URX k ochraně močového traktu

Kombinace účinných látek nabízející vícenásobnou ochranu močových cest.

URX photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 tablet
Cena: 890 Kč
Vaše cena: 799 Kč
Ušetříte: 91 Kč
Dostupnost: do 24 hodin
Značka: CaliVita
 ks 

Obsahuje komplex cenných složek, jako jsou brusinky, kopřiva, buchu, potočnice lékařská, medvědice lékařská, D-manóza a vitamin C, které přispívají k ochraně močového traktu.

  • vhodný pro osoby náchylné k prochladnutí
  • často navštěvují veřejná koupaliště a plovárny
  • přijímající malé množství tekutin

Brusinky

Pomáhají nejen předcházet přichycení patogenů, ale pozitivně ovlivňují i pH moči, čímž pomáhají udržet zdraví celého močového traktu.

D-manóza

Jednoduchý sacharid s molekulou se 6 atomy uhlíku. V těle se nepřeměňuje na glykogen, ale prostřednictvím ledvin se téměř úplně vylučuje. Jeho zvláštností je, že jeho molekuly mají schopnost vázat se právě na tu část bakterií E.coli, která se přichycuje na stěny močových cest. Tyto bakterie tedy zneškodní tím, že je k sobě jakoby řipoutají

Kopřiva

Přispívá k zachování zdraví ledvin a ke zdravé činnosti dolního močového traktu. Její kořen je možné použít i při nezhoubném zvětšení prostaty.

Buchu

Listy keříku obsahují éterické oleje, flavonoidy, glykosidy, slizové látky a tanin. Právě kvůli nim se Buchu doporučuje jako prevence urologických onemocnění, ale využívá se jako antiseptikum a dezinfekci při samotné léčbě zánětů močových cest. Účinné látky z listů keříků působí močopudně, čistí a tonizují sliznici.

Užívání

2 – 4 tablety denně.

Složení

Vitamin C 20 mg, D-manóza 150 mg, extrakt z plodů brusinek 100 mg, výtažek z listů potočnice 17 mg, z kopřivy 100 mg, z buchu 30 mg, z medvědice 100 mg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

15. 2. 2019 14:36 Bohumil

Je k dispozici na ledviny Renofit cca 300 kč

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Flavocel

Flavocel photo

Harmonizuje energetické dráhy ledvin, močového měchýře, plic, srdce a sleziny a pomáhá tak řešit problémy vztahující se k nedostatečné funkci příslušných orgánů.

URX

URX photo

Kombinace účinných látek nabízející vícenásobnou ochranu močových cest.

Vřes s betaglukanem

Vřes s betaglukanem photo

Pro posílení a pročistění organismu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)