Wurm Ex obrana před parazity

Doplněk stravy, který pracuje na bázi huminových kyselin, které jsou schopné vázat organické a anorganické sloučeniny biologického původu.

Wurm Ex photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
AKCE 10 tobolek 459 Kč
AKCE 20 tobolek 649 Kč
Varianta: AKCE 20 tobolek
Cena: 696 Kč
Vaše cena: 649 Kč
Ušetříte: 47 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Clinex
 ks 

Spolu s dalšími účinnými látkami přispívá k přirozené obraně těla před parazity a k normální funkci střevního traktu. Svým širokospektrálním působením silně ovlivňuje a přerušuje biologický cyklus nežádoucích organismů.

Účinky aktivních složek

Extrakt listových pupenů ořešáku královského přispívá k přirozené obraně těla před externími agenty a k normální funkci střevního traktu, normální činnosti ledvin. Je vhodným antioxidantem, udržuje normální hladinu lipidů v krvi – metabolismus lipidů. Kurkuma dlouhá (indický šafrán, Curcuma longa, 90% extrakt z oddenku) má pozitivní vliv na normální trávení, činnost jater, normální stav kloubů. Vitamín B2 přispívá k udržení normálního stavu sliznic, pokožky, zraku, červených krvinek energetickému metabolismu dále přispívá k normální činnosti nervové soustavy, metabolismu železa a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Kyselina pantothenová přispívá k normální mentální činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Mechanismus účinku

Přípravek Wurm-Ex pracuje na bázi huminových látek v součinnosti s mechanismem postupného uvolňování. Huminové látky se velmi významně podílejí na celkové detoxikaci organismu. Huminové látky jsou ceněné pro svoji schopnost vázat volné radikály a těžké kovy (olovo, kadmium, rtuť) ve formě chelátů, které se z těla vyloučí. Svým působením ovlivňují životaschopnost nežádoucích organismů v těle savců.

Složení v 1 tobolce

50 mg Ořešák královský (Juglans regia, vodný extrakt z listových pupenů), 30 mg Humát draselný, 10 mg Kurkuma dlouhá (indický šafrán,Curcuma longa, 90% extrakt z oddenku), 6 mg Kyselina pantothenová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý) 1.4 mg Vitamín B2 (riboflavin).

Doporučené dávkování

Užívejte 1 tobolku večer, hodinu před lehkým jídlem po dobu 10 dnů. V případě, že vaše tělesná hmotnost překračuje 70 kilogramů, užívejte 2 tobolky 10 dnů. Při hmotnosti nad 100 kg doporučujeme po 14 dnech detoxikaci zopakovat. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody. Detoxikaci a odčervení doporučujeme provádět 1–2× ročně.

Důležité informace

Wurm-ex nemá kontraindikace na léčiva. Není vhodné detoxikaci a odčervení provádět při jaterních a žlučníkových problémech, v těhotenství a dále při poruchách srážlivosti krve nebo při problémech s početím. Může způsobovat úbytek váhy a změnu barvy a konzistence stolice. V případě zvýšeného pozorování mrtvých těl červů či jejich části ve stolici doporučujeme kontaktovat lékaře a žádat komplexní vyšetření na helminty. Může se jednat především o odolné druhy kmene Platyhelmintes a Nematoda.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

21. 5. 2016 20:30 Jana E.

Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte s tímto produktem nebo firmou někdo nějaké zkušenosti? Produkt Wurm-ex vypadá zajímavě, ale když jsem se dívala na stránky firmy, tak mi přišlo, že prodávají od všeho něco…

24. 5. 2016 10:04 Marek Polný

Já teda fandím českým firmám, což Clinex je a na trhu už je delší dobu a navíc vyváží i do jiných zemí než ČR, takže to asi nemůže být nějaký šmejd. Já beru wurmex jako prevenci a jsem spokojený.

25. 5. 2016 10:22 Martina

Osobně wurmex používáme celá rodina jednou ročně a rozhodlo právě to, že je ten Clinex česká firma, takže když jsme potřebovali řešit nějaké konkrétní dotazy ještě před koupí, tak jsme to vykomunikovali opravdu rychle.

27. 5. 2016 13:28 Daniel

Nezkoušel jsem produkty, ale už mi o té firmě pár lidí říkalo a většinou teda v pozitivním. Stránky ale nemají nic moc. Díval jsem se, že to normálně prodávají lékárny, tak to asi nebude shit ;-)

2. 10. 2016 13:48 Jana

Já znám jiný, parazitex je taky na červy a parazity. Přírodní a účinný.

5. 10. 2016 18:00 Maky

A co obsahuje ten parazitex.cz je to on že?

6. 10. 2016 08:20 Jana

Přírodní látky, já přesně nevím, nevyráběla jsem ho. Ale bude to určitě napsané na krabičce, když si ho koupíš.

28. 10. 2016 21:29 Katarina

Je to napsané na stránkách. Tam je dost informací :)

25. 3. 2019 23:38 Lara

Užívám Wurm ex 4.den po 2 tobolkách.Ne­zadouci ucinky nepozoruji.A ani žádné parazity ve stolici.Pouze nestrávené kuličky Wurm exu. Cítím se během užívání trochu lépe, méně unavená.Jestli je to Wurm exem, netuším.Ale žádný veliký zázrak v tom nevidím. Znovu už ho nekoupím.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Naděje - bylinná tinktura

Naděje - bylinná tinktura photo

Tinktura ze směsi bylin - pelyňku a hřebíčku, které mají čistící účinky na organismus.

Detoxase

Detoxase photo

Přípravek určený pro čištění organizmu.

Elixír čínských mistrů

Elixír čínských mistrů photo

Obsahuje slzovku, mandarinku, rozchodnici.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)