Kategorie: Pro sportovce

Whey Protein 82% CFM ultra špička mezi proteiny

Vyvážená kombinace dvou nejkvalitnějších proteinových zdrojů: CFM mikrofiltrovaného syrovátkového whey proteinu a UF ultrafiltrovaného syrovátkového whey proteinu.

Whey Protein 82% CFM ultra photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
Varianta: 1500 g - jahoda
Cena: 750 Kč
Vaše cena: 679 Kč
Ušetříte: 71 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: AminoMax
 ks 

Výrobek obsahuje výhradně mikrofiltrovaný CFM whey protein a ultrafiltrovaný UF whey protein. Protein je doplněn o vitamíny skupiny B, C, E a zinek pro lepší vestavbu bílkovin do svalových vláken.

 • vhodný pro podporu nárůstu svalové hmoty
 • doplnění rychle využitelných bílkovin
 • svalovou anabolizaci
 • krytí zvýšené potřeby bílkovin
 • maximalizaci svalových přírůstků
 • regeneraci po náročném tréninku
 • rychlá stravitelnost
 • výborná využitelnost
 • bez konzervantů

Whey proteiny vyrobené z nativní syrovátkové bílkoviny za studena jsou považovány za jedny z nejrychleji využitelných forem bílkovin a jsou tak ideální pro použití krátce po tréninku, kdy je snížená trávící schopnost, odkrvený žaludek (krev je napumpována ve svalech) a je největší potřeba dodat tělu kvalitní a pokud možno, co nejrychleji vstřebatelné proteiny.

Užívání

20 g prášku (2 polévkové lžíce) rozpustíme v 3 dcl mléka. Při použití čisté vody rozpustíme 30g prášku (3 polévkové lžíce) v 2 dcl vody. Protein připravený v mléce má plnější a sladší chuť, při dodržení dávky 20 g prášku do 3dcl mléka se nesnižuje rychlost vstřebávání přijatých proteinů.

Po tréninku užíváme protein nejpozději do 1 hodiny od ukončení tréninku. Využíváme přitom efektu tzv. „anabolického okna“, tj. organismus má po dobu cca 60 až 90 minut od ukončení tréninku zvýšenou využitelnost veškerých dodaných živin. Živiny dodané v tomto čase se vždy využijí nejlépe.

Pokud se snažíme o nárůst síly a objemu svalů je vhodné po proteinovém nápoji přijmout větší množství sacharidů (banán, puding, těstoviny, rýže na všechny způsoby) pro doplnění energie. Pro správnou anabolizaci a proteosyntézu svalových vláken lze přidat dále kreatin a(nebo) glutamin, případně BCAA.

Při snaze o vyrýsovaní postavy a spálení podkožního tuku je vhodné proteinový nápoj užívat po tréninku samostatně, bez přítomnosti sacharidů. Je možné kombinovat s dalšími aminokyseliny pro zastavení katabolismu svalů (BCAA, HMB, glutamin, kreatin). Jak užívat krystalické BCAA zdarma spolu s proteinem?

 1. Pro maximální nárůst objemu svalů:
 1. Ihned po tréninku 4–6 kapslí krystalických BCAA a Ultra Whey Protein 82 rozpuštěný ve vodě nebo mléce.
 2. Do půl hodiny má následovat jídlo s velmi vysokým obsahem sacharidů pro pokrytí energie vydané v tréninku a „postrčení“ aminokyselin a živin do svalů. Doporučuje se rýže na sladko, pudink, banány, těstoviny apod. Efekt podobný velkému množství sacahridů lze simulovat i použitím taurinu.
 3. Druhý a třetí den doplnit proteiny nejlépe ráno nebo kdykoliv během dne, kdy je ještě zvýšená proteosyntéza ve svalech.
 1. Pro rychlejší regeneraci:
 1. Ihned po tréninku 4 kapsle krystalických BCAA a Ultra Whey Protein 82 v dávce 20–30g v mléce nebo vodě.
 2. Po tréninku stačí jen doplnit spotřebovanou energii obvykle kolem 20–30g sacharidů müsli tyčinkou, banánem apod. Není třeba dodávat tělu velké množství sacharidů.
 3. Pokud jde jen o rychlejší regeneraci a nepotřebujete budovat další svaly, stačí doplnit proteiny ještě druhý den k snídani. Další doplňování proteinů není nutné.
 1. Při rýsování a redukci:
 1. Před tréninkem 4 kapsle krystalických BCAA, po tréninku 4 kapsle krystalických BCAA a Ultra Whey Protein 82.
 2. Sacharidy hodinu po tréninku zcela vynechat. Tělo bude jako energii po tuto dobu spalovat tuk uvolněný z podkoží do krevního řečiště samotným tréninkem, tzv. „dojezd“.
 3. Vhodné je použití spalovačů tuku před tréninkem.

Složení

Ve 100 g proteinového prášku – Vitamin C 12 mg, niacin 3,6 mg, vitamin E 2 mg, thiamin (B1) 0,36 mg, riboflavin (B2) 0,32 mg, kyselina listová 0,04 mg, zinek 3 mg.

Neobsahuje fruktozu, sacharosu (řepný cukr), maltodextriny, dále neobsahuje zahušťovadla, stabilizátory, emulgátory, přidané cukry, přidané tuky, jiné druhy bílkovin a jiné méně kvalitní proteinové složky.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

100% Creatine Monohydrate

100% Creatine Monohydrate photo

Pro nabírání svalové hmoty. Účinek je znát již po několika dnech užívání.

L-Carnitine

L-Carnitine photo

Aminokyselina podporující odbourávání tuků v lidském těle. O této látce lze hovořit jako o hitu 21. století ve sportu zejména díky její univerzálnosti a vysoké účinnosti.

Tribulus

Tribulus photo

Obsahuje vysoké množství fytosterolů, které jsou přírodním stimulantem testosteronu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 22 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2021 Vitalita.cz (právní doložka)