Renol detoxikace těla

Jde o bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem. Je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje zejména dráhu ledvin a močového měchýře, sleziny, žaludku, boční větev dráhy žlučníku, a tím i problémy, které souvisejí s nedostatečnou funkcí jmenovaných orgánů.

Renol photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 ml
Cena: 498 Kč
Vaše cena: 444 Kč
Ušetříte: 54 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Energy
 ks 

Renol obsahuje humáty. Jde o látky, které se v přírodě vyskytují například v rašelině. Mají protizánětlivé, antioxidační, protiplísňové a regenerační účinky. Ochraňují tělo vůči různým druhům záření. V těle se váží na těžké kovy a různé mikroorganismy, včetně různých typů virů. Provádí tak dokonalou detoxikaci. Každý určitě zná vliv rašelinových lázní na pohybový aparát. S Renolem si můžeme podobnou kúru dopřát i doma.

Dále Renol obsahuje mimo jiné pryskyřice jako kadidlo, myrhu a dračí krev. V kadidle je např. kyselina boswelová, která má velice dobrý vliv na zánětlivé kloubní potíže. Chuť Renolu dokresluje speciální komplex éterických olejů a vysoce biologicky aktivní ochranné látky. Patří k nim též energiny, které mají velmi dobrý vliv na zvýšení imunity a jejich účinky můžeme přirovnat k účinkům humátů. Mezi další látky v Renolu obsažené patří Vermesin. Ten urychluje hojení tkání, regeneraci buněk a zlepšuje činnost imunitního a cévního systému. Renol též obsahuje kyselinu jantarovou se silným regeneračním a omlazujícím účinkem na buňky a tělo.

Přípravek je vhodný při

 • degeneraci kloubů doprovázených pohybovými obtížemi
 • při dně, revmatismu, artrózách
 • při bolestech páteře, při skolióze, Bechtěrevově nemoci
 • při urologických problémech
 • při zánětech močových cest a ledvin, při močových kamenech
 • při potížích s močením, při prostatismu
 • nedostatečné funkci nadledvinek a lymfatického systému
 • pro detoxikaci těla při intoxikaci těžkými kovy
 • při předčasném šedivění vlasů
 • při některých typech mužské neplodnosti
 • při poruchách sluchu
 • při otocích dolních končetin a okolí očí
 • dále lze Renol využít u osob trpících strachem a různými fobiemi

Vzhledem k tomu, že upravuje činnosti ledvin a lymfatického systému, je zvlášť vhodný ke zvyšování imunity a pro detoxikační schopnosti lze tohoto sirupu využít při ekzémech, vyrážkách a akné, nebo při vysokém a nízkém krevním tlaku, jehož příčina spočívá v nedostatečné funkci močového měchýře a ledvin.

Dávkování

Pro dospělé 3–9 kapek 1–3× za den. Ve všech případech užití následuje po třech týdnech užívání jeden týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Před použitím nutno protřepat!

Upozornění

Doplněk stravy. Před upotřebením důkladně protřepejte. Dojde tím k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. U chronických stavů podáváme minimální dávky, u akutních maximální. Při případném přechodném zhoršení u chronických stavů a při celkové regeneraci snížíme dávky na minimum, případně podáváme sirup po kapkách, někdy i v delších intervalech než 1 den. Po zlepšení opět zvýšíme dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!!! Ve vážných případech doporučujeme předchozí konzultaci s lékařem.

V době těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem. Po 3 týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, u těžších případů pak více.

Doporučujeme v kombinaci s krémem Artrin.

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR pod HEM – 350–6.2.02/3700

Bylinné složení Renolu

Jehlice trnitá

Používá se při poruchách výměny látkové, při močových kamenech a písku, při dně, vodnatelnosti a revmatismu.

Vřes obecný

Má dezinfekční a močopudné vlastnosti, užívá se při ledvinových kamenech a písku, při zánětech močového měchýře ve spojení se zvětšením prostaty, při revmatismu, kloubních bolestech a při otocích.

Pelyněk kozalec

Obsahuje jód, zlepšuje metabolismus, užívá se při dráždivém tračníku, působí jako tonikum a antisklerotikum.

Bez černý

Obsahuje rutin, který příznivě ovlivňuje cévní stěny, užívá se při nemocech střev a močového měchýře. Ovlivňuje kontaktní ekzémy, obsahuje vitamin C.

Lopuch větší

Užívá se při dně, revmatismu, při chronických ekzémech, zánětlivých stavech v trávicím traktu a při urolitiáze.

Lichořeřišnice větší

Obsahuje přírodní antibiotikum, které i v nejmenších koncentracích účinkuje na 46 kmenů bakterií Staphylococcus. Užívá se při infekcích močových cest. Rybíz černý: Podporuje metabolismus, obsahuje soli hořčíku a vitaminy skupiny B, užívá se při revmatismu, při zánětech močových cest a močového měchýře.

