Kategorie: Kůže

Černý rybíz – tinktura z pupenů harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí

Napomáhá při alergických kožních reakcích, snižuje svědění, otoky, zarudnutí.

Černý rybíz - tinktura z pupenů photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 149 Kč
Vaše cena: 133 Kč
Ušetříte: 16 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Naděje
 ks 

Působí pozitivně při revmatismu. Látky obsažené v této tinktuře vyvolávají podobný efekt jako léky na bázi kortikoidů, ale bez vedlejších účinků.

Složení

Extrakt z uvedené léčivky ve 40% alkoholu.

Gemmoterapie

Metoda, která využívá zpracované výtažků z pupenů rostlin, klíčků a dalších zárodečných tkání. Pupeny ( lat. gemmon) obsahují mimořádně hodnotné látky, které se v jiné části rostliny nevyskytují. Výtažky z pupenů mají široké spektrum činnosti – zvyšují obranyschopnost, zlepšují činnost centrální nervové soustavy, posilují a omlazují organismus. Nemají nežádoucí účinky, nepoškozují organismus.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 starší »
Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury:

žampion T45 + černý rybíz P7

Z každé lahvičky 11 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

8. 7. 2018 19:51 Tereza

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda mohu užívat penizovku a černý rybíz při kojení, mám chronickou dermatitidu , která se mi objevila od 6.měsice těhotenství,

děkuji přeji pěkný den.

Vitalita

Můžete užívat penízovku a černý rybíz při kojení. Pouze Vám doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

27. 7. 2018 14:57 Marie

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, co je možné užívat při kojení (dítě 7 týdnů) na alergickou rýmu, trpím histaminovou intolerancí, která se po porodu významně zhoršila. Předem děkuji za Vaši odpověď.

Vitalita

Rybíz můžete při kojení užívat.Pouzet Vám doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce (vždy vzadu na etiketě). Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

7. 8. 2018 19:28 Maja

Dobrý den,blíží se nástup mého 3letého syna do školky. Doporučíte mi prosím něco na posílení obranyschopnos­ti,aby nebyl věcně nemocný? Předem děkuji za Vaši odpověď.

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tyto bylinné tinktury:

lichořeřišnice T21 + růže – jedle – habr P42

Z každé lahvičky 3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

16. 9. 2018 09:38 Romana

Dobrý den, už tři roky bojují s přemnoženou kvasinkou v těle, gynekologicke problémy, svědění sliznice, objevují se občas svedive puchýřky po těle, brala jsem již delší dobu penízovka, grep a teď jsem přidala i česnek, stále se vrací, děkuji

20. 10. 2018 16:06 Lucie

Dobrý den,poradíte mi prosím, co užívat v případě puchýřků tvořících se na rukou?Kůže je v místech suchá. Před půl rokem mě v noci i svědily a velmi se rozšířily. Tehdy zabraly kortikoidy,ale jen po dobu mazání,poté se po týdnu vrátily. Také mám po ránu velmi ucpaný nos jako při rýmě,ale přes den to zase odezní. Děkuji za vaši radu.

Vitalita

Doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru: penízovka T35, žampion T45, grep (25 ml) T11, černý rybíz P7, jalovec P15.

Dávkování – nejprve budete brát T35 + T45 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T45 a k T35 P7. Po vybrání P7 přidáte k T35 a k T45 P15. Pokud Vám dojde T35 nebo T45, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Na potírání je vhodná čtyřkvětová mast s bezem.

19. 1. 2019 22:33 Josef

Dobrý den,
rád bych se informoval, zda je možné vytvořit komplexnější kúru na potíže viz níže (nebo zda je nutné vzhledem k x různým potížím užívat postupně více různých kúr, případně zda a jak je opakovat)? Jedná se o násl. problémy: 1) svědění pokožky při přechodu ze zimy do tepla (bez vyrážky), 2) chronický zánět krčních mandlí s nekrotickými čepy, 3) potíže s trávením (střídání průjmových stavů a zácpy; hemoroidy), 4) časté mravenčení nohou, 5) akné, komedony, zvětšené póry, rychle se mastící vlasy (smíšená pleť), 6) paradontóza, 7) bolesti hlavy.
Děkuji za Váš čas a odpověď.

Vitalita

paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

penízovka T35, česnek T4, řimbaba T37, dub P12, olše P36, brusinka P53.

Po využití bylinné kúry je vhodné napsat aktuální stav, případné změny, reakce, podle toho Vám paní Podhorná doporučí, jak dál v užívání pokračovat.

