Kategorie: Pro sportovce

Whey Protein 82% CFM ultra špička mezi proteiny

Přípravek bez jakýchkoliv přidaných sacharidů, maltodextrinu, laktózy, méně kvalitních proteinů. Výhradně čistý syrovátkový whey protein vyrobený unikátní technologií ultrafiltrace a Cross-Flow-Mikrofiltrace (UF a CFM).

Whey Protein 82% CFM ultra photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
Varianta: 1500 g - jahoda
Cena: 750 Kč
Vaše cena: 679 Kč
Ušetříte: 71 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: AminoMax
 ks 

Takto upravené proteiny jsou extrémně rychle vstřebatelné a mohou tak zlepšit okamžitý anabolický efekt proteinů přijatých po tréninku a ochranu svalové hmoty současně. Výrobek obsahuje rychle využitelný dusík pro syntézu svalových bílkovin a maximalizaci svalových přírůstků. Syrovátkové proteiny obsahují všechny esenciální aminokyseliny, ze všech zdrojů bílkovin má nejvyšší koncentraci větvených aminokyselin BCAA a přispívá ke zlepšení přirozené imunity organismu.

  • pro podporu nárůstu svalové hmoty
  • doplnění rychle využitelných bílkovin
  • rychlejší anabolizaci
  • krytí zvýšené potřeby bílkovin
  • zvýšení plasmatické hladiny dusíku
  • zlepšení regenerace po náročném tréninku

Díky rychlému absorbčnímu faktoru jsou CFM a UF! proteiny ideální k použití právě krátce po tréninku a zvýšeném fyzickém výkonu – v čase, kdy je potřeba co nejrychlejším způsobem dodat velmi snadno a velmi rychle využitelné proteiny. Organismus se tak mnohem rychleji dostává do anabolického stavu – rychlejší regenerace, intenzivnější obnova a nárůst svalových vláken.

Přirozený obsah malého množství vlastních sacharidů a emulgačních tuků ve whey proteinech je nezbytné pro dokonalé trávení, vstřebávání a emulgaci bílkovin v žaludku.

Složení

Vitamin C 12 mg, niacin 3,60 mg, vitamin E 2 mg, thiamin 0,36 mg, riboflavin 0,32mg, kyselina listová 0,04 mg, zinek 3 mg.

Dochuceno přírodně identickými aromaty a náhradními stolními sladidly, příchut čoko doplněny přírodními barvícími látkami.

Neobsahuje fruktozu, sacharosu, zahušťovadla, stabilizátory, emulgátory, přidané cukry, přidané tuky, jiné druhy bílkovin a jiné méně kvalitní proteiny.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Sójový lecitin

Sójový lecitin photo

Zlepšuje činnost nervového systému, zásobování buněk kyslíkem a podporuje redukci tuků zrychlením metabolismu.

Glutamin extra

Glutamin extra photo

Podporuje zvýšení hladiny testosteronu a růstového hormonu, udržuje pozitivní dusíkovou bilanci, podporuje nárůst svalové hmoty, zabraňuje ztrátám svalové hmoty a zlepšuje regeneraci.

Taurin 500 mg

Taurin 500 mg photo

Taurin je neesenciální aminokyselinou působící jako výrazný stimulátor mozkové aktivity.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)