Renol detoxikace těla

Renol photo

Jde o bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem. Je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje zejména dráhu ledvin a močového měchýře, sleziny, žaludku, boční větev dráhy žlučníku, a tím i problémy, které souvisejí s nedostatečnou funkcí jmenovaných orgánů.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 ml
Cena: 458 Kč
Vaše cena: 449 Kč
Ušetříte: 9 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Energy
 ks 

Renol obsahuje humáty. Jde o látky, které se v přírodě vyskytují například v rašelině. Mají protizánětlivé, antioxidační, protiplísňové a regenerační účinky. Ochraňují tělo vůči různým druhům záření. V těle se váží na těžké kovy a různé mikroorganismy, včetně různých typů virů. Provádí tak dokonalou detoxikaci. Každý určitě zná vliv rašelinových lázní na pohybový aparát. S Renolem si můžeme podobnou kúru dopřát i doma.

Dále Renol obsahuje mimo jiné pryskyřice jako kadidlo, myrhu a dračí krev. V kadidle je např. kyselina boswelová, která má velice dobrý vliv na zánětlivé kloubní potíže. Chuť Renolu dokresluje speciální komplex éterických olejů a vysoce biologicky aktivní ochranné látky. Patří k nim též energiny, které mají velmi dobrý vliv na zvýšení imunity a jejich účinky můžeme přirovnat k účinkům humátů. Mezi další látky v Renolu obsažené patří Vermesin. Ten urychluje hojení tkání, regeneraci buněk a zlepšuje činnost imunitního a cévního systému. Renol též obsahuje kyselinu jantarovou se silným regeneračním a omlazujícím účinkem na buňky a tělo.

Přípravek je vhodný při

 • degeneraci kloubů doprovázených pohybovými obtížemi
 • při dně, revmatismu, artrózách
 • při bolestech páteře, při skolióze, Bechtěrevově nemoci
 • při urologických problémech
 • při zánětech močových cest a ledvin, při močových kamenech
 • při potížích s močením, při prostatismu
 • nedostatečné funkci nadledvinek a lymfatického systému
 • pro detoxikaci těla při intoxikaci těžkými kovy
 • při předčasném šedivění vlasů
 • při některých typech mužské neplodnosti
 • při poruchách sluchu
 • při otocích dolních končetin a okolí očí
 • dále lze Renol využít u osob trpících strachem a různými fobiemi

Vzhledem k tomu, že upravuje činnosti ledvin a lymfatického systému, je zvlášť vhodný ke zvyšování imunity a pro detoxikační schopnosti lze tohoto sirupu využít při ekzémech, vyrážkách a akné, nebo při vysokém a nízkém krevním tlaku, jehož příčina spočívá v nedostatečné funkci močového měchýře a ledvin.

Dávkování

Pro dospělé 3–9 kapek 1–3× za den. Ve všech případech užití následuje po třech týdnech užívání jeden týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Před použitím nutno protřepat!

Upozornění

Doplněk stravy. Před upotřebením důkladně protřepejte. Dojde tím k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. U chronických stavů podáváme minimální dávky, u akutních maximální. Při případném přechodném zhoršení u chronických stavů a při celkové regeneraci snížíme dávky na minimum, případně podáváme sirup po kapkách, někdy i v delších intervalech než 1 den. Po zlepšení opět zvýšíme dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!!! Ve vážných případech doporučujeme předchozí konzultaci s lékařem.

V době těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem. Po 3 týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, u těžších případů pak více.

Doporučujeme v kombinaci s krémem Artrin.

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR pod HEM – 350–6.2.02/3700

Bylinné složení Renolu

Jehlice trnitá

Používá se při poruchách výměny látkové, při močových kamenech a písku, při dně, vodnatelnosti a revmatismu.

Vřes obecný

Má dezinfekční a močopudné vlastnosti, užívá se při ledvinových kamenech a písku, při zánětech močového měchýře ve spojení se zvětšením prostaty, při revmatismu, kloubních bolestech a při otocích.

Pelyněk kozalec

Obsahuje jód, zlepšuje metabolismus, užívá se při dráždivém tračníku, působí jako tonikum a antisklerotikum.

Bez černý

Obsahuje rutin, který příznivě ovlivňuje cévní stěny, užívá se při nemocech střev a močového měchýře. Ovlivňuje kontaktní ekzémy, obsahuje vitamin C.

Lopuch větší

Užívá se při dně, revmatismu, při chronických ekzémech, zánětlivých stavech v trávicím traktu a při urolitiáze.

Lichořeřišnice větší

Obsahuje přírodní antibiotikum, které i v nejmenších koncentracích účinkuje na 46 kmenů bakterií Staphylococcus. Užívá se při infekcích močových cest. Rybíz černý: Podporuje metabolismus, obsahuje soli hořčíku a vitaminy skupiny B, užívá se při revmatismu, při zánětech močových cest a močového měchýře.

Kakost smrdutý

Aplikuje se při krvi v moči, při zánětech střev, urolitiáze, při chorobách ledvin, zánětech nervů, ischiasu, při otocích, ekzémech a neplodnosti.

Dvouzubec trojdílný

Urychluje metabolismus, užívá se při chorobách jater a ledvin, při psoriáze, ekzémech a alergiích. Stimuluje nadledviny.

Truskavec ptačí

Užívá se při dně, revmatismu, při průjmech, ekzémech, bronchitidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. Vyplavuje písek a drobné kaménky.