Kakost smrdutý

Aplikuje se při krvi v moči, při zánětech střev, urolitiáze, při chorobách ledvin, zánětech nervů, ischiasu, při otocích, ekzémech a neplodnosti.

Dvouzubec trojdílný

Urychluje metabolismus, užívá se při chorobách jater a ledvin, při psoriáze, ekzémech a alergiích. Stimuluje nadledviny.

Truskavec ptačí

Užívá se při dně, revmatismu, při průjmech, ekzémech, bronchitidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. Vyplavuje písek a drobné kaménky.

Zlatobýl obecný

Jeho doménou je užití v urologii – při nemocech ledvin, mužských pohlavních žláz, prostaty a varlat, při bílkovině v moči, dně, revmatismu, urolitiáze, při otocích a artritidě.

Turan kanadský

Užívá se při dně a vnitřním krvácení, při zánětech močového měchýře a ledvin, při ekzémech, revmatismu, nachlazení, nemocích prostaty a při onkologických onemocněních.

Tužebník jilmový

Užívá se při revmatismu, otocích, ekzémech, polyartritidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. Zabraňuje hnilobnému rozkladu ve střevech.

Sporýš lékařský

Ovlivňuje funkci jater, ledvin a sleziny. Aplikuje se při kožních chorobách, bronchitidě a neuralgii trojklaného nervu.

Vrbovka malokvětá

Má blahodárný vliv na celý urogenitální systém. Užívá se při zánětech ledvin a močového měchýře, při potížích s prostatou.

Renol dále obsahuje éterické oleje (např. citronový, anýzový, jalovcový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu, vltavínu, fluoritu a stříbra).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

22. 9. 2016 11:30 Irena Posova'

Dobry den,moje dcera 5 let trpi casto na anginy(zrovna ted je po vyleceni)a ma skoro porad natekle (obrovske) krcni mandle,byl mi doporucen renol s vironalem a grepofit kapsle a spray,muzete mi poradit s davkovanim,de­kuji irena

Vitalita

Bylinné koncentráty Renol a Vironal je lépe užívat samostatně. Pak by současné dávkování bylo Renol 2× 1 kapka denně, Grepofit 0–1–0 a Grepofit spray 2 x denně (ráno a večer) 2 stříknutí vpravo a 2 vlevo do krku. Po 3 týdnech užívání je vždy 1 týden pauza.

Po 2 až 3 třítýdenních kůrách můžete podávat Vironal 1–0–1 jako prevenci a podporu vybudování nespecifické imunity.

27. 7. 2017 17:27 IVANA

Dobry den, beru antibiotika na zánět močových cest mohu užívat Renol

Vitalita

Ano, Renol můžete užívat spolu s antibiotiky.

6. 9. 2017 17:34 Romana

Dobrý den, před týdnem jsem dobrala Renol – 3 týdny v kuse 3× denně 7 kapek. Je možné, že až nyní se projevuje na mém těle detoxikace? vřídky na obličeji, bolák na noze, svědivé pupínky po těle… nyní jsem dokončila týdenní pauzu. Měla bych tedy pokračovat, když mi ještě Renol zbyl (asi čtvrt lahvičky)? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Obecně je u Renolu dávkování 7–7–7 dávkováním maximálním. Užívá se zpravidla v akutních případech jen několik málo dní a potom už stačí přejít na rozmezí 3–3–3 až 5–5–5.

Podrobněji nelze odpovědět – z dotazu není jasné proč je Renol užíván, zda berete nějaké léky, zda bylo dodrženo pití čisté vody bez bublinek atd.

8. 9. 2017 20:58 Romana

Děkuji za odpověď… renol jsem začala brát preventivně, protože jsem dříve často trpěla na angíny a nyní mě hodně bolí záda (vyhřezlá ploténka) a dlouhodobá bolest ramene. Nikde jsem se nedočetla jak dávkovat a na obalu myslím bylo 3×7 kapek. Na noze léčím bolest, nejspíše to vypadá jako herpes, tak nevím, jestli je to odezva na renol. Mohu poprosit o radu pro mého syna – Downův synrom a neustálá chronická rýma (sebraná), nevím jak ho toho zbavit. … a pokud se v této otázce mohu ptát ještě do třetice – dcera 20 let, neustálé záněty gynekologické, kandida – nejspíše gynex, ale jak dávkovat… mohu poprosit o radu, ať zase nedělám špatně. Děkuji a přeji hezký den.

Vitalita

Renol je na pohybový aparát výborný, zejména v kombinaci se Skeletinem 2–2–1. Ovšem vyhřezlá ploténka je mechanická záležitost a vyžaduje zásah fyzioterapeuta nebo chiropraktika.

