Kategorie: Imunita

Ultra-C Imuno Complex komplex vitamínů

Komplex vitaminů v bioaktivní formě a organicky vázaných minerálů pro podporu imunitního systému.

Ultra-C Imuno Complex photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 kapslí
Cena: 193 Kč
Vaše cena: 149 Kč
Ušetříte: 44 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Barny`s
 ks 

NUTRA-C™

Nekyselá patentovaná forma vitaminu C, obsahující jeho metabolity. Působí mírně na žaludek, takže je vhodná i pro citlivé osoby. Jde o vysoce biologicky dostupnou formu a silný antioxidant, který se vyznačuje rychlou absorpcí, lepším udržením v organismu, nižší ztrátou močí a absencí trávicích potíží po konzumaci.

Vitamin D

Potřebný nejenom pro stavbu kostí, regulaci vyplavování důležitých hormonů štítné žlázy, ale je i obranným prostředkem ve funkčním systému imunity.

Zinek

Přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů, makroživin a mastných kyselin, také přispívá k udržení zdravého stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky. Zinek společně s vitaminem C ovlivňuje kožní bariéru a je nezbytný pro dělení a rozmnožování buněk. Zinek ovlivňuje enzymatické procesy a přispívá k tvorbě některých bílkovin, které se účastní imunologických reakcí.

Selen

Stopový prvek, a jako nepostradatelný kofaktor selenoproteinů je nezbytný pro aktivitu řady enzymů, zejména podílejících se na aktivaci imunitních buněk, posílení a regulaci imunitního systému a modulaci souvisejících chemických procesů.

Užívání

Dospělí 1 kapsli nejlépe ráno před jídlem, zapijte dostatečným množstvím vody. Lze užívat i během dne s menší porcí jídla nebo po jídle.

Složení

V 1 kapsli – vitamin C NUTRA-C™ (L-askorbát vápenatý, L-askorbát hořečnatý, L-threonát vápenatý) 250 mg, zinek (glukonan zinečnatý) 5 mg, selen (kvasnice obohacené selenem Saccharomyces cerevisiae) 28 µg, vitamin D3 (cholekalciferol) 7,5 µg, zahušťovadlo (hydroxypropyl­methylcelulosa), protispékavá látka (stearan hořečnatý, talek, fosforečnan vápenatý), barvivo (uhličitan vápenatý).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Rhodiolin

Rhodiolin photo

Posiluje odolnost organismu vůči stresům, zvyšuje imunitu, sexuální energii.

Plasmofit

Plasmofit photo

Směs pelyňku, červeného lapacha, pupenů vrby a kůry z vilcacory.

Kúra K39 – pro podporu obranyschopnosti organismu

Kúra K39 – pro podporu obranyschopnosti organismu photo

Kúra posiluje účinnost přirozeného obranného systému organismu, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 23 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2022 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)