Kategorie: Kůže

Černý rybíz – tinktura z pupenů harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí

Napomáhá při alergických kožních reakcích, snižuje svědění, otoky, zarudnutí.

Černý rybíz - tinktura z pupenů photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 149 Kč
Vaše cena: 133 Kč
Ušetříte: 16 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Působí pozitivně při revmatismu. Látky obsažené v této tinktuře vyvolávají podobný efekt jako léky na bázi kortikoidů, ale bez vedlejších účinků.

Složení

Extrakt z uvedené léčivky ve 40% alkoholu.

Gemmoterapie

Metoda, která využívá zpracované výtažků z pupenů rostlin, klíčků a dalších zárodečných tkání. Pupeny ( lat. gemmon) obsahují mimořádně hodnotné látky, které se v jiné části rostliny nevyskytují. Výtažky z pupenů mají široké spektrum činnosti – zvyšují obranyschopnost, zlepšují činnost centrální nervové soustavy, posilují a omlazují organismus. Nemají nežádoucí účinky, nepoškozují organismus.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 starší »
28. 12. 2017 16:42 Jana

Dobrý den. Pěkně prosím o radu, co dávat 10letému synovi na podporu imunity. Dle lékaře na imunitu sníženou,často bere antibiotika, mívá zadní rýmu a těžce se mu dýchá – používá Ventolin. Je alergický na pyly trav a na brizu. Nyní je již čtvrtý týden doma – z vyteru zjištěn streptokok.

Co dávat dvouleté dceři – je ještě kojena – na podporu imunity. Bere druhý týden antibiotika – streptokok a má zadní rýmu, která nelze vysmrkat. Stéká jí do krku a nutí ke kašli.

Mockrát děkuji za odpověď a přeji pěkný den. Jana

Vitalita

Paní Podhorná Vašim dětem doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury:

žampion T45 + lichořeřišnice P30

dítě 10 let – Z každé lahvičky 10 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

dítě 2 roky – Z každé lahvičky 2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

9. 1. 2018 16:44 Jana

Velice děkuji za odpověď.Ještě bych vás chtěla požádat o informaci, zda by bylo možné si k žampionu a lichořeřišnici objednat nějakou bylinku pro lepší spánek dětí. Syn 10let spí špatně od narození, má uzkostné stavy (bere Sertralin) a dcera 2roky taktéž špatně spí a budí se i 10× za noc. Mohli by jste mi doporučit něco na zklidnění dětí a jejich lepší spaní? Mockrát děkuji, Jana.

Vitalita

Před spaním paní Podhorná doporučuje dětem dávat lípu P28. Dávkování bude pro dítě 10 let opět 10 kapek a pro dítě 2 roky 2 kapky.

24. 1. 2018 10:48 Simona

Dobrý den, prosím co mi doporučíte pro dceru 7 let. Má za sebou 3 břišní operace(ve 2 letech, ve 2,5letech a ve 3 letech) příčina zlatý stafylokok. Od té doby trpí na výtoky. Neustále na gynekologii a dávají nám čípky… Slaba imunita na tu jsme vystřídali mnoho léků od dr. a nic nemá úspěch. Neklidný spánek.

A potom roční chlapeček něco na imunitu a klidný spánek.

A na konec něco na chřipku angínu nějaké přírodní antibiotikum.

Děkuji vám. Simona

Vitalita

Paní Podhorná Vašim dětem doporučuje tyto bylinné tinktury:

dcerka – penízovka T35, lichořeřišnice T21, lípa P28

Z každé lahvičky 6 kapek 2× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

Syn 1 rok – lichořeřišnice T21 + lípa P28

2 kapky 2 x denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

Lichořeřišnici můžete používat i při chřipkách či anginách.

31. 1. 2018 08:12 Pavlína Hrušková

zdravím. dávám dceři na dlouhodobé pokašlávání, rýmy a alergie, černý rybíz, lichořeřišnici a žampion. teď má virozu a kašel, dávám klasické kapky na kašel z lékárny, ale mám i respiro, mohu přidávat k těmto tinkturám?

Vitalita

Bylo by toho již pro dítě zbytečně moc. Doporučujeme místo lichořeřišnice T21 nasadit respiro T52.