Kdyby se na noze jednalo o herpes, často na něho stačí Audiron. Pokud ne, potom je výborný Drags Imun.

Pro Vašeho synka bude nejlepší Vironal 2–2–2 a Vitamarin 1–1–1. Vitamarin přidáváme k Vironalu proto, že zlepšuje kvalitu krycích tkání a tedy i sliznic. Navíc působí přirozeně protizánětlivě.

Gynekologické problémy s candidou mají většinou původ v tlustém střevě. Proto ke Gynexu 5–5–5 nechť Vaše dcera přidá Probiosan Inovum Caps 1–1–1. A pokud jde opravdu o silnou infekci, tak alespoň na 2 týdny přidat ještě Grepofit 2–2–1.

4. 1. 2018 23:34 Aneta

Prosím o radu, dnes jsem byla na měření se sebou a dvouletým synem. Oboum nám vyšlo, že máme problém s ledvinami. Paní nam nasadila renol, chci se zeptat je dávkování 0–2–1 pro syna který má teprve 2 roky správné? Všude jsem se dočetla že je to až od 3 let. Děkuji

9. 1. 2018 16:51 Markéta

Dobrý den, prosím Vás o radu jak dávkovat.
Popíšu svůj příběh: před rokem (listopad 16) jsem skončila na pohotovosti s velkou bolesti břicha, tam se zjistilo, ze je to zánět pravé ledviny. Dostala jsem nějaká univ. atb, které jsem využila do konce. Mezitím mi praktická doktorka dělala testy na to, jaká to je bakterie a dala mi jiné atb do foroty (která se nakonec s výsledkem shodovala), ale já mezi tím zjistila, že jsem těhotná (únor 17). Protože velké bolesti přestaly, tak jsme se s dr dohodly, že to pořeším max bylinkami, že předepsaná atb nemusím pokud už jsem OK. Jenže pak jsem potratila (březen 17) a koncem srpna 17 jsem zjistila další těhotenství, které se na vyšetření ukázalo jako zamlklé a v září 17 proběhla revize. Jenže průběhu celého roku 2017 a i ted, cítím ze mě občas ta ledvina bolí, zvláště když mam třeba punčocháče do pasu, ale do teď jsem to (bohužel) neřešila, vzhledem k tomu, že to není akutní. Nicméně jsem se rozhodla toto pořešit tímto přípravkem (potraty by s tímto problémem by mohly souviset) a ráda bych věděla, jaké dávkování byste mi doporučili. Podle Vašich rad výše jsem se rozhodla pro dávkování 3–3–3, tak jestli je to správně. Děkuji Vám a přeji krásný den.

2. 2. 2018 21:41 Jana

Dobrý den, na doporučení našeho léčitele jsme začali dávat dceři 2× denně 1 kapku Renolu, jsou jí 4 a 1/2 roku, má dětský autismus, málo rozumí, nemluví, po užívání pozorujeme změny v chování, dcera je hodně akční, hodně rozhazuje, je jakoby citlivější, lehce se jí zhoršilo spaní. V prvním týdnu užívání byla i zapruzená v oblasti genitálií jak kdyby od moči (je na plínkách). Máme dávat ty 3 týdny, pak na týden vysadit a pak zase pokračovat? Nebo dát pak delší pauzu než se zase vyklidní? Děkuji za odpověď. Jana

14. 5. 2018 08:34 Jaroslav

Dobrý den,mám dotaz zda mohu renol současně užívat při biorezonanci bicom optima? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Nevím, proč byste nemohl.

19. 5. 2018 00:47 Dáša

Dobrý den. Už víc jak 10 let trpím chronickým zánětem močového měchýře. 6 let profylaxe antibiotiky 0–0–1, ZÁNĚTY SE STÁLE OPAKUJÍ. Močový měchýř záněty zjizvený. Může něco ještě pomoci? Děkuji

Vitalita

Navštivte spádový klub Energy a nechte se vyšetřit. Individuální přístup je nutný.

9. 1. 2019 13:36 Michaela

Dobrý den,

Ráda bych se zeptala, zda je možné brát přípravek Renol i při kojení?

Děkuji za odpověď.

Vitalita

Doporučuji se poradit se svým lékařem.

23. 1. 2019 11:27 Dang Anh Phan

Dobrý den, dá se užívat Regalen a Renol souběžné ? děkuji

Vitalita

Ne, tyto dva nekombinujte.

23. 2. 2019 07:30 Monika Zbrankova

Dobrý den , je možné že při užívání renolu mně začaly bolet klouby??Děkuji

5. 3. 2019 11:47 Lucie

Dobrý den, dnes užívám Renol 11 den, a od rána mám divný tlak v ledvinach.
Nasadila jsem si ho na detox těla, ledvin a lymfatických cest.
Je to v pořádku, mám pokračovat v užívání?
Beru 5–5–5 gtt.