Dávkování – nejprve budete brát T35 + T4 + T37 + P12 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P12 přidáte k T35, k T4 a k T37 P36. Po vybrání P36 přidáte k T35, k T4 a k T37 P53. Pokud Vám dojde T35, T4 nebo T37, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

5. 3. 2019 23:21 zuzana šiborová

Dobrý den, tříletý syn trpí atopickým ekzémem především v loketních jamkách. V noci špatně spí a často se škrábe. Co byste mu doporučovala lokálně i na celkové pročištění?
Mně často trápí rýmy a jednou za rok až dva mívám zánět dutin a beru ATB. Co byste doporučila mně? Děkuji Zuzana Š.

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tyto bylinné tinktury:

penízovka T35 + černý rybíz P7

Z každé lahvičky 3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Na potírání ekzému je vhodný lopuchový olej.

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru.

respiro T52, grep (25 ml) T11, lichořeřišnice P30

Kúru využívejte v kuse.

Dávkování – nejprve budete brát T52 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T52 P30 . Pokud Vám dojde T52, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

7. 4. 2019 22:08 Iva

Dobrý den,kterou tinkturu je vhodné dávat synovi 8 let na alergii na roztoče,plísně a trávy?Od jara do podzimu mívá suchý kašel,hlavně při fyzické zátěži.Děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tyto bylinné tinktury: žampion T45 + černý rybíz P7.

Z každé lahvičky 8 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

15. 4. 2019 13:53 Jana

Dobrý den,kterou tinkturu je vhodné dávat synovi 4 roky, který trpi na atopický ekzém a k tomu se mu udělalo v ekzému pár pupínku molusky. Prý to souvisí hodně s imunitou a tu syn ma oslabenou. Moc děkuji za odpověď.

Vitalita

Doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury: eleuterokok T6 + černý rybíz P7.

Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

30. 4. 2019 19:40 Dada

Dobry den,jsem na prelomu 5 a 6 mesice tehotenstvi. Mam stale problemy s bakteriemi nis krk usi i mocovy mechyr plus ted alergie. Mohu pouzivat tinkturu cerneho rybizu a ruze sipek halky?Dekuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje v těhotenství na níže uvedené zdravotní problémy využívat jednu lahvičku lichořeřišnice T21 a jednu lahvičku černého rybízu P7.

Můžete tyto dvě tinktury užívat spolu. Budete užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

Pokud bude problém i po využívání přetrvávat a budete chtít dál v užívání pokračovat, tak napište, poradíme co dál.

4. 6. 2019 14:05 Petra

Dobrý den paní Podhorná, syn 5 let i syn 2 roky mají problémy s rýmou.
Starší syn spíše vodnatá rýma a přechází k zánětům středouší. Stále voda nebo hled za bubínkem – zahlenění.
Mladší syn má spíše táhlou bílou rýmu, ale téměř stále, také zahlenění. Zjištěn u obou Hemofil-bakterie. (Mívají někdy i na jeden den horečku a sem tam pokašlávají, většinou 2–3 dny od sebe. Je nějaká možnost jak se hemofila zbavit nebo jim ulevit zvýšením imunity? Už nevím, antibiotika nepomohou.) Moc děkuji

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tyto bylinné tinktury: lichořeřišnice T21, černý rybíz P7.

dítě 5 let – z každé lahvičky 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

dítě 2 roky – z každé lahvičky 2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

Bylinky chápejte jako nápomocné!

21. 8. 2019 21:51 Hana

Dobrý den,
dcery 3,5r a 1,5r první půlrok tohoto roku byly často nemocné. Nachlazení, kašle, zelená rýma, zánět průdušek. U starší byl zjištěn z výtěru Hemofilus. Na radu užívali preventivně žampion a lichořeřišnici. Přes léto pouze jedenkrát nemoc. Vybraly dohromady po jedné lahvičce. Blíží se školka a podzim, chtěla bych imunitu posilovat dál? Poradíte prosím jestli pokračovat v těchto tinkturach, či jiné? Zaujal mne i MycoBaby dračí sirup. Děkuji za odpověď Hana

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje navázat těmito bylinnými tinkturami:

lichořeřišnice T21 + černý rybíz P7

  • dítě 3,5 roku – Z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.
  • dítě 1,5 roku – Z každé lahvičky 2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.
27. 8. 2019 02:30 Markéta

Dobrý den, dcera 5,5 roku má molusky. Jakou kombinaci bylin doporučujete?

