Kategorie: Pro sportovce

100% Creatine Monohydrate krystalicky čistý kreatin monohydrát

Pro nabírání svalové hmoty. Účinek je znát již po několika dnech užívání.

100% Creatine Monohydrate photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 0,5 kg
Cena: 560 Kč
Vaše cena: 449 Kč
za jednotku: 898,00 Kč
Ušetříte: 111 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: AminoMax
 ks 

Kreatin

Je přirozenou součástí lidského organismu. Zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Příznivého účinku se dosáhne při použití 3 g denně čistého kreatin monohydrátu.

Kreatin nesmí chybět u žádného sportovce, který to myslí opravdu vážně a tvrdě trénuje. V současnosti je kreatin a jeho různé formy nejpopulárnějšími doplňky ve výživě pro sportovce.

Účinek kreatinu je znát již po několika dnech užívání. Doporučuje se všem sportovcům, nejen kulturistům, ale i atletům, plavcům, dívkám. Není droga a nemusíte se bát, že o získané výsledky přijdete.

  • ve formě jemného mikronizovaného prášku
  • maximální kvalita
  • čistota
  • využitelnost

Spolu s creatinem se dostává do svalu voda – dochází k zavodnění buněk svalu. Díky tomuto jevu působí svaly plnějším, mohutnějším a kulatějším dojmem. Buněčná hydratace, ale není jedinou příčinou zvětšení objemu svalů při suplementaci creatinem. Bylo prokázáno, že dostatečná hydratace buňky příznivě ovlivňuje další děje, jejichž výsledkem je zvýšení výkonu.

Při užívání creatin monohydrátu je vhodné konzumovat dostatečné množství vody. Pro maximalizování výsledků je důležitý pravidelný příjem kvalitních bílkovin.

Jedinečná je kombinace creatinu s jednoduchými cukry, především glukózou. Obvykle se používá 5g kreatinu spolu s 20–50g glukózy ihned po tréninku nebo kdykoliv v průběhu dne.

Výhodné je také současné použití Creatinu a L-Carnitinu, nebo Creatinu s Glutaminem při budování svalů, což se jeví jako nejoptimálnější kombinace.

Užívání

Při trvalém dávkování creatinu nemají být jednotlivé dávky creatinu menší než 3–5 g. Osvědčuje se prvních 5 dnů užívat creatin v celkové denní dávce 15–20g, a to rozloženě v průběhu dne, např. 5g Creatinu 3–4× denně.

Během této „fáze nasycení“ se svaly naplní kreatinem, poté se užívá už jen „udržovací“ dávkování, které je obvykle 5g creatinu denně (při hmotnosti 60–80kg). Jedna vrchovatá čajová lžička obsahuje cca 5g kreatinu.

Složení

Creatin monohydrát 100%.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

L-Carnitine

L-Carnitine photo

Aminokyselina podporující odbourávání tuků v lidském těle. O této látce lze hovořit jako o hitu 21. století ve sportu zejména díky její univerzálnosti a vysoké účinnosti.

HMB

HMB photo

Může pomoci zejména u tvrdě trénujících sportovců s častým a náročným tréninkem.

HMB STAR

HMB STAR photo

Nárůst svalové hmoty, zvýšení svalové síly a zmenšení množství podkožního tuku.

CREATINE CAPS STAR

CREATINE CAPS STAR photo

Vhodný pro silové a rychlostní sportování.

Křemelina

Křemelina photo

Čistá přírodní křemelina.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.