Cytosan Inovum superkoncentrát humátu draslíku

Cytosan Inovum photo

Cytosan je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek s obsahem přírodních látek a informací rostlin a minerálů.

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:

90 kapslí 997 Kč

180 kapslí 1 670 Kč

Varianta: 90 kapslí
Cena: 1 050 Kč
Vaše cena: 997 Kč
Ušetříte: 53 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Energy
 ks 

Cytosan ovlivňuje a harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny, dráhy řídící, ústřední, jinovou patní a celou řadu dalších, jež jsou na uvedené meridiány napojené.

Vyrovnáním energie eliminuje Cytosan celou řadu problémů spojených s disharmonií v těchto dráhách. Je vyroben z humátů obsažených v rašelině a v mladém hnědém uhlí. Neobsahuje žádné konzervační látky ani syntetická barviva a cukry.

 • hloubková detoxikace organismu
 • trávicího traktu
 • regenerace a ochrana buněk před působením těžkých kovů
 • jedů a toxických látek
 • doplněk stravy při léčbě nádorových onemocnění trávicího traktu, zejména tlustého střeva a konečníku
 • crohnova choroba, ulcerózní kolitida
 • žaludeční a dvanáctníkové vředy
 • funkční poruchy trávicího traktu (zácpa, průjem)
 • bakteriální a virové infekce (herpes virus, cytomegalovirus, helicobacter pylori)
 • opary
 • snížená imunita
 • detoxikace od plísní, kvasinek (candida albicans či jiné druhy)

Cytosan lze úspěšně kombinovat s krémem Cytovital a mýdlem, jenž pro vysoký obsah huminových výtažků nejpříznivěji ovlivňuje regeneraci pokožky.

Humát draselný

Humát získávaný z rašeliny – přírodního zdroje který se těží v severních Čechách. Z chemického hlediska obsahuje draselnou sůl humiových a fulvových kyselin.

Lignohumát

Směs samostatných huminových a fulvových kyselin v poměru přibližně 1 : 1. Vzniká jako vedlejší produkt při zpracování celulózy, je tedy výsledkem umělého procesu destrukce organické hmoty. Fulvonové kyseliny jsou rozpustné ve vodě nezávisle na pH. Jsou nejsvětlejší z huminových látek, jejich barva je světle žlutá až žlutohnědá. Obsahují vyšší podíl kyslíku (48 %) než uhlíku (45 %). Huminové kyseliny jsou nerozpustné ve vodě s pH 2 a nižším, naopak při vyšším pH se rozpouštějí. Typická barva je hnědá až hnědočerná.

Silymarin

Souhrnný název pro alkaloidy, které se získávají ze semen ostropestřece mariánského. Pomáhají ochraňovat a regenerovat jaterní buňky.

Kyselina jantarová

Dodává tělu energii a má omlazující a regenerační vliv na buňky. Je metabolickou zplodinou buněk našeho těla.

Zelený jíl

Absorbuje toxické látky, vstřebává patogenní zárodky, eliminuje následky nadměrného záření (radioterapie), uvolňuje svalové napětí a bolesti, působí protizánětlivě, hojí spáleniny a dodává tělu důležité minerály.

Užívání

1 kapsle denně (max. 3 kapsle denně), děti 6–12 let 1 kapsle denně (max. 2 kapsle denně), děti 3–6 let 1/2 kapsle denně.

Složení

V 1 kapsli – lignohumát draselný 358,4 mg, humát draselný 50 mg, silymarin 40 mg, kyselina jantarová 1,6 mg, zelený jíl 50 mg, želatina.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

12. 9. 2018 09:53 Marketa Keen

Dobry den, mohu se zeptat, kdy je nejvhodnejsi uzivat Cytosan Inovum? S jidlem ci pul hodiny pred / po jidle? Dekuji moc a hezky den.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Gravital Juice

Gravital Juice photo

Vláknina, bioflavonoidy a minerály, které se nacházejí v graviole, aloe vera, mangostanu a nopálu pomáhají tělu v obraně proti volným radikálům.

Aloe vera juice - nonage

Aloe vera juice - nonage photo

Detoxikuje organismus, zpomaluje proces stárnutí.

Aluven

Aluven photo

Přípravek určený zejména pro usnadnění uvolňování těžkých kovů z těla.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)