Vitalita

Paní Podhorná Vaši dcerce doporučuje tyto bylinné tinktury: eleuterokok T6 + grep T11a.

Z každé lahvičky 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Na potírání je vhodný malavit.

27. 8. 2019 02:35 Markéta

Dobrý den, dcera 11 let má zvětšenou nosní mandli, od 5ti let jí rýma neteče, takže prakticky dýchá jen pusou. Jakou kombinaci bylin doporučujete? Dě­kuji

Vitalita

Paní Podhorná Vaši dcerce doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury: česnek T4, grep T11a, olše P36.

Z každé lahvičky 8 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

4. 9. 2019 08:51 Eva

Dobrý den, před 4 měsíci jsem se prochladila a nyní mě trápí problémy s častým močením. Vypadalo to jako klasický zanět močového měchýře. Nutkání na malou, bolest podbřišku, ale žádné testy neprokázaly bakterie či jinou nemoc. Závěr urologa byl trigonitis granularis = chronické změny stěny močového měchýře. K tomu mě mnohem déle trápí bolesti hlavy, nyní hlavně na bočních stranách kořene nosu, obočí a jde to až do čela. Doporučíte něco? Děkuji.

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: lichořeřišnice T21, ledvinová směs T23, grep (25 ml) T11, řimbaba P65, brusinka P53.

Dávkování – nejprve budete brát T21 + T23 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T21 a k T23 P65 . Po vybrání P65 přidáte k T21 a k T23 P53 . Pokud Vám dojde T21 nebo T23 , tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

17. 9. 2019 07:31 Karolína

Dobrý den, od června mě trápí chladová alergie – objeví se svědivé pupence, které se pak slévají. Objevuje se především pokud se zpotím, či namočím a pak mě „ofoukne“, Doporučili byste mi Černý rybíz – tinkturu z pupenů? díky

Vitalita

Pní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru: penízovka T35, dub P12, černý rybíz P7.

Dávkování – nejprve budete brát T35 + P12 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P12 přidáte k T35 P7. Pokud Vám dojde T35 , tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

22. 9. 2019 10:26 petra

Dobry den, prosim o info, co dat synovi na imunitu, syn bral do pulky zari rybiz viz alergie, sel od 2. zari do skolky byl zdravy, rybiz jsme vysadili a ted ma rymu a kasel, takze do skolky nejdeme tento tyden..jeste do toho bere bachovi esence viz skolka 4× denne..dekuji­moc, petra

22. 9. 2019 10:32 petra

jen jeste musim dodat, ze ten rybiz bral asi cca 4–5 tydnu bez prestavky, nikdo mi o tomto v obchode nerekl, ze de ma dekat nejaka prestavka..:( moc dekuji

Vitalita

Nevadí, že jste synovi dávala tinktury bez přestávky. Nic se neděje. Dětem obecně doporučujeme vždy po třech týdnech udělat týdenní pauzu.

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury:

žampion T45 + černý rybíz P7

Z každé lahvičky 3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Pokud by Váš syn byl vždy v týdenní pauze nemocný, tak týdenní pauzu vynechejte a pak ji zkuste udělat až po 6 týdnech užívání. Třeba bude již organismus dostatečně posílený.

22. 10. 2019 08:13 Jana krpačová

Dobrý den dcera 4.5 roku bere dlouhodobě lichoresnici často má ještě zadní rýmu či k ni ještě mužů přidat děkuji

22. 10. 2019 08:14 Jana krpačová

Dobrý den dcera 4.5 roku bere dlouhodobě lichoresnici často má ještě zadní rýmu či k ni ještě mužů přidat děkuji

Vitalita

Doporučujeme k lichořeřišnici P30 přidat žampion T45.

Dávkování – Z každé lahvičky 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

28. 10. 2019 06:48 Jarka

Dobrý den,

ráda bych poprosila o radu. Po porodu trpím na zvýšenou funkci štítné žlázy a beru Thyrozol. Nevím, zda je to v souvislosti se štítnou žlázou nebo se mi rozjela nějaká alergie či potravinová intolerance, ale také trpím na kožní problémy, vyrážky, kopřivku. Možná je to i v důsledku užívání Thyrozolu, který má mezi velmi častými nežádoucími účinky právě svědění, kopřivku, vyrážky. Nejsem schopná se dopátrat. Myslíte, že by mi černý rybíz mohl pomoci? Popřípadě jak ho užívat a jak dlouho.

Velmi Vám děkuji
Jarka

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: penízovka T35, dub P12, černý rybíz P7, aronie P11.