18. 4. 2018 12:42 Radka

Dobrý den, je tinktura z černého rybízu vhodná na léčení alergie-tráva, pyl (senná rýma)? Děkuji

Vitalita

Ano je vhodný, doporučujeme k němu přidat žampion T45.

2. 5. 2018 07:35 Gabriela

Dobrý den,
mám kontaktní alergii na nikl, která se objevuje pouze na rukou. Také trpím alergií na jarní pyly (převážně bříza).
Je vhodné použít tinkturu z pupenů černého rybízu? Je možné používat Vaše tinktury i v těhotenství?
Děkuji

Vitalita

Vy jste těhotná? Pokud ano, tak v kolikátém měsíci?

10. 5. 2018 07:57 Gabriela

Ano, v prvním trimestru.
Děkuji

Vitalita

Tinkturu černého rybízu P7 můžete užívat i když jste těhotná. Akorát Vám doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce (vždy vzadu na etiketě). Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

Sama si tinktury v těhotenství nenasazujte. Vždy se s námi nejprve poraďte.

11. 6. 2018 10:30 Věra

Dobrý den, syn má pravděpodobně alergii, již měsíc kašle a má i vodnatou rýmu. Nechci do něho cpát chemii, tak prosím o radu, co bychom měli nasadit za přírodní léčbu. Má 11 let. Děkuji a přeji příjemný den

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury:

žampion T45 + černý rybíz P7

Z každé lahvičky 11 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

8. 7. 2018 19:51 Tereza

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda mohu užívat penizovku a černý rybíz při kojení, mám chronickou dermatitidu , která se mi objevila od 6.měsice těhotenství,

děkuji přeji pěkný den.

Vitalita

Můžete užívat penízovku a černý rybíz při kojení. Pouze Vám doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

27. 7. 2018 14:57 Marie

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, co je možné užívat při kojení (dítě 7 týdnů) na alergickou rýmu, trpím histaminovou intolerancí, která se po porodu významně zhoršila. Předem děkuji za Vaši odpověď.

Vitalita

Rybíz můžete při kojení užívat.Pouzet Vám doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce (vždy vzadu na etiketě). Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

7. 8. 2018 19:28 Maja

Dobrý den,blíží se nástup mého 3letého syna do školky. Doporučíte mi prosím něco na posílení obranyschopnos­ti,aby nebyl věcně nemocný? Předem děkuji za Vaši odpověď.

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tyto bylinné tinktury:

lichořeřišnice T21 + růže – jedle – habr P42

Z každé lahvičky 3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

16. 9. 2018 09:38 Romana

Dobrý den, už tři roky bojují s přemnoženou kvasinkou v těle, gynekologicke problémy, svědění sliznice, objevují se občas svedive puchýřky po těle, brala jsem již delší dobu penízovka, grep a teď jsem přidala i česnek, stále se vrací, děkuji

20. 10. 2018 16:06 Lucie

Dobrý den,poradíte mi prosím, co užívat v případě puchýřků tvořících se na rukou?Kůže je v místech suchá. Před půl rokem mě v noci i svědily a velmi se rozšířily. Tehdy zabraly kortikoidy,ale jen po dobu mazání,poté se po týdnu vrátily. Také mám po ránu velmi ucpaný nos jako při rýmě,ale přes den to zase odezní. Děkuji za vaši radu.

Vitalita

Doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru: penízovka T35, žampion T45, grep (25 ml) T11, černý rybíz P7, jalovec P15.

Dávkování – nejprve budete brát T35 + T45 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T45 a k T35 P7. Po vybrání P7 přidáte k T35 a k T45 P15. Pokud Vám dojde T35 nebo T45, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Na potírání je vhodná čtyřkvětová mast s bezem.

19. 1. 2019 22:33 Josef

Dobrý den,
rád bych se informoval, zda je možné vytvořit komplexnější kúru na potíže viz níže (nebo zda je nutné vzhledem k x různým potížím užívat postupně více různých kúr, případně zda a jak je opakovat)? Jedná se o násl. problémy: 1) svědění pokožky při přechodu ze zimy do tepla (bez vyrážky), 2) chronický zánět krčních mandlí s nekrotickými čepy, 3) potíže s trávením (střídání průjmových stavů a zácpy; hemoroidy), 4) časté mravenčení nohou, 5) akné, komedony, zvětšené póry, rychle se mastící vlasy (smíšená pleť), 6) paradontóza, 7) bolesti hlavy.
Děkuji za Váš čas a odpověď.

