobrý den. Může regalen užívat i můj pes?

Vitalita

Pro zvířata je určen veterinární produkt Regavet (na objednání) a je pro ně lepší. Ovšem pokud máte doma Regalen a potřebujete u pejska vyřešit pár kapkami krátkodobý problém, pak mu Regalen s klidným svědomím kápněte.

23. 9. 2017 08:06 Pavlina Kovarova

Dobry den, chci davat Regalen synkovi kvuli ekzemu. Ta chuť je ale hnusná. Můžu mu to dávat do vitaminoveho sirupu od Just nebo by se účinnost snížila? Děkuji.

Vitalita

Hořká chuť Regalenu nemusí být úplně vítaná, nicméně i chuť už je součástí regeneračního procesu. Není-li zbytí, dávejte produkt do sirupu, avšak mějte na paměti, že dojde k určité degradaci účinku.

10. 3. 2018 14:35 Ivana

Dobrý den, může se Regalen užívat v době kojení? Je vhodný při nedávno prodělané otravě jídlem (asi jídlem) na posílení jater? Nebo je vhodný jiný preparát. Během potíží (průjem, zvracení, horečka, bolesti páteře, boku a pravého podžebří…) byly i bolesti v oblasti ledvin. Děkuji za odpověď:)

Vitalita

Ani Regalen ani Renol ani nic k pročištění není s kojením vhodné.

16. 3. 2018 14:59 Jana

Krásný den, několik let bojuji s nepříjemnými stavy, které zahrnují brnění jazyka, brnění a slabost rukou, motání hlavy, bolesti v zátylku, hučení uší (byla mi diagnostikována tetanie). Před dvěma dny jsem začala brát Regalen a všechny mé výše uvedené příznaky notně zesílily, mohu to brát jako součást ozdravného procesu v těle nebo se mám bát? :-) Předem děkuji za odpověď.

Vitalita

Je to dobrá reakce na terapii, snižte jen dávku a bude to OK.

13. 4. 2018 12:33 Zuzana Kurková

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli užívat Regalen před a nebo po jídle. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Můžete užívat půl hodiny před jídlem nebo po něm.

23. 4. 2018 10:04 Jitka

Dobry den,po tydnu uzivani Regalenu 2 kapky obden uplne vymizely strevni potize,ale zhorsily se bolesti zaludku,objevila se vaginalni mykoza(na kterou netrpim),nastoupila unava a celkove se mi zhorsila psychika. Mam zmenit davkovani? Dekuji.

Vitalita

Snižte na jednu kapku.

24. 4. 2018 08:34 Daniela Poláková

Dobry den, tady na strankach pisete, ze jednou ze slozek je silymarin z ostropestrece. Ne krabicce jsem ve slozeni ostropestrec ani silymarin nenasla.jak to tedy je?

Vitalita

Je uveden jako předposlední položka.

24. 4. 2018 23:28 Bublinka

Dobrý den,, mohu uzivat gynex a regalen současně? Pokud ano, jak je nejlepe rozdavkovat? Děkuji. Sona

Vitalita

Můžete a užívejte dle návodu. Jen si nechte rozestup cca 20 minut od sebe.

23. 5. 2018 21:03 Edita

Dobrý den. Na doporučení lékaře užívám Regalen 8 kapek 2× denně na potíže se zlucnikem a žaludkem. Užívám 5 týdnu s přestávkou po 3 týdnech. Za tu dobu ale žlučník i žaludek pořád cítím a jednou za čas je mi pekelně hůř (slabost, únava, velka bolest). Zhoršila se mi i pleť. V noci se obcas budim na bolest. Je to ozdravný proces? Za jak dlouho pocitim úlevu? A kdy a jak mám snižovat dávku, prosím? Sono, krev, gastro vse v poradku. Děkuji vám.

Vitalita

Vypadá to na proces očisty, musela bych vám sáhnout na puls, abych si byla úplně jistá. V každém případě snižte dávku na 2× 3 kapky a brzy by se vám mělo ulevit.

4. 7. 2018 20:24 Zlatka

Dobry den . Jsem po trech operaci. Jednu na rakovinu vajecniku a tlusteho streva. Dvakrat jatra mam tam uz metastaze. Ted me probiha chemoterapie. Beru pet kapek .Regalenu .Je me hrzne zle . Nadymani bolest zaludku vnitrni tres. Nevim jestli to muzu uzivat. Dekuji

Vitalita

Dobrý den, vysaďte jej, na www.pragon.cz objednejte Chemo support a užívejte 3×2 tbl. Po celou dobu chemoterapie. Jinak je samozřejmě prvořadá rada vašeho lékaře.

21. 7. 2018 18:23 Irena

Krásný den, prosím, mohu užívat současně Regalen a Chmelovou směs od Dědka Kořenáře? děkuji za odpověď

Vitalita

Ano, ale s 4 hodinovým odstupem.

26. 7. 2018 20:55 Alena

Dobrý den, beru regalen 2×5 kapek a stimaral 1× 7 kapek cca po 10 dnech užívání mám velké střevní potíže, průjem, nadýmání, problém se žaludkem, snížila jsem na 1×2 kapky, může to být reakce?

Vitalita

Ano, udělala jste dobře, že jste si snížila dávku.i

4. 8. 2018 13:24 Luboš

Dobrý den,
mohu užívat regalen současně s antidepresivy CITALEC? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Bez problému můžete.

7. 8. 2018 07:28 Hana

Dobrý den,
mohu prosím užívat regalen s vitamarinem a celitinem? Případně s jakými přestávkami mezi sebou.
Děkuji

Vitalita

Klidně můžete užívat dohromady.

22. 8. 2018 11:04 Ivona

Dobrý den, měla jsem menší bolesti v oblasti ledvin, asi týden beru renol A moc mi pomáhá. Můžu brát současně i regenal?Již skoro rok řeším občasné bolesti v pravém podžebří,přitom dle lékařů je vše v pořádku.

Vitalita

Ne, tyto dva nekombinujte.

15. 9. 2018 19:18 Marta

Dobrý den, je vhodné při zánětu žlučníku užívat regalen? Začala jsem brát 2× denně 3 kapky a tělo reaguje horečkou.

Vitalita

Regalen vhodný je, ale k němu Drags Imun 3×5 kapek.

17. 9. 2018 13:11 Martina Ivanovičová

Dobrý den, můžu prosím Vás užívat regalen spolu s iberogastem. Moc děkuji

Vitalita

Ne, to už by bylo příliš.

3. 11. 2018 18:59 Zdena

Dobrý den,mám v hlavě seborea,myslíte,že by mi pomohl Regalen?Pokud ano,jaké dávkování? Děkuji moc za odpoved,Zdena

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

GARCINIA STAR

GARCINIA STAR photo

Pomáhá efektivně a zdravě snižovat nadbytečné kilogramy.

Squalene 1000

Squalene 1000 photo

Koncentrovaná čistá látka Squalin extrahovaná z oleje ze žraločích jater, 100 % přírodní produkt.

Kolostrum Synermune

Kolostrum Synermune photo

Obsahuje látky stimulující imunitu, vitaminy, minerály, stopové prvky a další biologicky aktivní látky.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)