Žampion – bylinná tinktura ovlivňuje krevní tlak

Posiluje obranný systém organismu, omezuje množení bakterií.

Žampion - bylinná tinktura photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 ml
Cena: 110 Kč
Vaše cena: 99 Kč
Ušetříte: 11 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Naděje
 ks 

Odborná literatura uvádí tyto účinky: protialergická působení proti kožním a průduškovým alergiím.

Řeší: alergie, astma, angina, ekzém, chřipka, kašel, krevní vysoký tlak, plíce, průdušky, zánět průdušek, zápal plic. Působí jako antibiotikum (bez vedlejších účinků). Má dokázané protinádorové působení.

Užívání

Uvedeno na lahvičce.

Složení

Výtažek ze žampionu, 40 % alkohol.

Bylinné tinktury

Mohou se užívat současně – nejvíce 2 až 3 lahvičky. K nim se přiřadí jeden pupenový výtažek v pořadí první v kúře vedle bylinných. Většinou se jedná o prostředek břízy.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

8. 5. 2017 16:04 Kateřina

Dobrý den,prosím Vás kamarád má Burgerovu chorobu, chtěla bych poprosit zda by jste doporučila nějakou kúru. Děkuji moc.

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, třezalka T40, jasan P16, neurosan SV5, olše P36

Doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + T40 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k T40 SV5 . Po vybrání SV5 přidáte k T42 a k T40 P36. Pokud Vám dojde T42 nebo T40 , tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

8. 5. 2017 16:12 Kaeřina

Dobrý den,prosím mohou děti 2,5 a 5,5 roku žampion a lichořeřišnici, bez černý nebo respiro trpí od podzimu do jara neustále rýmy kašel, průdušky dávala jsem jen lichořeřišnici občas i grep je to lepší než loni,ale stejně je to trápí dost. Děkuji.

Vitalita

Paní Podhorná Vašim dětem doporučuje tyto tinktury:

žampion T45 + černý rybíz P7

  • dítě 2,5 roku – Z každé lahvičky 3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.
  • dítě 5,5 roku – Z každé lahvičky 6 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.
22. 11. 2018 18:14 Markéta

Dobrý den,otec je astmatik, trápí ho alergie a neustále zahlenene průdušky.K tomu má i vysoký krevní tlak.Bylo by možné užívat tuto tinkturu společně i s hlohem?Nebo by to už bylo moc.Dekuji

Vitalita

Ano, žampion a hloh může užívat současně.

1. 1. 2019 22:37 Martin

Dobrý den, já i obě mé děti (6 a 9 let) často trpíme na zadní rýmy. Také máme velmi často opuchlé dásně a opary. A celkově jsme náchylní k nachlazení.
Uvažoval jsem, že by jsme užívali žampion, černý rybíz a penízovku. Myslíte, že by to bylo vhodné?

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

penízovka T35 + žampion T45 + černý rybíz P7

Dávkování:

  • pro Vás platí dávkování, které je uvedeno vzadu na lahvičkách. Tinktury využívejte v kuse.
  • dítě 6 let – Z každé lahvičky 3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.
  • dítě 9 let – Z každé lahvičky 6 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.
11. 4. 2019 08:47 Jana Zapletalová

Dobrý den, prosím Vás při problémech neustálého zahlenění zřejmě průdušek a hlavně ráno vykašlávání velkého množství hlenu, v uších zalehnutí, po profuku nic moc nepomohlo ani po antibiotikách ani po ušních kapkách, bolest hlavy, kolísavý tlak.Hlen žlutavé barvy, bývalý kuřák, jedná se o seniorku 70 let. Neustálé lechtání v krku, kašel…trápí dlouhodobě- u lékaře nic nepomohlo.Pře léty prodělala plicní embolii,užívá léky na ředění krve, má mírně zvýšený cukr, 3.měsíc po operaci šedého zákalu, po kterém stále mlha v koutku očí a řezání---doktorka zkouší různé kapky, ale nelepší se to.Alergik není. Moc děkuji za pomoc, napadla mě tinktura žampion a lichořeřišnice. Děkuji moc.

Vitalita

Doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru: žampion T45, respiro T52, grep (25 ml) T11, modřín P33.