Zlatobýl obecný

Jeho doménou je užití v urologii – při nemocech ledvin, mužských pohlavních žláz, prostaty a varlat, při bílkovině v moči, dně, revmatismu, urolitiáze, při otocích a artritidě.

Turan kanadský

Užívá se při dně a vnitřním krvácení, při zánětech močového měchýře a ledvin, při ekzémech, revmatismu, nachlazení, nemocích prostaty a při onkologických onemocněních.

Tužebník jilmový

Užívá se při revmatismu, otocích, ekzémech, polyartritidě, při nemocech ledvin a močového měchýře. Zabraňuje hnilobnému rozkladu ve střevech.

Sporýš lékařský

Ovlivňuje funkci jater, ledvin a sleziny. Aplikuje se při kožních chorobách, bronchitidě a neuralgii trojklaného nervu.

Vrbovka malokvětá

Má blahodárný vliv na celý urogenitální systém. Užívá se při zánětech ledvin a močového měchýře, při potížích s prostatou.

Renol dále obsahuje éterické oleje (např. citronový, anýzový, jalovcový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu, vltavínu, fluoritu a stříbra).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

22. 9. 2016 11:30 Irena Posova'

Dobry den,moje dcera 5 let trpi casto na anginy(zrovna ted je po vyleceni)a ma skoro porad natekle (obrovske) krcni mandle,byl mi doporucen renol s vironalem a grepofit kapsle a spray,muzete mi poradit s davkovanim,de­kuji irena

Vitalita

Bylinné koncentráty Renol a Vironal je lépe užívat samostatně. Pak by současné dávkování bylo Renol 2× 1 kapka denně, Grepofit 0–1–0 a Grepofit spray 2 x denně (ráno a večer) 2 stříknutí vpravo a 2 vlevo do krku. Po 3 týdnech užívání je vždy 1 týden pauza.

Po 2 až 3 třítýdenních kůrách můžete podávat Vironal 1–0–1 jako prevenci a podporu vybudování nespecifické imunity.

27. 7. 2017 17:27 IVANA

Dobry den, beru antibiotika na zánět močových cest mohu užívat Renol

Vitalita

Ano, Renol můžete užívat spolu s antibiotiky.

6. 9. 2017 17:34 Romana

Dobrý den, před týdnem jsem dobrala Renol – 3 týdny v kuse 3× denně 7 kapek. Je možné, že až nyní se projevuje na mém těle detoxikace? vřídky na obličeji, bolák na noze, svědivé pupínky po těle… nyní jsem dokončila týdenní pauzu. Měla bych tedy pokračovat, když mi ještě Renol zbyl (asi čtvrt lahvičky)? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Obecně je u Renolu dávkování 7–7–7 dávkováním maximálním. Užívá se zpravidla v akutních případech jen několik málo dní a potom už stačí přejít na rozmezí 3–3–3 až 5–5–5.

Podrobněji nelze odpovědět – z dotazu není jasné proč je Renol užíván, zda berete nějaké léky, zda bylo dodrženo pití čisté vody bez bublinek atd.

8. 9. 2017 20:58 Romana

Děkuji za odpověď… renol jsem začala brát preventivně, protože jsem dříve často trpěla na angíny a nyní mě hodně bolí záda (vyhřezlá ploténka) a dlouhodobá bolest ramene. Nikde jsem se nedočetla jak dávkovat a na obalu myslím bylo 3×7 kapek. Na noze léčím bolest, nejspíše to vypadá jako herpes, tak nevím, jestli je to odezva na renol. Mohu poprosit o radu pro mého syna – Downův synrom a neustálá chronická rýma (sebraná), nevím jak ho toho zbavit. … a pokud se v této otázce mohu ptát ještě do třetice – dcera 20 let, neustálé záněty gynekologické, kandida – nejspíše gynex, ale jak dávkovat… mohu poprosit o radu, ať zase nedělám špatně. Děkuji a přeji hezký den.

Vitalita

Renol je na pohybový aparát výborný, zejména v kombinaci se Skeletinem 2–2–1. Ovšem vyhřezlá ploténka je mechanická záležitost a vyžaduje zásah fyzioterapeuta nebo chiropraktika.

Kdyby se na noze jednalo o herpes, často na něho stačí Audiron. Pokud ne, potom je výborný Drags Imun.

Pro Vašeho synka bude nejlepší Vironal 2–2–2 a Vitamarin 1–1–1. Vitamarin přidáváme k Vironalu proto, že zlepšuje kvalitu krycích tkání a tedy i sliznic. Navíc působí přirozeně protizánětlivě.

Gynekologické problémy s candidou mají většinou původ v tlustém střevě. Proto ke Gynexu 5–5–5 nechť Vaše dcera přidá Probiosan Inovum Caps 1–1–1. A pokud jde opravdu o silnou infekci, tak alespoň na 2 týdny přidat ještě Grepofit 2–2–1.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Silymarin jakon

Silymarin jakon photo

K ochraně organismu před toxickými látkami v životním prostředí.

Lapacho

Lapacho photo

Má imunostimulační, protizánětlivé, antioxidační a bolest tišící účinky.

Aloe vera + Chlorophyll Star

Aloe vera + Chlorophyll Star photo

Přispívá k udržení dobré funkce střev, jejich pohybu, podporuje trávení a pravidelnost stolice.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 18 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2017 Vitalita.cz (právní doložka)