Renol detoxikace těla

Renol photo

Jde o bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem. Je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje zejména dráhu ledvin a močového měchýře, sleziny, žaludku, boční větev dráhy žlučníku, a tím i problémy, které souvisejí s nedostatečnou funkcí jmenovaných orgánů.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 ml
Cena: 458 Kč
Vaše cena: 449 Kč
Ušetříte: 9 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Energy
 ks 

Renol obsahuje humáty. Jde o látky, které se v přírodě vyskytují například v rašelině. Mají protizánětlivé, antioxidační, protiplísňové a regenerační účinky. Ochraňují tělo vůči různým druhům záření. V těle se váží na těžké kovy a různé mikroorganismy, včetně různých typů virů. Provádí tak dokonalou detoxikaci. Každý určitě zná vliv rašelinových lázní na pohybový aparát. S Renolem si můžeme podobnou kúru dopřát i doma.

Dále Renol obsahuje mimo jiné pryskyřice jako kadidlo, myrhu a dračí krev. V kadidle je např. kyselina boswelová, která má velice dobrý vliv na zánětlivé kloubní potíže. Chuť Renolu dokresluje speciální komplex éterických olejů a vysoce biologicky aktivní ochranné látky. Patří k nim též energiny, které mají velmi dobrý vliv na zvýšení imunity a jejich účinky můžeme přirovnat k účinkům humátů. Mezi další látky v Renolu obsažené patří Vermesin. Ten urychluje hojení tkání, regeneraci buněk a zlepšuje činnost imunitního a cévního systému. Renol též obsahuje kyselinu jantarovou se silným regeneračním a omlazujícím účinkem na buňky a tělo.

Přípravek je vhodný při

 • degeneraci kloubů doprovázených pohybovými obtížemi
 • při dně, revmatismu, artrózách
 • při bolestech páteře, při skolióze, Bechtěrevově nemoci
 • při urologických problémech
 • při zánětech močových cest a ledvin, při močových kamenech
 • při potížích s močením, při prostatismu
 • nedostatečné funkci nadledvinek a lymfatického systému
 • pro detoxikaci těla při intoxikaci těžkými kovy
 • při předčasném šedivění vlasů
 • při některých typech mužské neplodnosti
 • při poruchách sluchu
 • při otocích dolních končetin a okolí očí
 • dále lze Renol využít u osob trpících strachem a různými fobiemi

Vzhledem k tomu, že upravuje činnosti ledvin a lymfatického systému, je zvlášť vhodný ke zvyšování imunity a pro detoxikační schopnosti lze tohoto sirupu využít při ekzémech, vyrážkách a akné, nebo při vysokém a nízkém krevním tlaku, jehož příčina spočívá v nedostatečné funkci močového měchýře a ledvin.

Dávkování

Pro dospělé 3–9 kapek 1–3× za den. Ve všech případech užití následuje po třech týdnech užívání jeden týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Před použitím nutno protřepat!

Upozornění

Doplněk stravy. Před upotřebením důkladně protřepejte. Dojde tím k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. U chronických stavů podáváme minimální dávky, u akutních maximální. Při případném přechodném zhoršení u chronických stavů a při celkové regeneraci snížíme dávky na minimum, případně podáváme sirup po kapkách, někdy i v delších intervalech než 1 den. Po zlepšení opět zvýšíme dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!!! Ve vážných případech doporučujeme předchozí konzultaci s lékařem.

V době těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem. Po 3 týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, u těžších případů pak více.

Doporučujeme v kombinaci s krémem Artrin.

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR pod HEM – 350–6.2.02/3700

Bylinné složení Renolu

Jehlice trnitá

Používá se při poruchách výměny látkové, při močových kamenech a písku, při dně, vodnatelnosti a revmatismu.

Vřes obecný

Má dezinfekční a močopudné vlastnosti, užívá se při ledvinových kamenech a písku, při zánětech močového měchýře ve spojení se zvětšením prostaty, při revmatismu, kloubních bolestech a při otocích.

Pelyněk kozalec

Obsahuje jód, zlepšuje metabolismus, užívá se při dráždivém tračníku, působí jako tonikum a antisklerotikum.