Vitalita

Dobrý den, uberte dávku, je to reverzní reakce.

24. 6. 2019 10:15 Helena

Dobrý den, trpím chronickými gynekologickými záněty a záněty močových cest. Dále otoky obličeje a nohou, kruhy pod očima a potíže s játry – tlak kolem žaludku, nevolnosti. Používám na měření zátěží měřící přístroj od Mudr.Jonáše. Používám nyní detoxikační kapky od Joalisu. Chtěla bych se zeptat, zda mohu současně užívat Renol a detoxikační informační kapky od Joalisu. Renol zkouším porvé. Dále prosím o radu, jaký přípravek na detoxikaci jater je vhodný s Renolem nebo po jeho využití.

Vitalita

Přípravky nekombinujte, Renol zvlášť a pak Regalen.

28. 6. 2019 11:43 Irena

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na dávkování Renolu. Jsem 6 týdnů po reartroskopii kolene. První artroskopie byla provedena 10/2018 pro poúrazově poraněné menisky, ale v koleni zůstaly úlomky. Druhá artoskopie kvůli odstranění úlomků proběhla 5/2019. V koleni je narušená chrupavka a zároveň počínající artrosa. Mechanická příčina potíží je t.č. dle ortopeda vyloučena. Je mi 49 let. Koleno stále pobolívá v klidu i při chůzi, analgetika nezabírají. Analgetika již nechci užívat, bolí mě z nich žaludek.

Vitalita

Doporučuji Renol 2×3 kapky a Tribulus 2×7 kapek.

23. 7. 2019 10:40 Ivana

Dobrý den,
Mohu užívat současně renol a gynex?
Děkuji za odpověď.

Vitalita

Tuto kombinaci nedoporučujeme.

27. 7. 2019 14:35 Stager

Dobrý den,
po jednom dni užívání renolu se mi obličej zčervenal a udělala se mi Krupička, podobná akné.
Mohu pokračovat v užívání nebo je to nějaká alergická reakce?

Vitalita

Klidně dál, ale snižte dávku. Není to reakce špatná, jen rychlá.

6. 9. 2019 20:39 Jana

Dobrý den,
mám od května neustále zánět močových cest (bolestivé močení, bolest v podbřišku, řezání..) někdy v mírnější formě, někdy akutnější, ale stále, v moči opakovaně žádná bakterie nezjištěna, ale ve stěru z pochvy zjištěna ureaplasma. Prý toto způsobuje. Antibiotika nechci… Léčím se u TČM, ale zatím bez úspěchu. Myslíte, že bych mohla zkusit Renol?
Děkuji za odpověď.

Vitalita

Doporučuji Renol, a to 3×5 kapek, a k němu Cistus ve stejné dávce.

16. 9. 2019 18:34 Ivet

Dobrý deň po premeraní mi bol doporučený drags imun ten som brala tri mesiace, teraz som začala užívať renol 3×2 po 4 dni som opuchla na oboch stranách od líc k uchu ťahá sa to k sanke, včera som zobrala aj prvú tabletku flavocelu, na krčnom a zubnom mi nič nezistili, preto by som potrebovala od Vás radu ako mám ďalej postupovať a na koho sa obrátiť,vopred Vám ďakujem za radu

30. 10. 2019 16:02 Dana

Po opakovaných zánětech moč. měchýře mi lékařka nasadila ORO-VAXOM na 3 měsíce.
Mohu užívat Renol a jaké dávkování? Děkuji za odpověď

Vitalita

Ano, Renol 2×5 kapek a Drags Imun také tak.

13. 12. 2019 14:13 Gabriela

Dobrý den, poslední rok trpím na chronické záněty močových cest. Beru vakcínu s E. Coli a jednu tabletu flurolinu po styku.
Jaké dávkování kapek Renol by jste doporučili?
Děkuji

Vitalita

Dávkování Renolu je 2×5 kapek.

1. 3. 2020 13:10 Jitka

Dobry den, opakovane zanety mocoveho mechyre. Bakterie e coli a enterococus. Co by jste mi prosim doporucila?

Vitalita

Ano Renol doporučuji a ještě 3×2 kapky Grepofitu.

Související produkty:

Aloe lékárenská

Aloe lékárenská photo

Jako součást každého dietního programu k pročištění, k posílení imunity, pomáhá upravovat zažívání.

Penízovka sametonohá - bylinná tinktura

Penízovka sametonohá - bylinná tinktura photo

Zlepšuje činnost slinivky, silně čistí pokožku.

Kúra K18 - antibakteriální

Kúra K18 - antibakteriální photo

Jednotlivé složky kúry působí přímo proti streptokokům, stafylokokům, plísním a zabraňují jejich aktivitě v dýchacích a močových cestách.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)