Dávkování – nejprve budete brát T45 + T52 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T45 a k T52 P33. Pokud Vám dojde T45 nebo T52, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

13. 7. 2019 21:17 Bára N

Dobrý den, prosím o radu ohledně Lichořeřišnice. Dostala jsem na ni doporučení od uživatele. Dcera 3,5 roku několikrát do roka trpí na rýmy a záněty průdušek. Imunita je dle vyšetření v pořádku, nicméně imunolog nasadil imunostimulanty (Imunor), (Bronchovaxon byl bez efektu). Já také velmi trpím na kašle, záněty průdušek. Momentálně kojim 4 měsíční miminko. Co a jak bychom měly užívat a kdy začít, preventivně už nyní nebo až pro nemoci? Děkuji

Vitalita

Tinktury Vám doporučujeme začít užívat preventivně. Při nemoci můžete také tinktury užívat.

Paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury: žampion T45 + lichořeřišnice P30.

Pro Vás – vzhledem k tomu, že kojíte, tak doporučujeme užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh. Tinktury využívejte v kuse.

Dcerka – z každé lahvičky 4 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

2. 10. 2019 23:20 Tomáš

Hezký den,
Když tu ordinujete dvouletým dětem 40% alkohol – za jak dlouho myslíte, že vyprchá z vlažné vody?

Vitalita

Alkohol zcela nevyprchá, ale jedná se jen o 2 kapky smíchané v 20 ml vody.

13. 10. 2019 06:08 Alena Matoskova

Dobry den, moje 6_ti tydenni vnucka ma hlen ve stolici, nekdo nam doporucil tinkturu zampion, je to vhodne pro tak maleho kojence?

Vitalita

Žampion T45 vyzkoušet můžete. Vzhledem k tomu, že je kojená, tak bude vhodné když tinkturu bude užívat její maminka. Účinné látky se dostanou prostřednictvím mateřského mléka do organismu miminka.

Maminka bude užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičce (vždy vzadu na etiketě). Tinkturu nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

8. 12. 2019 07:04 Kateřina

Dobrý den, moje dcera má 20 let, ale nikdy neměla tak rozšířený atopický akzém jako nyní.
Prosím o radu, co užívat. Děkuji

Vitalita

Můžete vyzkoušet tuto bylinnou kúru: penízovka T35, měsíček T26, dub P12, černý rybíz P7, jalovec P15.

Dávkování – nejprve budete brát T35 + T26 + P12 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P12 přidáte k T35 a k T26 P7 . Po vybrání P7 přidáte k T35 a k T26 P15 . Pokud Vám dojde T35 nebo T26, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Na potírání je vhodná mast ekzelup..

21. 1. 2020 12:53 Veronika

Dobrý den.
Dceři (23měsíců) bylo diagnostikováno průduškové astma a alergie na vzdušné plísně. Jaké přípravky by byly vhodné použít a jaké dávkování?
Děkuji za odpověď

Vitalita

Doporučujeme tyto bylinné tinktury: žampion T45 + černý rybíz P7.

Z každé lahvičky 2 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

11. 2. 2020 23:19 Ivana

Dobrý den , před třemi lety jsem prodělala černý kašel, poté mě bylo zjištěno astma, prosím o radu. Děkuji

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: žampion T45,, respiro T52, grep T11, černý rybíz P7, divizna P54.

Dávkování – nejprve budete brát T45 + T52 + T11 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání T11 přidáte k T45 a k T52 P7 . Po vybrání P7 přidáte k T45 a k T52 P54 . Pokud Vám dojde T45 nebo T52, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

10. 3. 2020 16:06 Lucie Hajdú

Dobrý den,
Syn často trpí na rýmy a kašel. Má lehké astma. Koupila jsem tinkturu černý rybíz a zampion. Synovi jsou 4 roky. Nejsem si moc jistá dávkováním,tak jestli mi můžete poradit. Dekuji

Související produkty:

Anthogenol

Anthogenol photo

Přírodní, bezpečný produkt s vysokou výživnou hodnotou.

CURCUMA LONGA STAR

CURCUMA LONGA STAR photo

Pomáhá udržovat tělo v dobré fyzické i psychické kondici, podporuje snižování tělesné váhy.

Rehmanie lepkavá - bylinná tinktura

Rehmanie lepkavá - bylinná tinktura photo

Pomáhá při krvácivosti, normalizuje tělesnou teplotu, přispívá ke snížení hladiny krevního cukru.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)