Bez černý

Obsahuje rutin, který příznivě ovlivňuje cévní stěny, užívá se při nemocech střev a močového měchýře. Ovlivňuje kontaktní ekzémy, obsahuje vitamin C.

Lopuch větší

Užívá se při dně, revmatismu, při chronických ekzémech, zánětlivých stavech v trávicím traktu a při urolitiáze.

Lichořeřišnice větší

Obsahuje přírodní antibiotikum, které i v nejmenších koncentracích účinkuje na 46 kmenů bakterií Staphylococcus. Užívá se při infekcích močových cest. Rybíz černý: Podporuje metabolismus, obsahuje soli hořčíku a vitaminy skupiny B, užívá se při revmatismu, při zánětech močových cest a močového měchýře.

Kakost smrdutý

Aplikuje se při krvi v moči, při zánětech střev, urolitiáze, při chorobách ledvin, zánětech nervů, ischiasu, při otocích, ekzémech a neplodnosti.

Dvouzubec trojdílný

Urychluje metabolismus, užívá se při chorobách jater a ledvin, při psoriáze, ekzémech a alergiích. Stimuluje nadledviny.

Truskavec ptačí

Užívá se při dně, revmatismu, při průjmech, ekzémech, bronchitidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. Vyplavuje písek a drobné kaménky.

Zlatobýl obecný

Jeho doménou je užití v urologii – při nemocech ledvin, mužských pohlavních žláz, prostaty a varlat, při bílkovině v moči, dně, revmatismu, urolitiáze, při otocích a artritidě.

Turan kanadský

Užívá se při dně a vnitřním krvácení, při zánětech močového měchýře a ledvin, při ekzémech, revmatismu, nachlazení, nemocích prostaty a při onkologických onemocněních.

Tužebník jilmový

Užívá se při revmatismu, otocích, ekzémech, polyartritidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. Zabraňuje hnilobnému rozkladu ve střevech.

Sporýš lékařský

Ovlivňuje funkci jater, ledvin a sleziny. Aplikuje se při kožních chorobách, bronchitidě a neuralgii trojklaného nervu.

Vrbovka malokvětá

Má blahodárný vliv na celý urogenitální systém. Užívá se při zánětech ledvin a močového měchýře, při potížích s prostatou.

Renol dále obsahuje éterické oleje (např. citronový, anýzový, jalovcový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu, vltavínu, fluoritu a stříbra).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

22. 9. 2016 11:30 Irena Posova'

Dobry den,moje dcera 5 let trpi casto na anginy(zrovna ted je po vyleceni)a ma skoro porad natekle (obrovske) krcni mandle,byl mi doporucen renol s vironalem a grepofit kapsle a spray,muzete mi poradit s davkovanim,de­kuji irena

Vitalita

Bylinné koncentráty Renol a Vironal je lépe užívat samostatně. Pak by současné dávkování bylo Renol 2× 1 kapka denně, Grepofit 0–1–0 a Grepofit spray 2 x denně (ráno a večer) 2 stříknutí vpravo a 2 vlevo do krku. Po 3 týdnech užívání je vždy 1 týden pauza.

Po 2 až 3 třítýdenních kůrách můžete podávat Vironal 1–0–1 jako prevenci a podporu vybudování nespecifické imunity.

27. 7. 2017 17:27 IVANA

Dobry den, beru antibiotika na zánět močových cest mohu užívat Renol

Vitalita

Ano, Renol můžete užívat spolu s antibiotiky.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Uritabs (dříve urisan)

Uritabs (dříve urisan) photo

Obsahuje výtažky z brusinek a z kořene čekanky. Pomáhá při chronických zánětech močových cest a močového měchýře tak, že brání škodlivým bakteriím přichytit se na stěny močového ústrojí. Zároveň podporuje růst prospěšných bifidobakterií.

Stop - kok

Stop - kok photo

Snižuje riziko rozvoje virových a bakteriálních problémů, podporuje organismus v boji proti nim.

Spirulina barley tabs

Spirulina barley tabs photo

Je bohatým zdrojem pro tělo lehce využitelných vitaminů, minerálů, enzymů, aminokyselin, bílkovin a nenasycených mastných kyselin.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 18 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2017 Vitalita.cz (právní doložka)