Vitalita

paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

penízovka T35, česnek T4, řimbaba T37, dub P12, olše P36, brusinka P53.

Po využití bylinné kúry je vhodné napsat aktuální stav, případné změny, reakce, podle toho Vám paní Podhorná doporučí, jak dál v užívání pokračovat.

Dávkování – nejprve budete brát T35 + T4 + T37 + P12 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P12 přidáte k T35, k T4 a k T37 P36. Po vybrání P36 přidáte k T35, k T4 a k T37 P53. Pokud Vám dojde T35, T4 nebo T37, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

5. 3. 2019 23:21 zuzana šiborová

Dobrý den, tříletý syn trpí atopickým ekzémem především v loketních jamkách. V noci špatně spí a často se škrábe. Co byste mu doporučovala lokálně i na celkové pročištění?
Mně často trápí rýmy a jednou za rok až dva mívám zánět dutin a beru ATB. Co byste doporučila mně? Děkuji Zuzana Š.

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tyto bylinné tinktury:

penízovka T35 + černý rybíz P7

Z každé lahvičky 3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Na potírání ekzému je vhodný lopuchový olej.

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru.

respiro T52, grep (25 ml) T11, lichořeřišnice P30

Kúru využívejte v kuse.

Dávkování – nejprve budete brát T52 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T52 P30 . Pokud Vám dojde T52, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

7. 4. 2019 22:08 Iva

Dobrý den,kterou tinkturu je vhodné dávat synovi 8 let na alergii na roztoče,plísně a trávy?Od jara do podzimu mívá suchý kašel,hlavně při fyzické zátěži.Děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tyto bylinné tinktury: žampion T45 + černý rybíz P7.

Z každé lahvičky 8 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

15. 4. 2019 13:53 Jana

Dobrý den,kterou tinkturu je vhodné dávat synovi 4 roky, který trpi na atopický ekzém a k tomu se mu udělalo v ekzému pár pupínku molusky. Prý to souvisí hodně s imunitou a tu syn ma oslabenou. Moc děkuji za odpověď.

Vitalita

Doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury: eleuterokok T6 + černý rybíz P7.

Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

30. 4. 2019 19:40 Dada

Dobry den,jsem na prelomu 5 a 6 mesice tehotenstvi. Mam stale problemy s bakteriemi nis krk usi i mocovy mechyr plus ted alergie. Mohu pouzivat tinkturu cerneho rybizu a ruze sipek halky?Dekuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje v těhotenství na níže uvedené zdravotní problémy využívat jednu lahvičku lichořeřišnice T21 a jednu lahvičku černého rybízu P7.

Můžete tyto dvě tinktury užívat spolu. Budete užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

Pokud bude problém i po využívání přetrvávat a budete chtít dál v užívání pokračovat, tak napište, poradíme co dál.

4. 6. 2019 14:05 Petra

Dobrý den paní Podhorná, syn 5 let i syn 2 roky mají problémy s rýmou.
Starší syn spíše vodnatá rýma a přechází k zánětům středouší. Stále voda nebo hled za bubínkem – zahlenění.
Mladší syn má spíše táhlou bílou rýmu, ale téměř stále, také zahlenění. Zjištěn u obou Hemofil-bakterie. (Mívají někdy i na jeden den horečku a sem tam pokašlávají, většinou 2–3 dny od sebe. Je nějaká možnost jak se hemofila zbavit nebo jim ulevit zvýšením imunity? Už nevím, antibiotika nepomohou.) Moc děkuji

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tyto bylinné tinktury: lichořeřišnice T21, černý rybíz P7.

dítě 5 let – z každé lahvičky 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

dítě 2 roky – z každé lahvičky 2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

Bylinky chápejte jako nápomocné!