Dávkování – nejprve budete brát T35 + P12 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P12 přidáte k T35 P7 . Po vybrání P7 přidáte k T35 P11. Pokud Vám dojde T35, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

31. 10. 2019 20:43 Alena

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o radu, zda mohu synovi (1,5 roku) dát tinkturu z černého rybízu na exém? Dle MUDr. se jedná o atopický exém, ale syn se neškrábe, exém je pod koleny, na břiše a zádech.
Také bych se chtěla zeptat, zda mohu v těhotenství (první trimestr) užívat lichořeřišnici na podporu imunity, jsem často nachlazená. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje tyto bylinné tinktury: penízovka T35 + černý rybíz P7.

Z každé lahvičky 2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

Na potírání je vhodný lopuchový olej.

8. 11. 2019 07:27 Alena

Děkuji za odpověď, mohu ještě poprosit o informaci, zda mohu užívat lichořeřišnici v prvním trimestru těhotenství (na podporu imunity)?
Děkuji

Vitalita

Lichořeřišnici (T21 nebo P30) můžete vyzkoušet, Akorát Vám doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce (vždy vzadu na etiketě).

Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

24. 11. 2019 06:55 Martina

Dobrý den,co mohu dát dceři 2,5 roku?od léta časté rýmy, několikrát antibiotika do nosu a 1 na zánět průdušek.Kombinace s nástupem do školky.Vydrží max týden a půl a jsme 3 týdny doma.Já to chytám od ní a 8 m těhotenství( u mě jen zelená rýma případně kašel).děkuji

Vitalita

paní Podhorná Vaši dceři doporučuje tuto bylinnou tinkturu: černý rybíz P7.

3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh.

Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

P7 můžete užívat i Vy, ale doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce (vždy vzadu na etiketě). Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh. Tinkturu můžete využívat v kuse.

2. 12. 2019 03:40 Darina Vu

Dobry den,prosim o rady a doporuceni pro mou rodinu:

  1. Dcera 5.5 leta – silny potravinovy alergik, casta bronchitida, zanety, ma rymy, kasle az se pozvraci, spatne spi, ma spatnou pamet, od zari jiz 6× nemocna, zjisten Hemofil, ma ekzem.
  2. Syn 3.5 lety – alergik, ekzem
  3. Syn 7mes. – casto zahleneny a ekzem

Ja: padani vlasu (po porodu a i normalne) a kozni problemy – akne a ruzovka.

sestra: zanety mocovych cest, anginy, alergie a dlouhe snazeni o miminko.

Maminka: alergik, casto se steuzuje na dusnost.

Dekuji, Darina Vu

2. 12. 2019 03:45 Darina Vu

Dobry den,prosim o rady a doporuceni pro mou rodinu:

  1. Dcera 5.5 leta – silny potravinovy alergik, casta bronchitida, zanety, ma rymy, kasle az se pozvraci a nekdy az dusna, spatne spi, ma spatnou pamet, od zari jiz 6× nemocna, zjisten Hemofil, ma ekzem.
  2. Syn 3.5 lety – alergik, ekzem
  3. Syn 7mes. – casto zahleneny a ekzem

Ja: padani vlasu (po porodu a i normalne) a kozni problemy – akne a ruzovka.

sestra: zanety mocovych cest, anginy, alergie a dlouhe snazeni o miminko.

Maminka: alergik, casto se stezuje na dusnost.

Manzel: – bronchitida, stress, suche oci

Dekuji, Darina Vu

Vitalita

Paní Podhorná nám sdělila, že jste posílala dotaz i jí a že už vám odpověděla.

7. 3. 2020 22:07 Renata

Dobrý den,
prosím o radu, co bych měla užívat při oslabení imunity. Mívám časté bolesti v krku a kašel. Dělá se mi často ječné zrno na horní víčku a jsem ekzematik.
Dále prosím o radu, syn 14 let mívá častý suchý kašel a syn 5 let má často zánět nosohltanu, vždy rýma a kašel.
Předem moc děkuji

« novější 1 2 starší »

Související produkty:

Donna Hair forte

Donna Hair forte photo

Obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů, minerálů, jako jsou biotin a zinek.

Psorikalis

Psorikalis photo

Na zklidnění podrážděné a svědivé pokožky.

Koňská mast s kolagenem forte hřejivá

Koňská mast s kolagenem forte hřejivá photo

Emulzní gel s mořským kolagenem, kyselinou hyaluronovou a 25 bylinnými a rostlinnými extrakty.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)