Kategorie: Pro sportovce

Whey Protein 82% CFM ultra špička mezi proteiny

Vyvážená kombinace dvou nejkvalitnějších proteinových zdrojů: CFM mikrofiltrovaného syrovátkového whey proteinu a UF ultrafiltrovaného syrovátkového whey proteinu.

Whey Protein 82% CFM ultra photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
Varianta: 1500 g - jahoda
Cena: 750 Kč
Vaše cena: 679 Kč
Ušetříte: 71 Kč
Dostupnost: do 24 hodin
Značka: AminoMax
 ks 

Výrobek obsahuje výhradně mikrofiltrovaný CFM whey protein a ultrafiltrovaný UF whey protein. Protein je doplněn o vitamíny skupiny B, C, E a zinek pro lepší vestavbu bílkovin do svalových vláken.

 • vhodný pro podporu nárůstu svalové hmoty
 • doplnění rychle využitelných bílkovin
 • svalovou anabolizaci
 • krytí zvýšené potřeby bílkovin
 • maximalizaci svalových přírůstků
 • regeneraci po náročném tréninku
 • rychlá stravitelnost
 • výborná využitelnost
 • bez konzervantů

Whey proteiny vyrobené z nativní syrovátkové bílkoviny za studena jsou považovány za jedny z nejrychleji využitelných forem bílkovin a jsou tak ideální pro použití krátce po tréninku, kdy je snížená trávící schopnost, odkrvený žaludek (krev je napumpována ve svalech) a je největší potřeba dodat tělu kvalitní a pokud možno, co nejrychleji vstřebatelné proteiny.

Užívání

20 g prášku (2 polévkové lžíce) rozpustíme v 3 dcl mléka. Při použití čisté vody rozpustíme 30g prášku (3 polévkové lžíce) v 2 dcl vody. Protein připravený v mléce má plnější a sladší chuť, při dodržení dávky 20 g prášku do 3dcl mléka se nesnižuje rychlost vstřebávání přijatých proteinů.

Po tréninku užíváme protein nejpozději do 1 hodiny od ukončení tréninku. Využíváme přitom efektu tzv. „anabolického okna“, tj. organismus má po dobu cca 60 až 90 minut od ukončení tréninku zvýšenou využitelnost veškerých dodaných živin. Živiny dodané v tomto čase se vždy využijí nejlépe.

Pokud se snažíme o nárůst síly a objemu svalů je vhodné po proteinovém nápoji přijmout větší množství sacharidů (banán, puding, těstoviny, rýže na všechny způsoby) pro doplnění energie. Pro správnou anabolizaci a proteosyntézu svalových vláken lze přidat dále kreatin a(nebo) glutamin, případně BCAA.

Při snaze o vyrýsovaní postavy a spálení podkožního tuku je vhodné proteinový nápoj užívat po tréninku samostatně, bez přítomnosti sacharidů. Je možné kombinovat s dalšími aminokyseliny pro zastavení katabolismu svalů (BCAA, HMB, glutamin, kreatin). Jak užívat krystalické BCAA zdarma spolu s proteinem?

 1. Pro maximální nárůst objemu svalů:
 1. Ihned po tréninku 4–6 kapslí krystalických BCAA a Ultra Whey Protein 82 rozpuštěný ve vodě nebo mléce.
 2. Do půl hodiny má následovat jídlo s velmi vysokým obsahem sacharidů pro pokrytí energie vydané v tréninku a „postrčení“ aminokyselin a živin do svalů. Doporučuje se rýže na sladko, pudink, banány, těstoviny apod. Efekt podobný velkému množství sacahridů lze simulovat i použitím taurinu.
 3. Druhý a třetí den doplnit proteiny nejlépe ráno nebo kdykoliv během dne, kdy je ještě zvýšená proteosyntéza ve svalech.
 1. Pro rychlejší regeneraci:
 1. Ihned po tréninku 4 kapsle krystalických BCAA a Ultra Whey Protein 82 v dávce 20–30g v mléce nebo vodě.
 2. Po tréninku stačí jen doplnit spotřebovanou energii obvykle kolem 20–30g sacharidů müsli tyčinkou, banánem apod. Není třeba dodávat tělu velké množství sacharidů.
 3. Pokud jde jen o rychlejší regeneraci a nepotřebujete budovat další svaly, stačí doplnit proteiny ještě druhý den k snídani. Další doplňování proteinů není nutné.
 1. Při rýsování a redukci:
 1. Před tréninkem 4 kapsle krystalických BCAA, po tréninku 4 kapsle krystalických BCAA a Ultra Whey Protein 82.
 2. Sacharidy hodinu po tréninku zcela vynechat. Tělo bude jako energii po tuto dobu spalovat tuk uvolněný z podkoží do krevního řečiště samotným tréninkem, tzv. „dojezd“.
 3. Vhodné je použití spalovačů tuku před tréninkem.

Složení

Ve 100 g proteinového prášku – Vitamin C 12 mg, niacin 3,6 mg, vitamin E 2 mg, thiamin (B1) 0,36 mg, riboflavin (B2) 0,32 mg, kyselina listová 0,04 mg, zinek 3 mg.

Neobsahuje fruktozu, sacharosu (řepný cukr), maltodextriny, dále neobsahuje zahušťovadla, stabilizátory, emulgátory, přidané cukry, přidané tuky, jiné druhy bílkovin a jiné méně kvalitní proteinové složky.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

L-ARGININE 500 STAR

L-ARGININE 500 STAR photo

Vhodný zejména pro sportovce, v těle je nezbytný pro růst tkání.

Masážní olej ALPA

Masážní olej ALPA photo

Je určen k relaxační masáži po sportovním výkonu nebo jiné fyzické zátěži.

Spalovač tuku - THERMO Fat Burner

Spalovač tuku - THERMO Fat Burner photo

Pomůže k dosáhnutí vašich cílů při redukci tělesného tuku a dietách.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)