Vrba bílá – tinktura z pupenů protivirové účinky

Ovlivňuje močové a trávicí ústrojí.

Vrba bílá - tinktura z pupenů photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 139 Kč
Vaše cena: 133 Kč
Ušetříte: 6 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Naděje
 ks 

Odborná literatura uvádí tyto účinky: výborný prostředek proti chřipce a ostatních virózách, nejlépe s břízou. Při revmatismu spolu s olší, kdy zároveň zlepšuje zánětlivé stavy močového a trávicího ústrojí. Spolu s měsíčkem snižuje dráždivost nervové soustavy.

Řeší: afty, angina, bradavice, deprese, epilepsie, hepatitida, chlamydie, herpes, chřipka, imunita, infarkt, ischias, kandidóza, klouby, kvasinky, mykóza, pocení, průjem, stres, nervozita, nespavost, migréna, opar, toplazmóza, viróza, nachlazení, rýma.

Vrba bílá

Vrbové keře a stromy se v naší přírodě vyskytují často, lemují břehy řek a potoků, ale najdeme je i na mokrých loukách. Jednotlivé druhy se těžce rozlišují, naštěstí jsou-li hodně podobné, mají i stejné účinky a všechny můžeme sbírat. Vrbovou kůru loupeme z mladých tenkých větviček, hned když vrba „ožije“ a dá se rozpoznat.

Vrbová kůra obsahuje salicyl, látku snižující teplotu, proto ji nazýváme „rostlinným aspirinem“. To ji předurčuje k léčbě chřipkového onemocnění, ale také dny a revmatismu, jako analgetikum.

Užívání

Stanovuje se dle hmotnosti – například hmotnost 60 kg, to je 60 kapek na den, rozdělíme si tuto dávku na dvě či tři dílčí – 20 kapek 3krát denně nebo 30 kapek 2krát denně.

Složení

Extrakt z uvedené léčivky ve 40% alkoholu.

Gemmoterapie

Metoda, která využívá zpracované výtažků z pupenů rostlin, klíčků a dalších zárodečných tkání. Pupeny ( lat. gemmon) obsahují mimořádně hodnotné látky, které se v jiné části rostliny nevyskytují. Výtažky z pupenů mají široké spektrum činnosti – zvyšují obranyschopnost, zlepšují činnost centrální nervové soustavy, posilují a omlazují organismus. Nemají nežádoucí účinky, nepoškozují organismus.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

15. 5. 2016 18:57 Katka

Dobrý den,mám dlouhotrvající lehce zvýšené teploty po prodělané viroze, z toho vyplývá únava při námaze,všechny krevní testy v pořádku,bylo by vhodné kombinovat tct.vrby ještě s něčím jiným?Děkuji

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tyto bylinné výtažky:

topol T42 + vrba P49

10. 6. 2016 11:12 Monika

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,co by jste doporučili synovi2,5let na zánět nosohltanu,doktorka mu předepsala antibiotika,ale ty mu dávat nechci.Děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tento speciální výluh:

stopkok PG61

3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

20. 9. 2016 09:05 Jana

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, mám téměř nulovou virovou imunitu. Na podzim a v zimně trpím na časté opakované virózy. Byl by tento přípravek pro mě vhodný?

Vitalita

Ano, vrba je pro Vás vhodná. Doporučujeme Vám po sobě využívat max. dvě lahvičky a pak Vám doporučujeme si udělat min. 1–2 týdny pauzu v užívání a pokud bude potřeba, tak ji můžete znovu nasadit.

18. 6. 2017 07:17 Jitka

Dobrý den,
mohu použít vrbu bílou na aktivní EBV? Popřípadě v kombinaci s jinou tinkturou? Děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

eleuterokok T6, grep T11, vrba P49

Budete spolu užívat T6 + 11. Po využití T11 přidáte k T6 P49.

5. 10. 2017 07:32 Ludmila

Dobry den,
Při začínající angině jaký je nejlepší dávkování a užívání vrby?
Dekuji

Vitalita

Určitě vždy dodržujte dávkování, které je uvedeno na lahvičkách (vzadu na etiketách).

Na začínající angínu Vám paní Podhorná doporučuje vyzkoušet česnek T4 + lichořeřišnici T21 + vrbu P49. Tyto tinktury budete užívat spolu.

27. 8. 2018 09:28 Liběna

Dobrý den, moc prosím o radu. Pul roku u dcery bojujeme s moluskama, ale nic nezabírá a opravdu jsme vyzkoušeli kde co (Infectodell, homeopatika, tea tree oil, věci na bázi česneku, atd…). Take dáváme Dračí sirup od MycoBaby. Nakonec jsem začala v noci molusky propichovat – vydenzifikovat a zalepit. Stále se jí sem tam nějaká udělá. Všude čtu, že to souvisí s imunitou. Prosím, neměla byste radu, jakou tinkturu použít na posílení imunity a i na ztracení molusek? Děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vaši dcerce doporučuje tyto bylinné tinktury:

eleuterokok T6 + grep T11a

Z každé lahvičky 5 kapek 2–3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Na potírání je vhodný malavit gel.

24. 10. 2019 08:59 Veronika

cca 3. měsíce trpím extrémně na opary na rtu, dělají se mi od mala, mám tedy vir v sobě. Vždy to,ale bylo jen párkrát do roka a to především ze sluníčka nebo jako předzvěst nějaké nemoci. Nyní mám opar i několikrát do měsíce a to tak že i dva a více. Myslíte,že by mi jako prevence pomohla Vrba?

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: eleuterokok T6, grep (25 ml) T11, vrba P49.

Dávkování – nejprve budete brát T6 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T6 P49. Pokud Vám dojde T6, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Na potírání oparu je vhodný grepovy-olej.

5. 3. 2020 13:09 Jitka

Dobrý den, prosím o radu, dceři 4 roky se objevily molusky a jedna bradavice, protože odmítá jakékoliv potírání čímkoliv, chtěla bych vás požádat, čím posílit imunitu? Ještě se jí v poslední době objevil i ekzém. Děkuji

Související produkty:

Green Health

Green Health photo

Zpomaluje stárnutí, posiluje obranyschopnost, účinná proti trávícím potížím, zvyšuje vitalitu, zlepšuje spánek.

Revitae (dříve Geriatrim)

Revitae (dříve Geriatrim) photo

Kombinace přírodních látek optimalizuje metabolické pochody a regeneruje organismus vystavený dlouhodobé zátěži.

Annona Forte (graviola)

Annona Forte (graviola) photo

Annona forte je bioinformační doplněk při stresu, depresích.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)