Cytosan širokospektrální přípravek

Cytosan photo

Ovlivňuje a harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny, dráhy řídící, ústřední, jinovou patní a celou řadu dalších, jež jsou na uvedené meridiány napojené. Vyrovnáním energie eliminuje Cytosan celou řadu problémů spojených s disharmonií v těchto dráhách.

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:

90 ks 997 Kč

180 ks 1 670 Kč

Varianta: 90 ks
Cena: 1 040 Kč
Vaše cena: 997 Kč
Ušetříte: 43 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Energy
 ks 

Přípravek je vyroben z humátů obsažených v rašelině a v mladém hnědém uhlí.

Lignohumát

Směs samostatných huminových a fulvových kyselin v poměru přibližně 1 : 1. Vzniká jako vedlejší produkt při zpracování celulózy, je tedy výsledkem umělého procesu destrukce organické hmoty. Fulvonové kyseliny jsou rozpustné ve vodě nezávisle na pH. Jsou nejsvětlejší z huminových látek, jejich barva je světle žlutá až žlutohnědá. Obsahují vyšší podíl kyslíku (48 %) než uhlíku (45 %). Huminové kyseliny jsou nerozpustné ve vodě s pH 2 a nižším, naopak při vyšším pH se rozpouštějí. Typická barva je hnědá až hnědočerná.

Kyselina jantarová

Jantar je vlastně zkamenělou pryskyřicí převážně třetihorních jehličnanů, hlavně borovic. Dodává tělu energii a má omlazující a regenerační vliv na buňky. Běžně se vyskytuje v ovoci (např. v angreštu rebarboře, rybízu ), medu, ale i v mase, sýrech a vínu.

Silymarin

Je souhrnný název pro rostlinné flavonoidy, které se získávají ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum) a pomáhají ochraňovat a regenerovat jaterní buňky. Tlumí účinky některých jaterních jedů, odstraňuje z těla volné radikály, usnadňuje vylučování žluči a tiší křeče. Svou hořkou podstatou podporuje metabolismus a trávení.

Užívání

Dospělí a děti od 12 let 1 kapsle denně (max. 3 kapsle denně).

Děti 6–12 let 1 kapsle denně (max. 2 kapsle denně).

Děti 3–6 let 1/2 kapsle denně.

Při maximálním dávkování doporučujeme dodržovat ranní toaletu vzhledem k možnosti řidšího střevního obsahu. Po 2–4 týdnech užívání je nutná 1 týden pauza. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2–3 měsíců.

Složení

V 1 kapsli – lignohumát draselný 492,8 mg, silymarin 55 mg, kyselina jantarová 2,2 mg, želatina.

Cytosan lze úspěšně kombinovat s krémem Cytovital a mýdlem, jenž pro vysoký obsah huminových výtažků nejpříznivěji ovlivňuje regeneraci pokožky.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

3. 9. 2016 09:33 Zdena

Dobrý den.Koupila jsem si vitamarin,cyto­san,fytomineral a gynex.Pícham si inzulin.Jaká kombinace těchto přípravků je vhodná?

Vitalita

Gynex, Fytominerál a Vitamarin můžete pohodlně užívat naráz ve stejnou dobu – pouze je třeba oddělit je alespoň půlhodinkou od jídla. Před ním nebo po něm.

Cytosan má silné vstřebávací schopnosti, proto se bere oddělen cca jednou hodinou od ostatních produktů a případně užívaných léků. Je doporučeno pít dostatek čisté vody bez bublinek.

3. 2. 2017 16:26 Klára

Dobrý den,

chci se zeptat, zda se Cytosan dá používat bez kapslí. Zjistila jsem, že složení obsahuje z mého pohledu značně nevhodná barviva, která nejsem ochotna do sebe dávat. Mohu tedy tobolku vysypat a užívat bez nich? Velmi mne překvapilo, že bylinné preparáty kombinují s nebezpečnými barvivy. Moc Vám děkuji za odpověď.

Krásný den Klára

Vitalita

Ano, Cytosan se dá užívat bez kapslí. V případě pálení žáhy, žaludečních vředů apod. se kapsle rozebírají kvůli lepšímu účinku a obsah se rozpouští ve sklenici vlažné vody.

Výrobce Cytosanu, firma Energy, přislíbila v nadcházejících měsících nápravu a tento produkt bude mít ještě letos čiré kapsle bez barviv.

18. 3. 2018 19:27 Marie

Jak dlouho po minimální trvanlivosti je možné tobolky Cytosanu ještě používat? Děkuji Marie.

Vitalita

To se bohužel nedá obecně říct. Určitě hodně záleží na způsobu skladování (temno a chlad prodlužuje trvanlivost). Po tomto datum může být účinnost nižší, ale nedovedu přesně říct o kolik.

13. 9. 2018 09:49 Jana Klaclová

Dobrý den, zakoupila jsem si doplněk stravy cytosan a nikde není uvedeno, zde se má užívat před, s nebo po jídle. Máte nějaké doručení, jak by se měl Cytosan užívat ve spojitosti s jídlem. Děkuji

Vitalita

Pokud není uvedeno, tak se může užívat před i po.

9. 12. 2018 11:29 Michal

Dobry den, chtel bych se zeptat, zdali tento pripravek mohu pouzivat pro zlepseni traveni pri Crohnove chorobe? Je to vhodne?
Dekuji

Vitalita

Ano, rozhodně. Ještě lepší je Cytosan Inovum.

2. 1. 2019 15:35 Gitka

Dobrý deň
Som 2týždne po operacii malej panvy a revízie celeho brucha mám doma ešte 30 ks toboliek cytosanu. Beriem fragmin 5000 injekcne každý večer, môžem ho začať užívať, alebo je treba ešte počkať?
Ďakujem za odpoveď
S pozdravom

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Carbofit prášek

Carbofit prášek photo

Aktivované rostlinné uhlí, detoxikuje organismus a reguluje střevní pochody.

Yucca pure

Yucca pure photo

Extrakt obsahuje několik enzymů, saponiny, chlorofyl, antioxidanty a další účinné látky.

GREEN PUU STAR

GREEN PUU STAR photo

Přípravek vhodný k detoxikaci, podporuje trávení a střevní činnost.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)