Kategorie:

CHLAMYDIE – skrytá hrozba v těle MUDr. Bohumil Ždichynec CSc.

CHLAMYDIE - skrytá hrozba v těle photo

Chlamydie, všudypřítomní skrytí parazité uvnitř lidských buněk existují ve dvou formách: skryté a aktivní. Chlamydie po vniknutí do těla hostitele trvale přežívají jako nitrobuněčný parazit v buňkách některých orgánů zvířat i lidí a vylučují do těla hostitele jed – endotoxin. Chlamydie způsobují postiženým lidem širokou a pestrou škálu trvalých, nejčastěji subjektivních převážně bolestivých, ale i jinak nepříjemných a pro laiky a často i lékaře nevysvětlitelných zdravotních potíží.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 1 kniha
Cena: 250 Kč
Vaše cena: 207 Kč
Ušetříte: 43 Kč
Dostupnost: neznámá
Značka: knihy
 ks 

Vydejme se v následujících řádcích, krok za krokem, na exkurzi do tajemného světa zvláštní čeledě bakterií – všudypřítomných buněčných parazitů lidí a zvířat, buněčných škůdců, kteří – ač prostým okem neviditelní – často dokáží člověku vytvořit peklo na zemi. Autor byl veden záměrem napsat knihu přístupným, srozumitelným slohem pro každého čtenáře a přinést mu ty nejmodernější a zároveň úplné poznatky k tomuto závažnému zdravotnímu problému. Proto je tato publikace určena všem, kteří mají zájem dovědět se více o jednom z nejaktuálnějších problémů ohrožení lidského zdraví – manifestních i skrytých chlamydiózách.

Úryvek z úvodu

U řady postižených osob se jedná o mnohotvárné orgánové postižení. Chlamydie dovedou dlouhou dobu perzistovat v infikovaném hostiteli a vyvolávat proces charakterizovaný periodickými vzplanutími a obdobími klidu. Chlamydie infikují obranné i další buňky těla. Jako patogeny pro lidi se uplatňují zvláště tři druhy chlamydií, a to Chlamydia trachomatis, psittaci a pneumoniae. Poslední jmenovaná chlamydie se podílí na vzniku vleklých zánětů dýchacího ústrojí a mnohotvárných projevů onemocnění spojených s chronickou únavou, jež v typických případech navazují na často zdánlivě banální nachlazení. (…)

  • počet stran: 112
  • rozměry: 119 × 205

Další přípravky

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

17. 8. 2010 20:39 Uhříčková Blanka

Prosím o podronmější info o nemoci Chlamydie pneumoniae.Dnes mně lékařka oznámila že ji mám.Zřejmě asi nic dobreho mě nečeká......děkuji

4. 5. 2016 09:00 květoslava

Byla mě diagnostikována chlamydie.Pan doktor mě předepsal antibiotika/měsíc/ a řekl mě,že si mám o této nákaze přečíst na internetu.To to se ale dovídám,mě docela překvapuje a už jsem z toho celá špatná.Hlavně nevím,kde jsem k tomu přišla.Také se bojím jestli jsem infekční ke svému okolí.Je mě z toho opravdu na nic.Myslím,že mě lékař mohl více informovat a ne odkázat na internet. Děkuji za případné zkušenosti s tímto „svinstvem“

Vitalita

Určitě si nechte od doktora zodpovědět veškeré dotazy, které Vás napadnou.

Jinak onemocnění je přenosné pohlavním stykem. Chlamydie však můžete chytit i přímým kontaktem s ručníkem, na toaletě, v bazénu, sprše nebo sauně.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)
Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 18 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2017 Vitalita.cz (právní doložka)