21. 8. 2019 21:51 Hana

Dobrý den,
dcery 3,5r a 1,5r první půlrok tohoto roku byly často nemocné. Nachlazení, kašle, zelená rýma, zánět průdušek. U starší byl zjištěn z výtěru Hemofilus. Na radu užívali preventivně žampion a lichořeřišnici. Přes léto pouze jedenkrát nemoc. Vybraly dohromady po jedné lahvičce. Blíží se školka a podzim, chtěla bych imunitu posilovat dál? Poradíte prosím jestli pokračovat v těchto tinkturach, či jiné? Zaujal mne i MycoBaby dračí sirup. Děkuji za odpověď Hana

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje navázat těmito bylinnými tinkturami:

lichořeřišnice T21 + černý rybíz P7

  • dítě 3,5 roku – Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.
  • dítě 1,5 roku – Z každé lahvičky 2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.
27. 8. 2019 02:30 Markéta

Dobrý den, dcera 5,5 roku má molusky. Jakou kombinaci bylin doporučujete?

Vitalita

Paní Podhorná Vaši dcerce doporučuje tyto bylinné tinktury: eleuterokok T6 + grep T11a.

Z každé lahvičky 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Na potírání je vhodný malavit.

27. 8. 2019 02:35 Markéta

Dobrý den, dcera 11 let má zvětšenou nosní mandli, od 5ti let jí rýma neteče, takže prakticky dýchá jen pusou. Jakou kombinaci bylin doporučujete? Dě­kuji

Vitalita

Paní Podhorná Vaši dcerce doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury: česnek T4, grep T11a, olše P36.

Z každé lahvičky 8 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

4. 9. 2019 08:51 Eva

Dobrý den, před 4 měsíci jsem se prochladila a nyní mě trápí problémy s častým močením. Vypadalo to jako klasický zanět močového měchýře. Nutkání na malou, bolest podbřišku, ale žádné testy neprokázaly bakterie či jinou nemoc. Závěr urologa byl trigonitis granularis = chronické změny stěny močového měchýře. K tomu mě mnohem déle trápí bolesti hlavy, nyní hlavně na bočních stranách kořene nosu, obočí a jde to až do čela. Doporučíte něco? Děkuji.

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: lichořeřišnice T21, ledvinová směs T23, grep (25 ml) T11, řimbaba P65, brusinka P53.

Dávkování – nejprve budete brát T21 + T23 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T21 a k T23 P65 . Po vybrání P65 přidáte k T21 a k T23 P53 . Pokud Vám dojde T21 nebo T23 , tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

17. 9. 2019 07:31 Karolína

Dobrý den, od června mě trápí chladová alergie – objeví se svědivé pupence, které se pak slévají. Objevuje se především pokud se zpotím, či namočím a pak mě „ofoukne“, Doporučili byste mi Černý rybíz – tinkturu z pupenů? díky

Vitalita

Pní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru: penízovka T35, dub P12, černý rybíz P7.

Dávkování – nejprve budete brát T35 + P12 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P12 přidáte k T35 P7. Pokud Vám dojde T35 , tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

22. 9. 2019 10:26 petra

Dobry den, prosim o info, co dat synovi na imunitu, syn bral do pulky zari rybiz viz alergie, sel od 2. zari do skolky byl zdravy, rybiz jsme vysadili a ted ma rymu a kasel, takze do skolky nejdeme tento tyden..jeste do toho bere bachovi esence viz skolka 4× denne..dekuji­moc, petra

22. 9. 2019 10:32 petra

jen jeste musim dodat, ze ten rybiz bral asi cca 4–5 tydnu bez prestavky, nikdo mi o tomto v obchode nerekl, ze de ma dekat nejaka prestavka..:( moc dekuji

Vitalita

Nevadí, že jste synovi dávala tinktury bez přestávky. Nic se neděje. Dětem obecně doporučujeme vždy po třech týdnech udělat týdenní pauzu.

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury:

žampion T45 + černý rybíz P7

Z každé lahvičky 3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Pokud by Váš syn byl vždy v týdenní pauze nemocný, tak týdenní pauzu vynechejte a pak ji zkuste udělat až po 6 týdnech užívání. Třeba bude již organismus dostatečně posílený.

« novější 1 2 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Flamigel

Flamigel photo

Účinný hydroaktivní gel na hojení popálenin, chronických a akutních ran.

Calcium pantothenicum Terezia

Calcium pantothenicum Terezia photo

Regeneruje suchou a podrážděnou pokožku.

RadioXar

RadioXar photo

Na podrážděnou a suchou pokožku obličeje a těla.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)